Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 baieti din Naruto

#41
1.Shikamura il ador faptul ca el plictisit si ca nu depunde efort parca il face sa devina fitos dar nu e asa .E un super baiat ,dragut si inteligent . Imi place mult codita lui si cand da ochii peste cap e kawaii
2.Kakashi super sensei daca as fi in lumea Naruto ,cred ca m-as indragosti de el e prea tare profu .Aroganta lui e nice
3. Gaara -imi pare rau ca a avut un trecut destramat e tragic sa nu ai mama si un tata cam tembel din fire alo era fi-su cum sa nu ii pese de el. Gaara e puternic datorita faptului ca a suferit foarte mult a strans in el foarte multe rautate si durere ,dar e sweet .Privirea lui necrutatoare te furnic nu vreau sa stau in calea lui
4.Itachi e dragut no comment
5.Rock Lee sprancenatul ala e dragut foc si nu se lasa batut e gen Naruto
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#42
1.Sasuke-imi place de el, e super cute:X baiatul perfect...e curajos, frumos, are atitudine, e popular(cam increzut dar asta e)...ce nu-mi place la el e cum o trateaza pe Sakura(se face ca nici nu o observa)
2.Naruto-nu stiu de ce..dar pur si simplu imi place zapacitul asta! ii pasa de ceilalti, nu se da batut(desi mai mereu se face de ras) o protejeaza pe Sakura si e dragutz
3.Itachi-no comm....e fratele lui Sasuke
4.Kakashi-as vrea un profesor asa dragutz ca el! Imi plac atitudinea lui, vorbele si il consider cel mai tare Sensei din tot anime-ul
5.Gaara-imi plac foarte mult ochii lui.Desi la inceput il consideram un ciudat, a inceput sa-mi placa.In fond, nu e vina lui ca e asa...sa nu ai mama si un tata caruia nu-i pasa de tine(si e si nebun pe deasupra).
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#43
Poi:
1. Kakashi - Cred ca daca n-ar fi fost Naruto, el ar fi putut fi personajul principal;
2. Neji - Este unul dintre cei mai puternici genini din Konoha;
3. Gaara - Imi place ce a devenit dupa lupta lui cu Naruto;
4. Shikamaru - Este cel mai inteligent tip din Konoha;
5. Sai - Felul lui de a se comporta este pur si simplu prea hazliu.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#44
Sasuke:este un razbunator.Cateodata cred ca baiatul este "dus" si face prostii ca de exemplu,sa-si omoare fratele .
Itachi:love: : sunt nebuna dupa el.Este puternic si are noroc la fete.
Sasori:Maestru papusar si in plus,tare , tare dragut.
Deidara:Este si el dragut si foloseste explozii super-tari.Imi place cum gandeste baiatul
Naruto:Cel mai mare hiper-energic ninja din Kanoha.
Neji4ragut cu byakuganul sau.
Gaara:A avut o copilarie groaznica(cand m-am uitat la episod am inceput sa plang)...Chiar nu merita asta!!!!
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#45
1. Naruto 8 e asa dulce, prostut si amuzant. Ma face sa rad mereu <333 SI ochii aia ai lui albastri ma inebunesc :]] Il admir pentru ambitia de care da dovada. E un adevarat exemplu pentru noi.
2. Cred ca Gara, nu stiu de ce dar mi se pare ca arata perfect. Ochii aia verzi se asorteaza perfect cu parul ala rosu ca sangele. Si a avut o copilarie asa de trista :[ dar e si foarte puternic.
3.Orochimaru O_O mie sincer imi place de el. Dar nush de ce.. probabil datorita sarpelui si limbii :]] Chiar nu stiu de ce l-am pus pe 3..asa am simtit.
4.Sasuke Uchiha, mda, singuru lucru la el imi place personalitatea. Poate a fost prea rau cu rozalia dar nu ma bag in "dragostea" lor eterna :]] El ocupa pozitia 4 a topului nostru sa vedem cine urmeaza. (Ma simt ca la Mtv la top 20 21)
Si locu 5 il ocupa fratele locului 4 adica Itcahi Uchiha21 Deci e adorabil O_O Serios? Nu..dar asta mi-a venit in minte. Imi place ca isi iubea fratele si ca e puternic. Chiar mi-a placut de el de la inceput cand credeam ca e personajul rau.

Si aici se termina topul nostru, o zi buna si la revedere! (mda..ce v-am spus eu, suntem la top 20 pe Mtv 21)
[Imagine: 1190380knoeamhs64.png]
[Imagine: 848731pv3ryocrfi.gif]

#46
Nu prea ma obosesc eu cu acest anime dar fie, daca tot nu am ce face. 78

1. Shikamaru - Imi aduce aminte de ... mine, lenes, nici prea urat dar nici prea frumos, inalt si plictisit. Daca ma intrebati pe mine este cel mai inregula personaj din tot anime-ul, aici ma refer doar la partea masculina a anime-ului. Jutsu [ sau cum s-o scrie ] pe care il face, acela cu umbra nu mi se pare asa de rau, desi il foloseste destul de inteligent. Motiv pentru care il pun pe 1.

2. Gaara - Mda, imi plac mai mult personajele secundare decat alea principale. Imi place la el faptul ca este roscat, am ceva pentru persoanele cu parul roscat, anime sau reale. <3 Ah, da, si imi place si machiajul, singura chestie care nu prea m-ar incanta la el ar fi chestia aia in care tine nisipul, in rest mi se pare inregula.

3. Deirada - Desi este din Akatsuki ma atrage oarecum, imi place cum ii sta parul desi e blond, nu sport blonzii, in special Naruto care e un mare retard, in fine, revenind la Deirada, mi se pare destul de ok, deci din martea mea merita sa fie pe 3.

4. Neji - Imi place ca este calm si destul de atent dupa mine, imi place de asemenea ca este respingator si toate cele. Ochii in special imi plac <3 Singurul dezavantaj pe care l-as vedea la el este faptul ca este ruda cu ratata de Hinata, dar neah, fiecare are un dezavantaj, dar in rest este ok.

5. Guy - Tipul ala e penal =]] Guy e profu' lui Lee, si e penal, arata asa ca o varza si ma amuza, urat cu spume si are niste sparncene O.o" in fine, imi place faptul ca ma face sa rad in rest este un naspa. :]]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#47
Cred ca se stie deja cine e pe first place21:
-Sasuke-prea dragut si puternic in acelasi timp (combinatia perfecta) =p~.
-Naruto-super dragut si amuzant ador asta la un baiat 19.
-Kiba-adora animalele si asta ii da un +.
-Itaci-ca si fratele lui la fel de aratos si puternic desi nu stiu de ce nu il pot incadra pe un loc mai sus 39.
-Shikamaru-destept si simpatic geniul din Konoha21... e asa de lenes si ador asta la el... avem ceva in comun105
Just the
way you know me..

#48
Hellooou
Un top 5? Cool. Pai ar fi cam asa:
1. Naruto- pentru ca pur si simplu il ador8. E super haios (imi plac baietii cu simtul umorului 105), ma face mereu sa rad. Plus ca in Shippuden arata bestial8. Imi place ca nu renunta niciodata si ca isi urmeaza visele. E model pentru mine.
2. Itachi- se putea fara el? Superb tipu'. Prima data parea un bad guy, dar pe masura ce m-am uitat la Naruto, mi-am dat seama ca-si iubeste fratele.
3. Kiba- sincer, chiar nu stiu ce m-a atras la el. Simplul fapt ca mi se pare foarte de gasca. Genul de baiat care iti poate deveni cel mai bun prieten.
4. Neji- pentru ca e tipul acela calm, serios 15. Imi plac foarte mult ochii lui lila8
5. Sasuke- inainte il adoram, reprezenta baiatul perfect pentru mine. Acum insa, il pun in top doar pentru look'ul lui, in rest nu'l prea inghit- mult prea increzut. Sakura ii spune ca-l iubeste mai mult decat orice si el o lasa plangand...What a pig..
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

#49
1. Sasuke: e dagut si puternic 8 si este personajul meu preferat chiar daca la un momendat devine rau mie tot imi place ca el este pisoiasul meu:-*
:love:

2.Izuna: e un tip calm si cu o atitudine hotarata e dragut si totusi cand e mai mic seamana aproape perfect cu sasuke dar cand creste seamana intr-un fel cu itachi e un tip de treaba3Zuppy04

3.Itachi:mereu a fost un razboinic dar totusi in inima lui se gasea mila pentru fratele sau mai mic sasuke. E de treaba dar nu e chear genu meu
SmileZuppy05

4.Madara: uneori pare a fi nebun si rau dar si el ca itachi are o inima cam de piatra dar totusi o inima :smart:

5.Naruto este un mancacios dar va fi un erou cam neasteptat.
A avut o viata grea dar pana la urma isi va implini visul de a deveni hokageZuppy11

#50
[/i][/b][/size][/font]1.Mie mereu m-ia placut de itachi chiar si in momentul cand si-a omorat clanul,chiar daca a fost considerat malefic tot m-ia placut mult,mult de tot de el 8 105

2.Sasuke(sasukhitu) este un tip de treaba,dar are si el momentele lui.Zuppy05 (y)

3.Madara mi se pare cel mai enervant,ii malefic ca sasuke poate umpic mai tare,dar e ridicol cand e Tobi. X-[ bleah

4.Izuna mi se pare tare,dar pacat ca Madara i-a luat ochii si Izuna a murit.Zuppy09 2

5.Naruto mi se pare cel mai amuzant,mai ales cand cere taietei,dar si el este foarte puternic si are o inima mare,sunt mandra de el.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.008 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.379 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)