Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Useri si Moderatori

#31
^Uite un user pasnic, care se simte bine, care este de acord cu noi si nu are cinci capete ca sa gandeasca in plus. Da, despre tine vorbesc Unia :)).
[Imagine: Jun0xCa.png]

#32
Eu tocmai i-am zis lui Aly ca vreau un buton de 'Like' =)).


Si pe mine ma amuza putin modul in care a pus problema, dar acum nu trebuie sa ne suparam. Am inteles deja ca unii dintre noi nu vor sa mai fie mozi, iar eu, ca recunostinta si devotament pentru deciziile celorlalti, si pentru echipa, am hotarat sa-mi scot tilul de mod. Daca vreti libertate, sau daca e 'democratie' asa cum spuneti voi (doamne, imi aduce aminte de vremurile comunistilor si toate cele), atunci eu va doresc sa o aveti din plin. La urma urmei, cine sunt eu sa ma opun deciziilor poporului (asta o zicea profu' meu de istorie adesea).
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#33
O sa imi scot si eu titlul cand ajung acasa... Eu aseara pe Skype o invatam pe Aly sa-si impleteasca parul in stil cascada, si mai ziceti ca nu suntem prieteni cei de pe Zup...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#34
Si aseara Lia imi dadea webul pe skype si vorbeam si ii facem complimente. Serios, cei care cred ca suntem niste scorpii fara suflet se inseala. Si da, ca sa fiu in ton cu Bunny si FreeToLove imi scot si eu imediat titlul de moderator.

Edit: gata, GFX ARTIST :D.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#35
I wanna it all,i wanna it all,and i wanna it now. :))))))))


Glumesc.FARA MODERATORI.ANARHIE PE ANIMEZUP.


#36
Bun! L-am scos si eu inainte sa va citesc posturile. Nu m-am simtit atacata, dar e mai bine asa. Pe langa asta, semnatura mea are o eroare o.o iar avatarul, ei bine, pana primesc setul, le las goale. ^^
Ah, da, stiu ca nu sunt prea sociabila, dar nu obisnuiesc sa folosesc Skypeul, cu toate ca il am exact pe desktop, de acum o sa il folosesc mai des si voi fi si cu prezenta in discutiile voastre. ^^
Nu vreau sa fiu userul care tace toata ziua.
undead.kid pentru cei ce vor sa talkuiasca xD

#37
(04-06-2012, 04:04 PM)James Dean A scris: I wanna it all,i wanna it all,and i wanna it now. :))))))))


Glumesc.FARA MODERATORI.ANARHIE PE ANIMEZUP.

Stiu melodia aia! E din High School Musical :> Cea mai enervanta melodie ever! Si ieri cand aveam youtube blocat ep barbie [you don't want to know] canta melodia aia. it's a curse!


#38
(04-06-2012, 12:37 PM)Daria A scris: data viitoare la o 'hackuire' a zupului iar n-o sa puteti sa intrati in conturi ca de, aveti cinci caractere ciudate, una apostrof pe-o litera, un accent pe alta, un ":3/<3" la sfarsit, diacritice si alte povesti, asa ca-i mai convenabil sa-l schimbe Aly sau Lia si sa puna interdictii la Michi-mausi in nume.

Inteleg ca Lia, Aly si inca vreo 2-3 useri se simt oarecum jigniti. Dar tu? Tu care pana acum iti schimbai numele din 5 in 5 zile si aveai la caractere ciudata ca te durea capul? Tu care mereu i-ai jignit pe useri pana cand sa te potoleasca ceilalti? Tu, care mereu ai crezut ca daca esti moderatoare esti in stare sa-i critici la sange si pe cei mai mari in varsta ca tine si cu mai mult creier oxigenat? Ma astept la oricine sa se simta cum se simt deja, dar nu la tine, tu care ai intrecut de multe ori limita bunului simt.


Apropo de titlu
pentru ca toti sunteti de-a dreptul "Piei SATANA!" cand vedeti ca se numeste Revolutia Zupista --> Ati auzit de hiperbola? Tot ce cer eu aici este ca useri NORMALI sa-si exprime ofurile, fara ca moderatorii sa-i judece. Faptul ca am gasit un titlu ce suna interesant, desi este hiperbolizat, este cumva o crima? God... O sa ma duc in Iad pentru asta? -.-"
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#39
Draga mea Miky, sweetie, sau cum te-o mai cheama..

As avea o sigura rugaminte la tine, una cat se poate de mare: hai sa nu ne certam acum, se poate, te rog? Poate ca Daria a gresit uneori, poate ca se exprima dupa parerea voastra (desi mie nu mi se pare, si nu incerc sa-i iau apararea), intr-un mod mai drastic (toti gresim, stai linistita, mai ai de trecut prin multe si ai sa vezi ca ai sa gresesti si tu, si altii la randul lor te vor ierta), sau poate ca nu-ti place tie atitudinea ei (se mai intampla sa intalnesti o persoana care sa-ti fie antipatica, am si eu destule mie), dar, te rog din suflet, nu mai fa atac la persoana. Nu ai dreptul sa o judeci pentru ceea ce face, din moment ce ea isi face treaba foarte bine. Nu crezi ca exagerezi un pic?! Critici la sange? Jigniri grave? Pe bune?! Uite, iti promit eu, ma jur pe ce vrei tu, ca te-oi crede daca-mi aduci dovezi. Ce zici, facem asa? Imi aduci dovezi? Nu de-alta, dar mi s-a luat sa tot aud acuze, dar fara nici o dovada adusa.

Legat de titlu: hai sa nu facem pe interesantii, sa o dam in diverse, cu hiperbole si bla-bla. Hiperbola ca hiperbola, dar nu-si avea locul aici, dupa parerea mea. Asta e tot ce-am avut de zis pe tema asta. Ai hiperbolizat si titlul, si situatia: MODERATORII nu au judecat niciodata vreodata USERII. Cand se va intampla una ca asta, te rog, sa vii sa-mi spui, sa vad cu ochii mei!

@James Dean: Ea se referea la hiperbola aia de la romana, da-mi place cum gandesti. =))


[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#40
Hiperbola este locul geometric al punctelor din planul euclidian E2 pentru care valoarea absolută a diferentei distantelor la două puncte fixe, distincte F1 şi F2 este constantă.
Axele Ox şi Oy ale reperului xOy sunt axe de simetrie ale hiperbolei iar originea reperului este centru de simetrie al hiperbolei.
Tangenta la hiperbolă, într-un punct al acesteia, este bisectoarea unghiului razelor focale (proprietatea optică a hiperbolei).


Acum stiti cu totii ce e aia hiperbola,hooray!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.103 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)