Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doua inimi(SasuSaku)

#21
SAYO_HATSUO => pai saku s-a suparat ca a urlat hina la ea deoarece rozalia nu suporta sa se tipe la ea (nu cred ca-i place cuiva)
vedeti ca in cap asta o sa se intample "ceva" da va atentionez ca nu ma pricep la hentai

Capitolul X: O seara de neuitat
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#22
cap. asta mi-a placut f mult! De vreme ce ti s-a mai zis deja ca fic-ul e grozav si ca are naratiune, dialog (care nu e sec!) si descriere buna, eu nu o sa mai repet asta. Imi place tare mult ca Sasuke ii zice Sakurei iepuras...e asa sweet! Astept nextu!
Bye!

#23
SasuSaku_4ever => l-am pus sa-i zica asa ca stiu ca tie iti plac iepurasii:D
SakuraMaiKistesu => sys! ce bine ca ai trecut pe aici ms pentru comm:*
~Ally~ => ms pentru comm
Sasu_love_Saku => ma bucur ca-ti place
Ancuta Chan => sys multumesc de comm
Lexy.The.Kitty => apreciez ca-ti place, te-am atentionat ca nu ma pricep la hentai.
pun nextu' maine. ja' & kissu':*:*
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#24
am ajuns pana la capitolul 11. multumesc pentru commuri si ma bucur ca sunt asa de multi care imi citesc ficul.capitolul asta e cu dedicatie pentru SasuSaku_4ever, bff-ul meu.:*O sa fie scurt ca nu am idei:(:D


Capitolul XI: Tot acolo
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#25
sorry ca a durat atat de mult sa pun cap da cu scoala asta nu am avut ce face. capitolul asta e cu dedicatie pentru Ancuta Chan, Lexy.The.Kitty si ~Ally~ pentru ca mi-au lasat o gramada de comm-uri. e scurt stiu. dar nu am voie la calc si l-am scris pe ascuns:D. sorry:(:(:(

Capitolul XII: Ultima zi
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#26
intr-adevar cap. a fost scurt insa mi-a placut. naratiune:x dialog:x descriere :x pacat ca vacanta lor a luat sfarsit din cauza lui tsunade!!! mi-a placut cum le-a zis tsunade : "adunatura de copii razgaiati care doar se relaxeaza" LOL!
Bye si spor la scris!!!

#27
;;)
dedicatie pentru mine;;)...sunt flatata:)))
Deci:D....greseli de tastare nu am vazut...nici nu am avut cum la cat de mic e capitolul:(.....fa-le mai lungi te roaga Lexy:D...asa:D.....descrierea..hm....e micuta:(...dialogul imi place:x....cu toate ca e si el mic:))
Astept nextu'
Chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#28
Deci..
Nextul…sa vedem..;))
Imi place ca ai postat repede dar cam micut..:(:(...nu conteaza asta avand in vedere ca l-ai scris pe ascuns..;))...conteaza faptul ca este bun si ca concentrezi bine tot..greseli nu am vazut..ceea ce este bine...sper sa postezi la fel de repede ..:X.

Gambate si Kissu..:*:*
[Imagine: sig.jpg]


#29
dedicatie pt Ancuta Sanin pt ca vreau sa-mi zica ceva. e scurt sorry da imi pica ochii.

Capitolul XIII: Accidentul
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#30
intr-adevar a fost foarte trist cap. asta...nu stiu exact dar am sentimentul ca ai grabit putin actiunea...vezi sa nu cumva sa pateasca aia doi ceva mai grav deoarece ma supar!!In rest, totul a fost ok inafara de o greseluta mica care am depistat-o:
toate - toata



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 2.946 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  A doua viata yoana__iloveanime 4 3.108 22-04-2012, 02:18 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Două inimi bat ca una. SnowFlake. 3 2.165 26-12-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Doua sute sapte Cherie 8 4.821 28-11-2011, 09:51 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Trafic de inimi Allison 3 2.878 04-09-2011, 11:39 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.617 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Doua inceputuri si un sfarsit. Paradox 。◕‿◕。 7 4.771 23-12-2010, 11:13 AM
Ultimul răspuns: AlerimxD
  Inimi Gemene dark.blue 13 7.962 08-09-2010, 01:13 AM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Inimi frante Monica Wksv 9 5.120 21-04-2010, 10:42 PM
Ultimul răspuns: Zăpă
  Inger cu doua fete (SasuSaku) Mishelle 22 19.729 28-05-2009, 08:31 PM
Ultimul răspuns: Elina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)