Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai aiurea pereche

#31
Ei bine ^__^ ...

Perechea Neji-Sakura sau Kisame-Hinata etc etc. :

~1~ Neji se potriveste mai bine cu TenTen . Adica sunt coechipieri si formeaza un cuplu dragutz . But ... Sakura and Neji , noo , it can't be possible ! ^_^''

~2~ Kisame si Hinata nu au nimik dar nimik in comun ! Hinata place un baiat hiperactiv dar puternic ( Naruto ) , dar care e dupa Sakura night n day , iar Kisame-san , ei bine nu stiu ce fata i-ar placea dar aceea nu ar fi Hinata . For the God's name , Kisame e un bad boy si Hinata o shy girl . Kisame nici nu cred ca a vazut-o pe Hinata , Dapai sa ii stie si numele , sa o cunoasca mai bine si sa se mai si indragosteasca de ea.

~3~ Sasuke si Karin ... hmm , WTF , I'm not so crazy ... Deci mie personal , nu-mi place deloc acest cuplu ( scz fani ai lui Karin ) . In primul rand pentru ca Karin este obsedata , o tampita si o fraiera din punctul meu de vedere si peste toate asta mai este si o mare bitch ( parerea mea ) . Sasuke este genul razbunator si nu are chef de amorul lui Karin , el , nu cred ca simte nimik pentru ea , nici macar colegial , pentru ca el aproape ca nu o vede . A luat-o stric pentru echipa , zic eu .

~4~ Alt cuplu aiurea ar fi Hinata si Gaara . Am citi cateva ficuri in care ei doi erau impreuna . Adica astia doi nu au ce cauta impreuna . Hinata este foarte timida si gaara foarte impulsiv .

~5~ Deidara si Ino . Helloo , oameni buni , astia doi nici macar nu s-au vazut , nu stiu ce nume are celalt ... Plus ca sunt rivali , adica Ino e din Konoha si Deidara face parte din Akatsuki .

~6~ Sakura si Sasori . Asta e cred , cel mai aiurea cuplu . Adica , au personalitati diferite si sa nu mai spunem ca Sakura l-a omorat pe Sasori .

~7~ Itachi si Sakura , desi sunt printre culurile mele preferate , nu cred ca se otrivesc . Adica uneori imi place sa citesc despre ai amandoi , dar , daca ar exista nu cred ca ar fi impreuna .

~8~ Suigetsu si Karin . Karin nu l-a suferit niciodata pe Sui asa ca nu cred ca r putea forma un cuplu .

~9~ Tsunade si Orochimaru .... Tsunade aproape ca l-a omorat pe Oro , iar el nu o sufera asa ca : HELL NO !

~10~Tsunade si Jiraya ... ar avea o sansa , chiar minuscula sa existe , dar nu cred pentru ca de mica , de cand erau in echipa , Tsunade il pocnea destul de tare pe Jiraya adesea .

~11~ Naruto si Sakura , nu se potrivesc deloc , nu stiu asta e parerea mea .

~12~ Lee si Sakura , ea nu-l place pe el asa ca , noooo ....
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

#32
Mie una .. nu stiu ce sa zic .. :

Itachi x Sakura - Oameni buni :]] .. Astia u au nici o treaba unu` cu altu` :]] .. Deabea daca se cunosc saracii .. Plus ca nu o sa existe avand in vedere ca Sas`ke il omoara pe Itachi .. Astia doi daca s`au intalnit macar o data din cate am vazut eu .. Mi se pare destul de .. nu stiu cum sa zic :]] .. prea .. nu stiu ..

SasuIno & SasuKarin - Astea doua is obsedate de Sas`ke .. Parerea mea .. Poate unora va place altora nu .. Ino il vede mai mult pe Sas`ke ca pe un premiu in fata Sakurei .. asa mi se pare mie .. plus ca deabea daca mai au contacte vizuale .. Iar Karin .. e prea .. care e cuvantul potrivit .. nu stiu cum sa zic .. se infige prea tare in Sas`ke :]] .. adica nici bine nu`l cunoaste si hop pe el :]] ..

SuiSaku - Asta mi se pare total penibil :]] .. atat de .. aiurea .. Prea exagerat .. plus ca nu am vazut nici un fan al acestui cuplu .. sau sunt eu oarba :]] ..

Kakashi x Sakura - Poate ati vazut si voi vreo cateva poze ..Asta mi se pare prea exagerat :]] .. Elev Sensei ? Asta chiar e culmea :]] ..

Ultimul ar fi Kiba x Hinata - E adevarat .. am cateva poze in care Kiba aproape ii zice ca o iubeste insa Hinata se sperie .. Totusi nu stiu ce sa zic .. Hinata il vrea pe Naruto insa nu stiu cum o sa ajunga ea la el din momentul ce hiperactivul o vede doar pe Sakura :]] ..

#33
Pai ...

1.Hinata si Sasuke.Astia doi nu au nimic in comun si creca in tot animeul nu au vorbit mai mult de o data,plus ca Hinata se potiveste cu Naruto .

2.Sakura si Sai.Bleeaah...nu mi se pare un cuplu prea frumos.Sai e fraiere[dupa parerea mea] si un hotoman pe cand Sakura e foarte corecta si eu tot visez ca o sa se combine cu Sasuke.

3.Sasuke si Ino.Sasuke a fost doare o obsesie pentru Ino,nu ca in cazul Sasukurei cand obsesia s-a transformata in dragoste.La fel si in cazul cuplului: Sasuke si Karin.

#34
God....sunt o grămadă de perechi care nu sunt deloc pe aceeaşi lungime de undă.Păi ar cam aşa la capitolul yaoi..nu mă dau în vânt după aşa ceva dar cei cărora le plac...e în regulă.DAR să nu întindem coarda.Mai sunt şi fraţi people !Cum ar fi Kankorou şi Gaara sau Sasuke şi Itachi.Grose...Sau ar mai fi Kakashi şi Naruto.Wtf?!Dacă dai search pe google vai de prânzul tău.Sunt poze şi cu Sasuke şi Kakashi la fel de scarry.Lăsând la o parte yaoi-ul,ar mai fi Hinata şi Neji.La ultima verificare erau veri....rude...nu exista între ei nici măcar dragoste...frăţească.Da păi iubire de cuplu...Câh..Mi-am amintit acum..tot de yaoi ţine...ar mai fi şi Naruto şi Sai dar atsa nu e tot !Sunt şi mai multe poze cu Sasuke şi Naruto care şi alea sunt absolut oribile.Şi mai sunt multe,multe perechi absurde.Mai e şi Sakura şi Kiba.Huh?Se cunosc ăştia doi măcar?Ca să nu mai vorbim de perechile yuri...acolo...nici nu vreau să mă gândesc.Mă opresc aici.

#35
Ar fi multe, dar zic doar câteva:
1. SasuHina- când mai văd prin ficuri rămân ceva în gen "wtf? o.o" Aştia doi nu se potrivesc de nici o culoare. Sunt la poli total opuşi. Şi nu merge faza cum că se completează reciproc. Pentru că Hinata e mult prea timida si prea bună pentru Sasuke care e de o aroganţă rară si e destul de tupeist. Deci aştia doi, nevăr! :]]
2. SasuKarin- sincer, acum nu-l prea suport pe Sasuke, ma enervează. Dar nici măcar el nu ar merita să stea cu una ca şi Karin. Ea e destul de c*rva 65 . Cel puţin eu nu o înghit de nici o culoare şi asta e părerea mea. Înafară de asta Sasuke o foloseşte doar ca armă în scopul lui, dacă nu ar mai avea nevoie de ea ar ucide-o fără să ezite. Deci la fel ca mai sus, ăstia doi nu vor fi împreună.

Şi ar mai fi destule. Gen GaaraSaku, SakuItachi, SakuLee, dar cele de mai sus, mie cel puţin mi se par foarte aiurea. ^^"
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#36
Sasuke x Hinata
Astia sunt mai mult decat opusi . Nici macar nu isi vorbesc in anime sau macar sa ii dea pa amandoi . Mi se pare banal cuplul . Sa fim sinceri . Astia care ' aleg ' cuplurile chiar nu au ce face .

Hinata x Sakura
Mai nou sunt lesbi ? Am vazut cateva poze . E chiar ciudat . Nu le mai plac baietii ? O___o

Hinata x Lee
Biata Hinata , e pusa cu toti tuti . [ fara suparare ]

Cred ca pe toate cuplurile existente in anime ii intrece : Gaara x Naruto . [ ador cuplul O___o si ala Sasuke x Itachi O___o Si Neji x Hinata -.-'' ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#37
Am vazut o groaza de cupluri aiurite. Fara suparare dar asta este adevarul. Multe persoane s-au saturat de cuplurile originale (sasusaku, naruhina, shikatema, etc.) asa ca au venit cu ideeile lor de a forma cupluri noi. Cel mai aiurea ( Cea care a scis povestea asta sa stiti ca imi pare rau, eu o admir pe ea dar iventeaza cupluri noi, unele chiar anapoda de nepotrivite): Deidara & Sasori. Imi pare rau dar asta mi se pare cel mai aiurea.

#38
Mie cea mai aiurea pereche mi se pare Sasuke cu Sakura, inainte sa plece Sasuke, ea tot timpul il incurca in misiuni, se tinea dupa el si se purta foarte urat cu Naruto. De ce? Ca sa se dea mare in fata lui Sasuke si sa il umileasca pe Naruto desi cateodata avea exact aceleasi opini ca a le lui, dar nu recunostea pentru ca altfel Sasuke zicea si de ea ca e proasta ca Naruto. Este si foarte prefacuta, dovada ca dupa ce Sasuke a plecat a inceput sa nu se mai poarte asa cu Narutopentru ca nu mai era nimeni in preajma ca sa se dea mare ca ea e cea mai tare si cea mai desteapta.
Si alte fete il plac pe Sasuke, cum ar fi de exemplu Karin, dar ea macar atunci cand e intr-o lupta nu se comporta prosteste ca Sakura si nu il incurca, stie sa se controleze.
In plus Sasuke nu o place pe Sakura, nu place pe nimeni, ar omori-o oricand pe Sakura sau pe oricine i se pune in cale.

#39
Naruto si TenTen : Pana la episodul pe care l-am vazut eu , nici macar nu si-au vorbit .
Lee si Hinata : Nici astia nu cred ca se cunosc , iar Hinata e indragostita de Naruto si Lee de Sakura .
Neji si Hinata : Sunt verisori , inruditi prin sange , tatii lor erau gemeni !
Kakashi si Sakura : Ce naiba , Sakura are 12 ani in prima parte si 14 sau 15 in Shippuden , iar Kakashi are 30 de ani cred , sau poate mai mult ........
Itachi si Sakura : Nu cred ca Itachi ii stie numele Sakurei iar Sakura e mult prea obsedata dupa Sasuke .
Itachi si Sasuke : Ce le trece prin cap oamenilor din ziua asta ? Sunt frati !
Sasuke si Hinata : Probabil Sasuke nici nu o cunoaste pe Hinata , iar Hinata e indragostita de Naruto .
Lee si TenTen : Paraleli O_O .
Gaara si Sakura : Cui i-a venit ideea asta ?
Gaara si Hinata : Altii paraleli .
Orochimaru si Sakura : Ce ????? Imposibil .
Neji si Hanabi : Veri .
Iruka si Sakura : O prostie .
Sasuke si Temari : O_O De unde si pana unde ?
Oricine din Satul Sunetului si Sakura : Cine s-a gandit la asta ?
Akatsuki si Sakura : Iti bati joc de mine ?
Orochimaru si Tsunade : Cine puii mei s-a gandit la asta ? ( scuze pt expresie 4 )
Gaara si Ino : What the .... ?



Si mai sunt sute de perechi groaznice .....
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#40
cea mai aiurea perech, narusaku[no ofence fanilor]
Doamne o urasc, multora le place dar eu o urascc, cred ca tin prea mult la cuplul sasusaku si de asta, de cand eram mica imi faceam iluzii ca Sasuke si Sakura vor fi impreuna deci continui sa cred asta
cred ca asi incepe sa o detest pe Sakura daca s'ar cupla cu Naruto, pe saracu baiat l'asi lasa, ca nu am nimic cu el, a suferit mult si trebuie sa recunosc ca imi place de el, e unul din pers mele preferate, ma rog pe locul intai fiind Sasuke bineinteles 8




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)