Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doua inimi(SasuSaku)

#11
ce bine ma simt ca nu am mai avut critici

Capitolul V, partea 1: Lupta

C
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#12
nu sunt de acord cu Ancuta Chan;))
iar la coada rozalia=> aham zici ca e coada de caine...:-w poate "si in urama lor era rozalia" suna mai bine

spuse rozalia impacientata=> hmmmmm. ar suna mai bine "se impacienta rozalia"

Ce? Ce? Spune!=>huh...multumim de geneoreozitate, dar ajungea un singur "Ce"

ore 11 => pentru cultura ta generala ore e la plural, iar 11 in cazul de fata nu...si-n plus ar arata mai bine daca ai scrie unsprezece sau unusprezece(depinde;;))

Stiind ca daca nu se grabeste chiar va intarzia, fata alerga efectiv spre dressing.=> "Stiind ca daca nu se grabeste chiar va intarzia. Fata alerga efectiv sper dressing."

top albastru => un ce?

Astepta 10 minute pentru a fi sigura ca nimeni numai este treaz in casa, apoi cobora incet scarile pentru fara a face nici un zgomot=> "Astepta 10 minute pentru a fi sigura ca nimeni numai este treaz(normal ca in casa deci cuvantul casa numai trebuia sa apara:D), cobora incet scarile pentru a nu face nici un zgomot."

ok...atat am avut de corectat :zuppy15:
Ja` si cont pls!!!P=~

#13
multumesc de corectura RockPrincessforever dar acolo am scris casa pentru ca putea fi din oras....
ancuta chan multumesc pentru incurajare

Capitolul V, partea 2:
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#14
Bine, deci: imi place ficul tau. Ai putea sa pui capitole mai lungi. Nu ar strica asta. Descrierea este buna dar niciodata nu esti perfect asa ca ar trebui sa mai lucrezi putin la ea. Dialogul nu este sec ceea ce e bine.
Mi-a placut faza cu :"Ma imbrac cum vreau si un tanc ca tine nu are dreptul sa-mi spuna cum sa fac asta!" -Sas'ke un tanc? Asta-i buna. :)).
Imi place ca pui capitole des.
Greseli... nu m-am uitat dupa ele, dar nici nu cred ca au fost.
Cam atat. Astept nextu. Chuu si grabestete. ;)

#15
multumesc pentru commuri
astept sa vad daca va place si asta

Capitolul VI: Vacanta
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#16
ce bine ca numai am ficul inchis

Capitolul VII: Sosirea
tic si bruneta de portocale.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#17
uitati nextul cum v-am promis...vedeti ca e scurt ca imi zice varamiu sa ma dau de la calculator...urmatorul promit ca o sa fie mai lung.

Capitolul VIII: Inca in vacanta
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#18
uitati nextu' si nu va mai luati de saracu' baiat ca nu el are gandurile alea, eu i le bag cu forta.:D

Capitolul IX: Cearta
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#19
deci... m-am intristat cand sakura si hinata s-au certat. Cand am citit numele cap. am crezut ca sakura si sasuke se vor certa dar ma bucur ca mai vad si certuri intre prietene (sper ca in cap. viitor o sa se impace deoarece e trist sa se sfarsesca o asa prietenie dintr-o cearta cam prosteasca). A fost f.f.f.f.f.f. amuzanta faza cu "viitoare Uchiha". Ce sa mai zic...imi place f. mult fic-ul tau (ti-am mai zis si iti repet) asa ca pune nextu repede!
Bye for now!

#20
Ficul tau e cel mai bun exemplu de evolutie din rau la foarte bine.Mica mea intrebare e de ce s-au certat saku si hina.Oricum foarte frumoas fazele cu aranjatul hainelor si al accesoriilor si ce cu viiitoarea Uchiha.
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 2.946 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  A doua viata yoana__iloveanime 4 3.108 22-04-2012, 02:18 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Două inimi bat ca una. SnowFlake. 3 2.165 26-12-2011, 07:11 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Doua sute sapte Cherie 8 4.820 28-11-2011, 09:51 PM
Ultimul răspuns: Me_Samy
  Trafic de inimi Allison 3 2.877 04-09-2011, 11:39 PM
Ultimul răspuns: Dragonz Eyez
  Intre doua paralele Ymequa 8 4.615 10-04-2011, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Doua inceputuri si un sfarsit. Paradox 。◕‿◕。 7 4.770 23-12-2010, 11:13 AM
Ultimul răspuns: AlerimxD
  Inimi Gemene dark.blue 13 7.961 08-09-2010, 01:13 AM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Inimi frante Monica Wksv 9 5.120 21-04-2010, 10:42 PM
Ultimul răspuns: Zăpă
  Inger cu doua fete (SasuSaku) Mishelle 22 19.729 28-05-2009, 08:31 PM
Ultimul răspuns: Elina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)