Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai aiurea pereche

#41
Uhhh sunt atat de multe ... o sa le iau pe cele care le cred imposibile :

- Gaara & Sakura - mi se pare imposibil si aiurea , in afara faptului ca au personalitati total opuse mai sunt si conflictele de interese . Fara sa mai mentionez ca Gaara-kun it`s minee !!
- Gaara & Karin - astia doi se cunosc ?? Plus ca ar fi destul de aiurea comparand personalitatea fiecarui personaj
- Sasuke & Hinata - pe bune ? nu cred ... Adica da parea o idee stiti gen : cand il ignori te remarca dar ar fi complet gresit ca cei doi sa fie impreuna , trecand peste faptul ca Hinata il place pe Naruto ...
- Neji & Sakura - wow a fost primul cuvant pe care l-am rostit cand am auzit prima oara , Neji e prea obsedat de gradul de putere al celui de langa el ... Sakura devine puternica si Neji la fel inseamna ca diferenta dintre ei e inca sesizabila
- Lee & Hinata - nu mai stiu unde am vazut dar stiu ca m-a traumatizat pe viata X_X ... WTF !! Ar fi ceva oribil chiar si fara pasiunile lor fata de Sakura si Naruto , arata ingrozitor unul langa celalalt
- Choji & Sakura - aberatie ... clar , adica cred ca pana sa plece in misiunea de recuperare a lui Sasuke , Sakura nici nu il cunostea pe Choji si oricat as ura cata " reclama " i se face Sakurei ea chiar merita altceva ...
- Kabuto & Tsunade - am ras atat de mult cand am vazut o poza de genul asta [ nu-mi mai amintesc pe unde am vazut-o , o sa iau un Memo plus ] incat nu mai stiam cum sa ma opresc cazusem si de pe scaun , am tras si tastatura dupa mine pe podea 21 A fost ceva wow. E chiar stupid si cu diferenta de varsta si cu tot ... chiar nu ii vad impreuna .
- Itachi & Tsunade - OMG ce cuplu fatal ... Din nou o diferenta de varsta si desi ar fi fost chiar dragut ca Itachi sa aiva o partenera / iubita Tsunade nu e cea mai buna alegere ...
- Itachi & Ino - Cred ca , atunci cand se va intampla asa ceva v-a veni sfarsitul lumi ... Oameni buni sunt total pe langa unul fata de celalalt . Sa ne gandim doar la cum sunt conturate personajele din punct de vedere moral . Nu se poate .
- Pain & Karin - Nici nu vreau sa ma gandesc la cate motive exista impotriva acestui cuplu . Aberatie !!!
- Haku & Hinata - Never Ever . Nu s-au cunoscut vreodata si daca ar fi fost asa tot nu s-ar fi intamplat ... De ce ? Pai sa ma gandesc , avand in vedere ca Hinata il " venereaza " pe Naruto ca sa zic asa , Haku are o prezenta placuta si ar fi fost cel mult prieteni ... cred ...
- Pain & Tsunade - Pe asta nu am vazut-o nicaieri dar ar fi total aiurea . Sa recunoastem ca cele doua personaje sunt paralele . Pain e prea dragut sincer acum ...
- Naruto & Karin - WTF ? Cat de mult or fi stat sa se gandeasca la asta ... e oribil sa ii faci asa ceva bietului Naruto ...
- Naruto & Ten Ten - cred ca toti am stabilit ca asta ar fi imposibil si ciudat ...
- Shikamaru & Karin - sa fim seriosi orice personaj masculin cu ea langa arata oribil , ne se potrivesc si nu se vor potrivi . Karin nu e genul de persoana care sa atraga prin prezenta ... putere are intradevar insa asta e cam una din putinele calitati pe care le are [ din punctul meu de vedere pentru ca a rasturnat situatia in anime si pentru ca sincer mi-e frica sa ma gandesc la urmatoarele episoade ]
- Kakashi & Konan - Ce naiba ? Nu au nici o legatura desi exista posibilitatea sa se potriveasca ... Kakashi e genul de persoana singuratica [ la iubite ma refer ] nu cred ca s-ar sfarsi cu bine o astfel de relatie ...
- Jiraia & Konan - nu are el asa noroc 21 Varsta , pentru numele lui Dumnezeu , se spune ca nu conteaza in dragoste dar e prea de tot si in realitate cand vezi un bosorog de 66 de ani cu o fata de 24 ... sa fim seriosi .
- Kisame & Kurenai - bleah ! Oribil , ingrozitor si nedrept ... multumesc ca ea si-a gasit pe cineva potrivit
- Asuma & Hinata - mi se face pielea de gaina nu mai stau sa repet ce am spus mai sus . Pozele pe care le gasesc intamplator cu ei prin forumurile uitate de toti sunt vai de ele [ pozele nu forumurile 21 ] Adica e ciudat sa te gandesti la o posibila relatie intre ei am mentionat mai sus cateva motive nu le mai scriu ...
- Deidera & Kurenai - mda sigur UGH ! oribil de oribil ... nu le-ar sta bine impreuna si sincer Deidera are un farmec aparte cred ca daca ar avea o persoana feminina langa el i-ar disparea acest farmec ... pur si simplu e mult mai cute singur ...

Mda cred ca sunt destule astea insa daca luam fiecare personaj in parte gaseam mult mai multe 24
Ador comm-ul meu apocaliptic 21

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



#42
Cel mai stupid cuplu din naruto pt mine e..
-sunet de tobe-
Sasuke si Ino! O-o.
Sa incep sa insir toate motivele de ce nu`mi place cuplu' asta. (Apropo mai sunt vreo 2 cupluri 4).
1. Ino il placea pe Sasuke cand erau mici,dar odata ce Sasuke a plecat Ino si-a 'revizuit' atitudinea cum ar venii si nu mai boceste cum face Sakura adica Sakura e penibila rau si in manga in Shippuden ii zice lu' Naruto ca-l place. WIERD.
2. Sasuke in Shippuden e un idiot nestimtit ETC. >.<' L`am urat IL URASC si il voi URA pana mor si dupa.
3. In Shippuden Ino se pare ca-l place pe Sai or somethin' like that si chiar imi place SaixIno<33.
.

Al 2-lea cuplu wiiiiieeeeeeerd.
SaixSakura.

Nu a zis Sai ca Sakura e stupida sau bitch or whatEVER?! -- De ce se spera la o iubire inntre cele 2 personaje frate? Se vede CLAR ca cei 2 daca ar fii impreuna ar insemna ca X_X Sai ar murii a doua zii.

Acum ultimul cuplu,care e Yaoi.

SaixNaruto?
Mi se pare wierd plus ca sai e obsedat de marimea...cucului(sa folosesc cum a zis Bendeac parca XD) O fii el gay or whatever dar sincer...>.< Naruto intr-un cuplu YAOI ar fii POTRIVIT pentru Sasuke. Doamne=p~.
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ


#43
Bine ceva pe gustul meu212121
Top 3 perechi aiurea rauuuuuu.......
1.NaruSaku:WTF?...bn...Sakura in prima parte nici nu il suporta pe Naruto,dar el numai dupa ea se tinea......iar in a 2-a parte.....whatever.....naruto a devenit ca un frate pentru ea....deci....niki vorba despre un cuplu3... LOL ca nu o sa existe cuplul NaruSaku
2.Garra si Sakura:alta porcarie.....astia 2 nici nu se cunosc!!.....bine Garra are atitudinea aia a lui Sasuke....dar...las-o balta omule!!.....Garra a avut o copilarie mai traumatizanta decat a lui Sasuke.....si orcum Sakura e prea infumurata...si se tine precum un catelus dupa Sasuke....deci si acest cuplu e penibil..
Cel mai aiurea cuplu este...........tobele......
Sasuke si Karin:WTF!!!.....astia 2 sunt precum apa si uleiul......Sasuke orcum cand are chef poate sa o omare.....iar Karin....e urata e si ochelarista....si e muuuullltttt mai penibila decat e Sakura......e genul de fata cu ifose.....deci...NEVER SASUKARI
Acestea sunt cuplurile aiurea.....scz pentru iubitorii acestor perechi.....dar comparatii intre ei....sunt total diferiti....
Atat am avut de spus:bye::bye:
[Imagine: 2gxo5c8.jpg]
I Love SasuSaku:X and:
-Mama4ei-kun :X
-Matusa:Sasuke ^^ Sakura xD
-Surorile:Ang. and Debby
-Verisoara:Haku Kiid

#44
Bai, daca e sa o luam asa, toate cuplurile sunt aiure(in afara celor care apar clar ca un cuplu in anime-ul Naruto, ex:Asuma si Kurenai). In fic-uri ce o sa facem, o sa scriem toti despre Sasuke si Sakura? NU, pentru ca si noi ne-am satura sa scriem acelasi lucru din nou si din nou si pe deasupra si cititorul s-ar plictisi daca peste tot ar vedea doar "SasuSaku". Eu una incerc sa gasesc cuplurile cele mai originale, care nu mai exista in sute de fic-uri, la care lumea nici nu se gandea. De aia se numesc "fan-fiction", ca noi sa putem lasa frau liber creativitatii, daca ar fii dupa mine, i-as cupla pana si pe Konan cu Gaara (intalnindu-se de exemplu intr-o lupta). Imi cer scuze de off-topic, dar nu m-am putut abtine sa nu dau "enter" la comentariu.
So....See ya soon :bye:
Unele lucruri sunt irealizabile pana cand vine cineva care nu stie asta si le realizeaza (Albert Einstein)

[Imagine: hitsugaya.png]
by Toxâ„¢

Genialul si superhaoticul meu fic: "No rock, No Life"


#45
bun deci sa-mi spun si parerea mea...sunt cam multe cupluri care nu se potrivesc asa ca incep.
1. ItachixSakura: nu imi place ideea. Itachi e prea matur, prea preocupat de problemele lui.
2. NarutoxSakura: fac urat, sunt prieteni(shippuden) si bietul Naruto poate sa ajunga la spital imediat21
3.NarutoxSasuke:mi se face rau, stati asa ca ma duc sa vomit si revin21 astia sunt ca fratii cum sa ajunga impreuna? O_O
4.SasukexHinata: pune frana frate, cred ca Sasuke nici macar nu stie de existenta lui Hinata, da sa fie si impreuna21.
5.GarraxSakura: pe bune astia sunt ca ziua si noaptea, nu merg impreuna.
6.SasukexIno: bun exageram, Ino e o disperata totala si enervanta la culme, din moment ce nu o suporta nimeni.
7.SakuraxSai: Stop cadru! cum vine asta? Parca Sakura nici nu il suporta pe Sai si acum ajuge sa fie impreuna cu el si sa mai aiba si un copil :sry:
8.SasukexKarin: lasa-ma in pace cu astia 2, Sasuke doar o foloseste pentru razbunare.
9.NejixSakura: franaaaaaaaaaaa!!!!!!! nu in nici un caz, Neji nu e genu de baiat care sa iubeasca vreo fata, doar dupa ce pierde lupta cu Naruto devine mai grijului cu Hinata.
10. ShinoxSakura: ala e prea retras si preocupat cu insecatele lui...
cam atat, stiu ca sunt multi, dar asta e. Eu iubesc cuplu SasuSaku si NaruHinapupicpupic:X:love:
[Imagine: h8v.gif]
 

#46
Pai auzeam de cuplul asta, Sasori x Sakura
Pe bune? Eu nu ii vad impreuna nici intr-o mie de ani. Asta e una dintre cele mai aiurea perechi. Nu au nimic in comun, el a fost ucis de ea si de acea babeta, hai sa fim seriosi.
Un alt cuplu, Sakura x Sasuke. In viata mea, nici daca astia doi vor fi impreuna, eu cred ca sunt una dintre cele mai aiurea perechi. Nu ii vad niciodata impreuna, pur si simplu nu. Sasuke e prea rebel si ea e prea sentimentala.
Si un alt cuplu ar fi Gaara si Sakura. Mda, alta tampenie. Nici nu mai comentez.
In rest aprob cam toate culplurile, fie si boy x boy.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#47
Cate cupluri nu mi se par mie aiurea!
Gaara x Hinata sau Gaara x Sakura - Am vazut o gramada poze cu ei doi...>.< Nu cred ca s-ar potrivi vreodata fiindca pe Gaara asta nu-l mai intereseaza, cine sa-i fie iubita. Iar Sakura si Hinata au pentru altii ochi.
Naruto x Sasuke sau Sasuke x Itachi - Uh, nu ma omor dupa astfel de cupluri. Nu ma deranjeaza, dar nici nu vreau ca unii sa intreaca astfel masura.
Itachi x Sakura - Ei abia de se cunosc..Sakura il cunoaste pe Itachi, dar numai din lucruri citite/auzite. Iar Itachi nici nu stia cine e..Si ala oricum e mort 21 deci..Nu.
Sasuke x Hinata - cred ca singurele momente in care poate s-au mai intersectat a fost in Original, dar pastrau clar distanta. Niciunul nu era interesat de asta.
Naruto x Sakura - nu zic ca urasc acest cuplu, ci doar ca nu se potriveste, si nu din cauza ca Sakura il bate sau chestii ( asta era la inceput, si in gluma) Ci pentru simplul fapt ca nu au sentimente. Sakura inca tine la Sasuke( hai, sa recunoastem, nu a reusit sa accepte prea usor cea ce devenise Sasuke) iar Naruto..cine stie, Hinata a marturisit..poate vor deveni ceva, nu?
Am revenit. Am avut o perioada in care nu am reusit sa stau pe niciun forum, respectiv animezup. Sper sa nu existe vreo problema 4
Nu stiu daca voi mai pleca brusc sau daca voi reveni dupa.

#48
Daca stau sa ma gandesc pot combina o multime de personaje si sa iasa un NIMIC , adica un cuplu nepotrivit...dar din cele care exista ( sau o sa existe ) as vota pentru cel mai nepotrivit cuplu ca fiind :
Naruto x Sakura : Poate Naruto o placea ( si o place pe Sakura ) insa ea chiar nu si-a dat seama de asta? Mi se pare penibil sa ii spuna acum ce simte dupa ce si-a batut atata timp joc de el si a umblat dupa Sasuke. Nu stiu ce parere aveti voi, dar cuplul nu imi place, parca doar se prostesc si cat de mult ar iubi-o Naruto pe rozalia aia, nu se portrivesc 33 . [ punct ]

#49
Ioi,Elz trebuie sa comenteze topul ei cu cosmaruri>.<
Soo...

1.SasuKarin----19) Ioi ce cuplu e asta?Gen Irinel si Monica?Cel mai aiurit cuplu,pentru ca 1.Nu se potrivesc; 2.Le sta prost impreuna si 3.Karin a fost omorata de catre Sasuke.

2.SasuTemari or SasuHin----> De ce le-am luat 2 in 1? Ei bine pentru ca orice fata as pune lui Sasuke tot cu Sakura ii sta bine71[sau cu mine^^].Adica sa fim realisti abia daca o inghite pe Sakura si acum sa le inghite si pe altele21

3.NaruSaku---->Yeah,this is a problemO.o Why?Ei bine toti stim ca Naruto o iubeste pe Sakura ca pe o sora si este reciproc,este adevarat ca in ep 216 mi se pare[si cred ca gresesc-.-"] Sakura ii zice lui Naruto ,,Te iubesc'' ei bine a facut-o doar pentru a nu ii spune adevarul [ce profitoare].

Cam atat....
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#50
N-am sa analizez fiecare pereche , dar iata cateva dintre ele (care am mai gasit pe net):

Sakura x Sasuke - Sasuke mereu a ignorat-o pe Sakura (mai putin in examenul chuunin) ,a plecat din sat si nu i-a pasat de ea;a ajuns la Orochimaru si a uitat complet ca exista o fata cu un asemenea nume;a incercat s-o ucida si tot credeti ca acest cuplu poate exista ??? Poate aveti dreptate.Exista ,dar in vise.(in niciun caz in visele mele)
Sakura x Gaara - Sa fim seriosi.Cei doi nu au nimic in comun.Au personalitati diferite ,sunt din sate diferite ... totul este diferit la aceste doua personaje.
Sakura x Itachi -OMG! Ce ar avea fata asta in comun cu un tip de 20 si ceva de ani ? In plus, Itachi este o fantoma acum !
Eu cred ca perechea ei ar fi ... Lee.Este singurul care chiar a tinut la ea foarte mult (inafara de Naruto).Iata si alte cupluri de pe alta planeta:
Shikamaru x Ino - Wtf ? Inteleg ca cei doi impreuna cu Chouji formeaza o echipa , dar chiar asa...Sunt de acord cu Temeri x Shikamaru ,dar nu cu asta.
Ino x Gaara - no comment .M-a lasat cu gura cascata.
Si lista continua :Konan x Itachi(mai bine sar pe geam),Sakura x Sasori/Deidara( ei nu erau morti?),Hinata x Sasuke (O_O),Neji x Sakura ... etc,etc,etc.
Inca ceva :Cuplul Sakura x Naruto nu cred ca va exista , nici macar Hinata x Naruto ,fiindca eu cred ca personajul principal va muri in lupta impotriva lui Sasuke(din shippuden)Oricum ... asta e cumva un romance si eu nu stiu ? Nu cred ca e ... Ja ne !Si scuze daca am scris prea mult....
[Imagine: ItachiSig.jpg]









Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)