Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 baieti din Naruto

#21
Ok..am trecut si eu pe aici...deci topul meu de baieti:
1.Sasuke Uchiha pentru ca este puternic si frumos
2.Naruto fiindca are un scop important si nu renunta niciodata
3.Kiba deoarece cinsider uimitoare abilitatil sale s legatura lui stransa cu Akamaru
4.Jiraya, desi este un perves este foarte viclean si stie sa obtina ce vrea
5.Shikamaru. lenes sau nu este inteligent si asta ii e de mare ajutor
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#22
poi pe locul 1 pt mine e gaara (fak o obsesie pt el)21e asa de singur si de deosebit .... si e aiurea adika el nu a faku nimic , nu a gresit cu numic ca sa primeasca acea soarta oribila....si e si mai dulce in schippuden..si are aceeasi grupa de sange cu mn4(AB
pe 2 ar fi minato ...e prea scump .... si e tatal lu' naruto ...si e un erou.... si ee ff tare ma opresc ca incep sa aberez:-P
asa.. pe 3 hm... itaci:X e asa de dulcik si "nevinovat"adica e prea tare cand moare.. in manga.... de cand a murit m-am indragostit de el....21
pe 4 neji:Xe dragutz puternic (verisor cu hinata..important10)asa si se desteapta de tot in schipuuden.... si face cuplu dulce cu ten-ten...si ma abat de la subiect ...ok mai departe..
pe 5uf aici e cel mai greu..21hai ca il pun pe naruto..na el e vedeta jm..se stie deja destule despre el ....oricum cel mai mult imi place ca are puterea de a schimba oamenii... si ei bn dak nu ar fi asa de prostutz21 mi-ar plake mai mult de el:-P asa si.......e ultimul pt ca ori o da la o parte ori ii face un copliment hinatei si tot asa....22saracutza...
cam asta ar fi :X

Mod Edit: Fara exces de emoticoane!!!

#23
1) Shikamaru! E de-a dreptu' genial!Faptu' ca e lenes in face si mai dragutz 9 xD << Vreau sa ma casatoresc cu o fata,nici prea frumoasa,nici prea urata,sa am doi copii,o fata si un baiat,si mor inaintea sotiei ... >> 21 prea tare xD
2)Kakashi ... puternic,dãstept,dragutz 9 ... aparent indiferent si absent la ceea ce se petrece in jurul lui ... so cute!!! n_n
3)Kiba ... he looks ... so gooood xD imi place faptu' ca el si Akamaru sunt atat de ... atasati unul de altul ... i mean,lupta impreuna si sunt foarte apropiati n_n
4)Rock Lee 24 Arata cum arata,dar totusi are un suflet mare 65 ... e ambitios si foarte muncitor xD nu-si lasa prietenii la greu [pe Sakura nici atat xDD]
5)Sasuke ... intr-o vreme Sasuke era no. 1 ... dar s-au duc vremurile lui de glorie xD ce pot sa zic ... e dragutz,puternic,arogant [nu e Naruto personajul meu favorit,dar nu-mi place cum se poarta cu el xD] in fine ...putin prea increzut ...but helãu!that's Sasuke Uchiha xD

#24
Deci fiind la zi cu episoadele acestei serii am concluzionat ca topul meu s-a schimbat:

1. Tobi - cu mas putea sa nu il plac,este atat de comic,mai ales in prezenta lui Deidara spunandu-i Sempai,sempai...mai ales cand este numit good boy... Tobi is a good boy 24
2. Itachi Uchiha - nu credeam ca va ajunge sa ocupe acest loc,insa citind capitolul 385 din manga am ramas pur si simplu uimita,OMG this guy is a crazy,vrea sa ii ia ochii lui Sasuke pentru ca Mangekyou-l Sharingan-ul sau sa devina vesnic ca si al Madarei-> here is an example of him with a crazy face o//o
3Gaara - a descazut mult,stiu insa va ramane unul dintre personajele mele favorite din aceleasi motive
4. Deidara/Shikamaru - nu pot alege intre cei doi,amandoi imi plac la fel de mult.
Sai/Rcok Lee - motivele le-a spus meta; pentru manadoi,doar ca Rock Lee este defapt colegul de echipa perfect.
5.Naruto/Sasuke - aceleasi motive >.<

#25
My turn ^.^
1. Uchiha Sasuke -->de la inceput a fost personajul meu preferat. Imi place personalitatea lui, ma amuza relatia lui cu Naruto si e si destul de puternic.
2.Uchiha Itachi -->un ninja puternic cu spirit de sacrificiu.
3.Hatake Kakashi -->chiar e o persoana demna de admirat. E puternic, se gandeste la echipa lui si e destul de responsabil and funny 21
4.Uzumaki Naruto -->cam zgomotos, dar amuzant 21
5.Hyuuga Neji --> i like his hair 21 Desi ma cam enerva cu teoriile lui fataliste, mereu mi-a placut personajul acesta.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#26
1.Sasuke-primul mereu,imi place caracterul lui,este chiar adorabil cand e suparat sau serios
2.Naruto-e simpatic ,dar la el imi place ca e hiper activ ,indraznet(obraznic),cred ca ar pute sa imi fie frate
3.Gaara-imi place de el , e dragut,iar copilaria lui ma impresioneaza
4.Kakashi-cel mai dragut jounin si cateodata este foarte haios
5.Itachi-cum putea sa lipseasca el ,e dragut si imi place chiar daca e unul din baietii rai
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#27
Clasamentul meu ar fi urmatorul:

1. Naruto - In primul rand, este cel mai puternic personaj, in al doilea rand este cel mai haios. Intotdeauna a luat totul de foarte jos si a crescut mai mult ca oricine altcineva. Si inca ceva... El este si "ajutorul" fiecarui personaj din anime. Toti cei au luat contact cu el, fie s-au schimat fie au reusit sa mearga mai departe cand totul era pierdut.

2. Gaara - Pentru ca a avut puterea de a se schimba, iar personalitatea lui imi place la nebunie.

3. Hinata - Este asa de transparenta si lupta asa de mult ca sa se poata ridica la asteptarile celorlalti. A reusit sa il uimeasca pe Neji ( ceea ce este destul de dificit ) si plus de asta este un ajutor nelipsit in cadrul echipei sale.

4. Haku ( sau cum se scrie ) - Este uimitor. Oricat de mult ar fi gresit Zabuza fata de el, acesta nu l-ar fi lasat niciodata. Cel mai loial personaj din tot animele.

5. Guren - Capacitatea sa de transformare a fost incredibila. Din acea criminala si loiala desavarsita a lui Orocimaru, a devenit cea mai buna mama a celei ce avea sa fie victima sa


Scuze de povesti.. Smile

#28
Pai mie mi-au placut mai multi, insa am sa enumar cativa doar.

1. Jiraiya - Desi cum sa nu'mi placa perversul de Erosenin, care ca si mine e un pervers si jumatate. Plus ca este printre putinii care au tacut si au facut lucruri concrete i nambele serii.Defapt antrenamentul lui Naruto a fost doar un pretext, adevarata misiune era spionarea celor din Akatsuki si protectia celei mai mari surse de putere, sau varianta a doua, Naruto trebuia sa invete cum sa-si controleze puterea in cazul i ncare Akatsuki atacau .

2. Yoandaime - Nu pentru aspectu lsau fizic, ci pentru devotamentu lsau fata de sat.

3. Gaara-sama - Este devotat satului sau, plus ca a devenit responsabil si matur pe parcursul ambelor serii.


Yamato - Cred ca este cam greu sa fi mai mereu dupa Naruto, si apoi sa ii si opresti transformarea in kyuubi .

5.Sai - Oh doamne, acest personaj este atat de prostut, invata cum sa ii pacaleasca pe ceilalti, folosind lectii din cartea aceea verde.

#29
poi sa vedem...
1.orochimaru:frate ...e prea sexy,destept shi puternic omu'...chiar dak il vrea pe sasuke ( sasuke e ''varza''4)shi a renuntat la a mai fi in akatsuki mie tot imi place de el....adik sa fim seriosi nu oricine e in stare sa descopere jutsuri noi shi sa fie atat de puternic...shi imi place stilul lui 4
2.itachi:e calm sexy frumos puternic rau misterios ....sre tot ce imi place mie la un baiat adik e perfect....
3.hidan:imi place jutsul lui shi imi place shi stilul lui...shi bn inteles arata prea bn shi as vrea sa fie real
4.deidara:e blond e sexy e frumos e fff puternic shi....e ....tare oricum ..imi place tipul
5.pain:imi plac piercingurile,rinenganu,e fumos misterios shi e liderul akatsuki...4

#30
Hmm,mi'am schimbat topul.Sa vedem:

1)Itachi
Este unul din preferatii mei,defapt in acest moment chiar se afla pe primul loc.Merita nota 10,este hot si puternic,imi place mult cum foloseste sharinganul :X
2)Gaara
Trecutul lui este foarte impresionant si felul cum se comporta il aduce pe locul 2 3
3)Naruto
Putea lipsi?Neah,blondul asta ma da este cap,a fost cam greu in ultimul timp sa'l asez in topul meu,fiindca nu ma puteam hotari intre el si Gaara
4)Orochimaru
Mdah,un mega personaj negativ ocupa locul 4 15 mie mi se pare sexy ^^
5)Shikamaru and Neji
Felul lor de a gandi,tehnicile lor de lupta,absolut excelente 4 nu ma pot hotarai pe cine sa aleg.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.876 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.360 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)