Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chipul din spatele mastii ( yaoi/shounen-ai )

#13
Oh, come on..nu a fost asa rau..rau inseamna apocalipsa! XD
So..ce mi-a placut. Hmm...nu gasesc acum, dar am gasit niste formulari foarte frumoase ^^
Si, ca de obicei, mai astept.
Critici(oh, da...lenea asta..mi-a placut, stai linistita XD)
Pai..am incurcat niste lucruri la "actele" prezente. cred ca era din cauza faptului ca ai folosit cuvinte ca "neobisnuita" si articole nehotarate (exemplu, in "o durere") si dadeau impresia ca pustiul nu a mai cunoscut asa ceva pana atunci(lucru care imi distrugea toate teoriile, deci m-a afectat XD), dar am revenit la teoriile mele pana la urma ^^ de abia astept sa aflu tot. he hee
another thing. da. dialogurile..cred ca am ceva cu ele, dar oricum nici eu nu sunt as..imi ia foarte mult timp sa gasesc o fraza buna pentru un dialog >>. si aici..nu toate, dar cateva au aceeasi problema ca si in postarea anterioara..prea complexe pentru acel context..nu cred ca poti sa vorbesti fara sa te balbai sau sa te opresti intr-o astfel de situatie(parere proprie..nu garantez ca e adevarata..)
oh..si tot aici mai aveam ceva de obiectat.
Citat:-Yuka, nu gandi� Lasa-ti inima sa vorbeasca, lasa-ti trupul sa se topeasca in bratele mele, lasa fiecare por sa se bucure de placerea ce incerci sa o suprimi si nu uita, nu uita niciodata� voi fii cu tine pana cand moartea ne va desparti. Pana cand ultima raza de soare se va stinge. Iti jur �fii al meu. Iti jur ca voi avea grija de tine.
da, stiu ce trebuia sa fie aici, dar nu a avut acea reactie sperata XD cel putin, nu din partea mea. Inca ceva. ai folosit un cliseu? sau ai vrut ca takaya sa foloseasca unul? sunt 2 lucruri diferite..daca l-ai folosit tu..eto..nu stiu XD fii mai discreta alta data. daca ai vrut ca el sa il foloseasca, puteai sa spui ceva referitor la aceste cuvinte intr-o scurta descriere..well..doar parerea mea v_v
altceva nu stiu ce as spun..nu fi asa pesimista ^^ a fost bun, nu dezastruos.
sfat: altadata sa nu scrii cand nu ai dispozitia necesara..nu iti face bine..
anyway. succes in continuare ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Chipul din spatele mastii ( yaoi/shounen-ai ) - de Budinca - 27-01-2009, 09:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire ascunsa in spatele tradarii... Ary^_^Arishime 2 2.573 03-08-2011, 08:43 AM
Ultimul răspuns: candy girl
  Chipul din oglinda +Rin+ 4 3.200 11-07-2011, 10:45 AM
Ultimul răspuns: +Rin+
  The best damn thing [shounen-ai/yaoi] Michyio 2 3.201 09-07-2010, 03:48 PM
Ultimul răspuns: Alixa
  Seven Lights ~Shounen-ai/Yaoi~ Yaku-chin 33 17.589 26-05-2010, 11:36 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  In spatele scenei, marionetele danseaza... [+16] angeliqueVampire 4 3.367 13-03-2010, 12:19 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  Flames of passion [+16] [shounen-ai / yaoi] Hetalia 3 3.656 04-11-2009, 01:08 AM
Ultimul răspuns: Sukisyo
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 14.337 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Fructul interzis [+18] [ shounen-ai / yaoi ] Lithium-Angel 44 24.621 05-08-2009, 10:57 AM
Ultimul răspuns: I hate maths.
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 26.562 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Fake [shounen'ai / yaoi] mikaru 2 3.099 18-07-2009, 07:34 PM
Ultimul răspuns: mikaru


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)