Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Useri si Moderatori

#51
You guys, are mad... Va jur...
In loc sa incercam toti sa ne ajutam si sa ridicam forumul din nou pe picioare, incepeti si aruncati cu pietre...
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#52
Eu sunt noua pe aici si nu stiu exact cum sta treaba. Inca incerc sa ma adaptez cerintelor si inca mai am de descoperit multe pe forum. N-am putut sa nu observ, in schimb, ca ceva s-a schimbat. Evident, forumul nu mai arata cum arata inainte. Mi se pare o prostie chestia asta si cred ca multi dintre userii noi habar nu au ce se intampla si li se pare aiurea. 'Cea mai friendly comunitate anime', asa mi s-a prezentat forumul asta. De ce atatea certuri atunci ? Fara nicio suparare, ceea ce tocmai s-a intamplat a fost o reactie prosteasca din partea celui care a facut-o. Nu cred ca se va rezolva nimic in felul asta. Veteranii probabil inteleg, dar ganditi-va putin si la userii noi (: Atata tot
Later edit: Cand am dat 'post reply' , forumul revenise la forma lui initiala. Chiar si asa, ceea ce am zis eu acolo tot se aplica si ar fi super daca ar putea fi luat in considerare

#53
Eu una va multumesc din suflet pentru clipele petrecute pe Zup. Imi pare rau ca lucrurile au ajuns pana intr-atat incat sa fie cazul sa ne certam in halul asta, si-mi pare rau ca am ajuns sa discutam despre lucruri grave precum plecarea anumitor persoane, sau posibila stergere a forumului. Imi pare rau ca am ajuns la vorbe urate si jigniri, (cei de pe fb stiu despre ce vorbesc).

Nu-mi gasesc cuvintele potrivite pentru a exprima regretul meu pentru faptul ca, poate, uneori n-am facut ce trebuia, sau n-am stiut cum sa vorbesc, sau n-am stiut cum sa ma adaptez unei situatii, dar asta sunt, asa cum nici in prezent, nu mai stiu cum sa ma adaptez situatiei asteia. As schimba totul, totul legat de comportamentul meu, si as face orice-mi sta in putere incat userilor sa le fie drag sa posteze pe forum.

Nu.. stiu ce as putea sa mai spun. N-am cuvinte sa va spun cat regret.

And, Lia, if you're leaving, i'm leaving too..
Imi pare rau ca a trebuit sa fie asa.
*cry*

[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#54
Pentru toti cei care ma cunosc si care imi sunt prieteni, gasiti-ma pe mess la lia.mittwoch.

Love you guys and will miss you all >:D<
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#55
Congrats Yondaime. Hope you are going to have fun.

Prostimea de noi isi ia talpasita. Lasam doar inteligentii aici.

Ma gasiti pe mangazup sau pe mess sau pe mail. It was nice meeting you all. Imi pare rau de toate ideile ce nu au ajuns sa mai fie puse in practica.

#56
Stiti ca asta nu rezolva deloc probeme, din contra. In fine, sincer, si eu m-am saturat de ciorovaiala asta, staff vs useri, useri vs useri sau staff vs staff. Fiecare intelege ce vrea si ii sare mustaru de la ce vrea si nu se va ajunge la o intelegere niciodata.
Aly, fara supararea, dar esti foarte sensibila, si totul se rezuma la "isi scot accesul/imi dau demisia" etc
ca pana la urma sa revii si sa o iei de la capat. Nu spun ca e vina ta, e vina tuturor. Stiu ca par ca vorbesc de unul singur, si poate chiar asa e, maia les ca nu am citit tot ce s-a discutat.
In fine, fecare e liber sa faca ce vrea. Inainte sa "pleci" scoate-mi accesul de la sectiunia "MangaZup"

#57
Eu am incercat doar sa fac ceva bine. Cine ma intelege, ma intelege... Cine nu, chiar nu-mi pasa... Eu imi asum responsabilitatea cand fac o chestie.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#58
(04-06-2012, 08:46 PM)Green Tea A scris: Stiti ca asta nu rezolva deloc probeme, din contra. In fine, sincer, si eu m-am saturat de ciorovaiala asta, staff vs useri, useri vs useri sau staff vs staff. Fiecare intelege ce vrea si ii sare mustaru de la ce vrea si nu se va ajunge la o intelegere niciodata.
Aly, fara supararea, dar esti foarte sensibila, si totul se rezuma la "isi scot accesul/imi dau demisia" etc
ca pana la urma sa revii si sa o iei de la capat. Nu spun ca e vina ta, e vina tuturor. Stiu ca par ca vorbesc de unul singur, si poate chiar asa e, maia les ca nu am citit tot ce s-a discutat.
In fine, fecare e liber sa faca ce vrea. Inainte sa "pleci" scoate-mi accesul de la sectiunia "MangaZup"

Nu. mangazup ramane aici. Eu voi continua sa am acces la admin aici si vom ramane aici. Doar ca vom fi forum separat.


Aline, tu ai facut ce e mai bine pentru tine, nu pentru userii de aici sau comunitatea anime.

#59
Userii care nu-s de acord cu ce am zis si au asistat discutiei, sa scrie aici ca sa stiu si eu daca e cum zice Aly.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#60
Sunt de acord cu Alin intr-o oarecare masura. Zup-ul era altfel acum un an. Mi se parea putin mai amuzant. Userii postau de drag, era mai multa actvitatea. Nu sunt tocmai contra a ceea ce a spus, doar ca a fost mult prea mult. Daca userii aveau lucruri de reprosat, de ce nu au postat aici? Decat unul sau doi au fost impotriva situatiei actuale de pe Zup.

Totusi, o sustin pe Lia. Multi ati vorbit despre ea in fel si fel, fara sa o cunoasteti personal. Nu sunt aici de mult timp, nici macar nu sunt mod de prea mult timp, dar am inteles ca prin tot ce a facut ea, a incercat defapt sa faca bine; vroia binele forumului. Eu una o respect din toate punctele de vedere, asa cum am respectat munca oricui - si aici chiar nu tin cont de varsta. Tin cont de faptul ca ea mi-a fost alaturi la greu, m-a sustinut si mi-a dat un sfat bun atunci cand am avut nevoie.

Aici ceva interesant, care se potriveste (: .
"To say that nothing is true, is to realize that the foundations of society are fragile, and that we must be the shepherds of our own civilization.To say that everything is permitted, is to understand that we are the architects of our actions, and that we must live with their consequences, whether glorious or tragic."
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.187 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)