Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction

#1
Thread-ul original e aici.
Cei care doresc sa se inscrie o pot face aici...
Echipa va fi stabilita de catre administratori si moderatorii sectiunii de fan fiction.

#2
O.O ...pot incerca...sunt cam plictisita..imi caut un jobb...nu stiu cat de buna sunt
Voi decideti daca ma voi descurca la asta. O.O
Nu am nici un fic la fan fiction.
:D
As vrea cateva detalii:
Ce va trebui sa facem?
Va trebuie sa corectati niste ficuri terminate, sa le dati cuiva sau sa le postait chiar voi pe site unde va va indica flaw .

Conteaza ca nu am scris nici un fic?


Va trebui si sa corectam?
Da, veti trebuie.

Dupa ce criterii se fac selectile?


Daca va trebui sa le corectam (vom da copy/paste in word) cui le vom da sa le posteze?Lui Aly?
Nu, nu le voi posta eu, cineva din grup va fi ales pentru a le posta.

Cati vom fi in echipa?

Cam atat ^_^.
Si pot zice ca nu sunt n00b la corectat *_* .

[edit Aly] ti-am pus eu raspunsurile la intrebari iar la cele la care sunt lasate spatii libere nu situ ce sa zic
o.o" wot

#3
ok...as vrea sa incerc si eu...nu stiu cat de capabila sunt,deoarece nu am mai facut pana acum asa ceva, insa in toate exista un inceput...
Nu am nici un fic al meu in sectiunea de fan fiction, insa momentan citesc 7 ficuri, iar din cele terminate am citit 5...
Deci...ma inscriu si eu :-)

#4
Doreste si case sa se insecrie... bine capabilitatea lui asteapta sa fie stabilita da voi... am un mic fic pe aici... astept sa vad de voi fi ales...
P.S.-e ceva nou pentru mine dar nu e total strain...
Cee ya'
Houses here!

#5
Ok... Am zis sa incerc si eu... deci ma inscriu, si voi decideti daka ma bagati sau nu ;)) Am si eu vreo 5 ficuri :-? dintre care 2 sunt finish ;)) (si unul di celelalte neterminate e facut impreuna cu l_y_e) Dar nush cat conteaza ficurile..:-? in fine.. am vazut ca lumea a zis cam ce are, asa ca am zis si eu..
So... Deci si prin urmare, as vrea sa incerc si eu :P
:bye:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#6
Me wants in too. Why not take a crazy chance? :-"
Am un fan fic. postat, desi e inca la primul capitol :-j .
Si la fel ca Misa, ma plictisesc si am nevoie de un job :victorie:
<center>It’s a feeling like this
It’s centrifugal motion
It’s perpetual bliss

It’s that pivotal moment
It’s impossible
[Imagine: Love-rain0.gif]

~~~

[Imagine: chibi_840.gif]
Ajuta'ma sa nu'mi mai pun extensii, trage'ma de par XP

[Imagine: Hitsugaya_Toushirou.jpg]</center>

#7
Ce, cum cand? Vreau si eu sa ma inscriu...desigur, nu am decat doua ficuri pe aici, iar cel care este terminat a disparut. Oricum... vad ca nu e nevoie sa precizam, so... ce trebuie sa facem? Ca doar nu se inscrie nimeni?!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#8
hai sa incerc si eu nu?mai omor si eu timpu
oricum sunt unele ficuri terminate care au fragmente lipsa si trebuie sa facem rost de ele.
voi decideti :3:
bye......
[Imagine: 32132.jpg]


Romance addicted !!!:X:X:X
Just love and the rest will be okay

#9
Avand in vedere ca am destul timp liber si nu prea am cu ce sa mi-l omor ma bag si eu in chestia asta. Ficuri am si eu, unu dar inca mai lucrez la el ...deci daca e ceva puteti conta pe mine ....;))...

#10
Wow, s-a inscris ceva lume.
O sa stabilim o echipa atunci cand vine si Marina inapoi.
Ca sa raspund la intrebarea pusa de Anyoka, membrii echipei vor fi cei care vor adauga fic-urile terminate in sectiunea de Fan Fiction, respectiv Originale.
Mai precis, intai si intai vor fi adaugate acolo toate fic-urile terminate la ora actuala. Membrii echipei le vor introduce acolo, impreuna cu toate detaliile de rigoare (autor, link catre topicul cu ficul de pe forum, genurile din care face parte sau anime-urile din care s-a inspirat daca e Fan Fiction si nu Original). Vor trebui sa selecteze doar continutul lucrarilor si sa sara peste comentarii sau alte adaugiri facute de membrii sau autor. Deasemenea, vor trebui sa selecteze doar lucrarile cat de cat reusite si care nu sunt pline de greseli gramaticale.
Dupa ce toata treaba asta se va termina, vor repeta operatia de fiecare data cand cineva termina un fic :D
Ca sa va dau un mic exemplu... Am pus un Fic facut de mine, la categoria Originale:
Categoria va fi aici: http://animezup.com/original-dev8.html
Fic-ul meu va fi aici: http://animezup.com/o-poveste-cu-un-ceva...den32.html

Dupa cum puteti observa (sau nu) s-a folosit tot partea de Reviews care sta si in spatele AnimeDB, doar ca s-a modificat putin pentru noul scop :D Initial am vrut sa fac ceva de la 0, dar mi-ar fi luat mult mai mult timp decat am acum la dispozitie.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concursul de Proza Fantastica - Inscriere Lia 39 16.132 26-07-2012, 04:46 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Useri si Moderatori Miky sweetie :3 61 22.538 04-06-2012, 10:00 PM
Ultimul răspuns: fleeting ray
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.739 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  Fan Fiction Contest ~ 2011 ~ Flash 43 28.338 25-05-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Verrine
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.203 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Top 3 Fan fiction ;) Green Silver 59 36.668 21-01-2011, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  O echipa,trei fete Yoko-sama 13 6.566 10-12-2010, 10:45 AM
Ultimul răspuns: Yoko-sama
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.638 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Ajutor pentru Fiction Jasmine 10 7.069 12-12-2008, 04:19 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.778 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)