Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 baieti din Naruto

#31
Sasuke- desi imi vine sa-l iau la pumni ca vede in fata ochilor numa' razbunare, tot ma atrage ceva la el, bine....poate atitudinea de bad boy 9 si e hot ^^"
Kakashi- ador caracterul lui nepasator, haios si in acelasi timp foarte inteligent.Se lupta bine si e dragut 4
Naruto- blondul arata bine in shippuden ^^", e optimist, very funny si puternic 4
Gaara- desi nu mi-a placut de la inceput acum il ador...arata bine si stie sa-si apere tara ^_^
Shikamaru- eh, lenesul meu favorit XD...e destept si face niste strategii...jos palaria 10

#32
1.Naruto - desi nu e foarte bun in ceea ce face si tot da gres , este foarte incapatanat si nu se va da batut pana nu isi va urma visul ( un ex bun de urmat 10)
2.Sasuke - calm , puternic mereu gandeste inainte s afaca vreo miscare .. da dovada de intelepciune
3.Shikamaru - calm, si foarte foarte destept .. dar e si dragutz cu codita lui :X:X
4.Kakashi - e puternic , dragutz nu prea cred ca arata mai bn cu parul ala de alta culoare ...si ii place sa citeasca carti
6.Itachi - desi e rau si e in organizatia numita Akatsuki la urma urmei e fratele lui Sasuke si arata la fel de apetisant 21 ( scuzati expresia )

#33
1: Shikamaru .. Stiu , e ciudat ca il pun pe primul loc dar imi place mult de el. E cute and lazy ... Sometime ,i'm lazy too 21
2: Kiba ... Kiba e un scumpic si Akamaru de asemenea ...
3: Naruto ... El este amuzant si se face de ras mereu ... How cute ....
4: Gaara ... Pare dur , dar este un roscovan frumusel.
5: Rock Lee ... Rock Lee este un personaj pozitiv si are si el momentele lui ... As putea spune ca e Gai sensei doi ...

Sasuke nu este in top pentru ca eu nu prea am o admiratie asa mare pentru el. Nu sunt fana Sakura dar trebuie sa recunosc ca uneori a facut-o sa sufere, in goana lui dupa razbunare ...

#34
1) Itachi Uchiha - obligat sa aleaga intre clanul Uchiha si Konoha, el este unul dintre cei doi oameni care au distrus clanul Uchiha, satisfacandui pe cei doi consilieri ai hokagelui , dar neputand sa isi omoare fratiorul, acesta mintindu'l ca este intradevar rau intrucat el sa fie uchis de unul dintre membri clanului Uchiha.
2)Sasuke Uchiha - ei bine la el m-a atras personalitatea si radacinile lui de familie [Itachi kaching ]
3) Madara Uchiha - alt supravietuitor al clanului Uchiha, fost lider al clanului si-a sacrificat fratiorul pentru a proteja clanul dar apoi alungat.
4) Hidan - ei bine imi place cand jigneste baietii zicandule "curvelor" si cand zice "a durut ca dracu' "
5)Deidara - ce sa spun, tipul e hot 21
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#35
hmmm
1) Sasuke - pentru ca este dragutz puternic si sunt sigura ca nu va face rau satului!
2) Garra - imi place mult comportamentul lui! 4
3) Naruto - vulpea cu noua cozi il face foarte special! ii da aerul acela de39 "superioritate"
4) Neji - imi plac ochii lui :X:X:X il face special 4 si se comporta destul de frumos cu ceilalti in shippuden (asa mi s-a parut)
5) Sai - se straduieste din greu sa poata devenii un ninja normal, cu sentimente si este destul de caraghios cand se ia dupa toate cartile si il baga in sperieti pe Naruto 21
P.S.: Ăăă... nimic 4
[Imagine: 40241432_UBASAWIFV.jpg]

#36
1.Gaara, za nambar 1, l-am adorat de cand l-am vazut prima data X: nu e cel mai adorat sau alte deastea, dar pentru o fan girl obsedata ca mine, e perfect.
2. Neji, tipul arata preaa bine in Shippuuden
3. Sai, frate tipul e prea hilar . Face niste complimente xD plus ca implica arta in aporoape tot cea ce face.
4. Minato X: eee atat de kawaaii.
5. Itachi, are mai multa minte decat frasu' si povestea lui chiar m-a impresionat.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#37
Hmmm...

1.Itachi Uchiha-dragut si foarte puternic.Insa in Naruto Shippuuden este invins de fratele sau mai mic,Sasuke,intr-o lupta maestuoasa.Fratele sau il credea un tradator si un om fara inima,insa afla din spusele lui Madara(Tobi) dupa ce il invinge pe Itachi,ca el era un om bun si a fost obligat sa distruga clanul Uchiha insa pe el nu l`a putut omori,caci il iubea(frateste).Asta da caracter:X
2.Sasuke Uchiha-puternic,frumos,misterios,inteligent cu o atitudine pe cinste...ce isi mai poate dori o fata?![21]..Era un razbunator privindu-i pe toti cei din jur cu rautate,insa apoi s`a schimbat,devenind si mai rau,a devenit un tradator lipsit de inima impotriva colegilor sai.Chiar si asa este un personaj care il ador:X
3.Naruto Uzumaki-dragut si foarte naiv.Este genul de tip care nu se da batut si lupta pana la capat.Isi tine promisiunile,luptand din greu pentru a le implini.Plus ca este atat de dragut cand nu pricepe lucrurile care ii se explica de atatea ori,cand intra in bucluc si se lupta cu toti,pentru a "fi recunoscut de ceilalti".:X
4.Deidara-personaj despre care nu stiu prea multe,deoarece a aparut doar in Shippuuden.Este puternic si dragut.Usor ironic privind arta,certandu`se cu fostul sau coleg,Sasori in privinta asta.Este dulce si d`asta il:X
5.Nimeni altul decat...Shikamaru Nara.Nu arata cine stie ce bine,insa atitudinea sa lenesa il face sa fie pe locul 5 in lista mea.In Naruto Ninja Students renunta la lupta,fiindu-i prea lene sa lupte,insa in Shippuuden a devenit Jounin si aratat ca poate multe.Plus inteligenta supraomeneasca si tacticile gandite in cele mai rele situatii.Un ninja priceput:X

Cam atat...ar mai fi,dar trebuiesc decat 5 locuri.

#38
In general imi plac cam toti baietii din anime , deoarece fiecare are rolul lui important =]] . Dar totusi o sa fac un top ...

1. Naruto Uzumaki - Well , ce pot sa spun despre el ? Cred ca daca nu ar mai fi fost Naruto , anime-ul nici nu ar mai fi trebuit sa existe din punctul meu de vedere =]] . Este protagonistul anime-ului si personajul meu preferat . Imi place ca pe parcurs a evoluat mult , devenind din baiatul tantalau si neindemanatic un ninja atat de puternic, facand toate astea doar pentru a-si indeplini visul .Nu renunta niciodata. Nu prea ii pasa ce urma sa se intample cu el , putea sa fie izbit de zidul durerii de cate ori voiau ceilalti , dar nu renunta niciodata la vis . Este de asemenea un bun prieten , gata sa sara in ajutorul celorlati . Ma cam enerveaza ca este indragostit de Sakura , iar fata nu il baga deloc in seama >.> . Oare cand o sa deschida si el ochii ?! . Imi place mult cum arata , parul ala blond si tepos >.< !!! Kawaai . Iar ochii lui albastri ... ma scufund in ei =]] ( ce poetica devin o_o )
2. Rock Lee - Hai , radeti de mine >.< Dar imi place mult de Rock Lee , deoarece este un adevarat prieten , gata sa renunte la tot pentru a-si salva aproapele . Chiar daca nu arata ca printul din povesti , imi place modul lui de a gandi si ... pur si simplu caracterul lui . Uneori este extrem de amuzant si rad cu mana pe burta un ceas intreg =]] . Iar cand trebuie este extrem de serios in privinta la ce are de facut . M-a uimit trecutul sau , cred ca am si plans la unele faze =]] . Nimeni nu il baga in seama , deoarece nu era puternic . Mdah , ce motiv 22 . Dar cu timpul a devenit atat de puternic si nu a renuntat o secunda la visul sau dupa batalia cu Gaara , chiar daca era grav accidentat . Si-a gasit taria si a mers mai departe . Se aseamana mult cu Naruto >.<
3. Itachi - I know , I know o_o The mean guy xDD Dar e atat de dragut <33 Si in plus nu e atat de rau pana la urma . Cred ca cu totii l-am urat la inceput . Nu am cum sa nu il ador . Imi place parul lui si ochii aceia atat de recii si misteriosi >.< . Mda ... o iau razna , dar asta e adevarul xD . Stiu ca si-a ucis clanul si l-a lasat pe Sasuke singur ( vai saracu' =]] ) . A fost un gest atat de ... nu-mi gasesc cuvantul potrivit =]] . Dar stiu ca a facut-o cu un scop anume si nu l-a ucis pe Sasuke , deoarece il iubea prea mult <33 . In plus uraste violenta , chiar daca Sasuke crede ca fratele sau merita sa moara .
4. Gaara - La inceput cred ca il uram nespus de mult xD . Adica nu imi placea mai deloc de el , deoarece ura pe toata lumea , nici fratilor lui nu le spunea doua vorbe bune =]] . L-am urat ingrozitor in momentul in care a fost batalia dintre el si Rock Lee . Adic l-a facut sa sufere atat de mult . Cum a putut sa il distruga in halul acela ? T_T . Dar am ramas placut surprinsa cand cu ajutorul lui Naruto , baiatul a inceput sa se schimbe ... a vazut ca viata nu inseamna numai rau si ca se poate bucura de multe lucruri frumoase ( ex: prietenii ) .
5. Shikamaru - Imi place mult de acest baiat , deoarece este atat de lenes si de amuzant . Ma regasesc de multe ori in el xD Chiar daca este un adevarat lenes este incredibil de destept o_o . Pe mine ma omoara logica si desteptaciunea xD Arata si bine , mai ales in shippuuden >.< E un zeu =]] . Mi-a placut mult sfarsitul bataliei lui cu Temari . Am ras ca o stricata cand acesta a renuntat , incepand sa spuna cate avea de facut pentru a castiga . El invatase inainte fiecare miscare =]] .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#39
1) Sasuke Uchiha:love: ; acest baiat va fi preferatul meu mereu. Imi place de el pentru ca are toate calitatile posibile de badboy si perfect boyfriend:X E calm, inteligent, ambitios si rau. Eu una , cred ca Sasuke a facut alegerea corecta.
P. S Am uitat sa mentionez ca imi plac bruneti=Sasuke;
2)Naruto Uzumaki, de el imi place pentru ca e ambitios si nu se lasa batut niciodata. Daca nu ar fi asa tantalau probabil ca animeul ar fi o tampenie. De fiecare data isi urmareste visul, ceea ce-l face atragator(love him)
3) Hyuga Neji, el, cred eu......E putin cam , stiu si eu, serios. adica e dragut, destept si toate celelalte , dar daca ar fi o leaca(accent de moldoveanca, am bunici din partea tatalui din Moldova) mai happy si ar mai zambi din cand in cand, poate mi-ar placea mai mult:d
4) Gaara: De el pot zice ca-mi place foarte putin, de-asta a ajuns pe locul 4. Ma enerveaza personalitatea lui, dar e dragut4 E frumos si foartee calm, si egoist, e un nesimtit(sorry pt Gaara's fan)
5) Si ultimul loc il ocupa aiuritu' de Rock Lee. Arata scary, dar e amuzant. Daca nu ar avea sprancenele acelea poate ca as mai zice Da, dar asa zic Nu:p

#40
1.Kakashi-imi place stilul lui de a fi,caracterul si vorbele lui ma fac sa-mi placa si mai mult de el
2.Sasuke-prima oara nu prea mi-a placut de sasuke,mi se parea un arogant care nu se baga cu nimeni in seama,dar vazand ca este ceva in el....este super
3.Gaara-prin faptul ca este mai rau si nepasator,si se gandeste doar al el,Gaara ma facut sa vad ceva la el care este bun,si da ma trage personajul
4.Shikamaru-este tipul meu de personaj,smecher si increzator,care este pe gustul meu
5.Naruto-imi place ca este putin tembel,amuzant,mereu agitat,imi place ca-i pasa de ceilalati si o pprotejeaza pe sakura:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.879 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.364 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)