Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai aiurea pereche

#21
Hmm eram acum cateva seri si mi-a trecut prin cap cuplul Hinata si Itachi 22 . Eu una cred ca nu se potrivesc absolut deloc . Ar fi culmea ca intr-un episod Itachi sa-i spuna Hinatei ca o iubeste . Au vorbit macar vreodata ? =]]=]]

Deasemenea... Sakura si Orochimaru :smart: . Tipul cu limba lunga si parul pana la genunchi si fetita enervanta plina de culoarea roz [ yeak , urasc rozul xD ] .

Ce cuplu aiurea ar mai putea fi ... Cred ca Anko si Shikamaru . Doamne , nu mai zic nimic 22 xDDD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#22
Sasuke gay...uuuh i love yaoi!!
Revenind la subiect...cel mai aiurea cuplu ar fi...dupa parerea mea:Sasuke si Karin.Astia 2 sunt doar coechipieri. Pe Karin nu o suport*take a sword and kill her* nu stiu de ce...dar nu o suport.E prea evervanta, obsedata de Sasuke(chiar mai rau decat Sakura) iar el, Sasuke-e rece,distant, obsedat de razbunare si nici nu se uita la Karin.
Sau Naruto si Sakura...sakura nu simte nimic mai mult decat prietenie pentru Naruto.E obsedata de Sasuke si nici nu il vede pe Naruto.
Poate ca daca nu ar fi fost indragostita de Sasuke ar fi fost un cuplu dragut106
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#23
Cea mai aiurea pereche....hm, mai bine la plural. Sunt O GRAMADA de perechi idioate 'sortate' dupa preferintele idioate ale narutarzilor. Cred ca deja e logic[,] ca SasuxSaku sucks si nu va fi niciodata truuu, dar mai sunt cupluri care fata de astia doi sunt retardate rau.
Cum ar fi:
SasuxHina-Astia nu si-au vorbit niciodata, for God's sake! Dar eh, la mintea unora....totul e posibil, chiar daca e super-aiurea-weird-stupid-idiot.
SakuxNeji-OMG! Ieri cautam ceva pe net si am dat de-o poza cu acest cuplu pur si simplu....tampit. Hai acum serios, Neji cu Sakura? Neji cu Sakura? O.O Scuteste-ma....
Ah da, si mai e si:
NaruxKarin- Din nou OMG21 La asta ma abtin sa comentez....
[center][Imagine: 140ae5t.png][/center]
Mersi Mimisor!
[center]Ahaha.Nu.
[/center]


#24
Cea mai aiurea pereche? Pai..sa vedem. Ar fi chiar multeZuppy06

In primul rand..
Itachi X Sakura--> Nu prea stiu ce naiba ar vedea Itachi la Sakura. Fetita cu parul roz, inebunita dupa Sasuke..ahh..tipic.Zuppy05
Urmatoarele...

Hinata X Gaara--> Nu prea stiu deloc ce ar cauta ei doi impreuna. Tocmai ce vazusem cateva poze cu ei, si daca nu ma insel si cateva GFX-uri ale unei prietene. Pur si simplu aiurea. S-o vezi pe Hinata in bratele lui Gaara, tinand cont ca ea era si este inebunita de Naruto, si tot timpul ba roseste..ba-l priveste la antrenamente..Nu are nici un sens! Zuppy16

Ino X Gaara--> Cam aceeasi faza ca si la Itachi X Sakura. Adica fata asta a renuntat la prietenia sa cu Sakura din cauza lui Sasuke, iar mai apoi hop-top langa Gaara.furios Ohh..plus ca i-ar face viata un chin saracului Gaara.

Si nu in ultimul rand Naruto X Sakura--> Prea absurd. Cati pumni si palme si-a luat saracu Naruto de la Sakura si tot dupa ea saliva. Nu merita Sakura, parerea mea, 68 mai ales cand in majoritatea episoadelor era nervoasa pe el...

#25
RE: Cea mai aiurea pereche

24 cea mai aiurea se stie Sakura cu Sasuke bietul baiat cred ca-i innebunit de aia nici sa respire nu-l lasa e obsedata nu-i indragostita de el 24 daca vrea una sa fie cu el ţop tot poporul vrea sa fie cu el
apoi Shikamaru si Tsunade= )) niciodata nici daca imi spui mie ca bat man e preot
sau Kakashi si Tsunade ... neh ar fi ok Kakashi si Anko sau Tsunade si Jiraya21 dar nu Kakashi si Tsunade. Yeak! de 3 ori yeakbleah in fine unii sunt chiar obsedati sa faca tot feluri de perechi idioate ...
Daca o pasarica ti-a soptit ceva, inseamna ca ai innebunit, pentru ca pasarelele nu vorbesc.

#26
The most stupid cuple is KARINxSASUKE... OMG astia doi sunt ca dracu` si tamaia plus ca, Karin merge in limba dupa Sas'ke si el cred ca asta uraste 29... alt cuplu idiot ar fi Hinata si Naruto... stiu ca Hianta il iubeste pe Naruto si ia si spus in episoadele shippuuden dar totusi am vazut ca moare20 nooh si era una dintre personajele mele prefereate( dar cred ca nare cum sa se termine asa trebuie sa fi suprevietuit ..noh??) oricum nu prea ii vad impreuna duracel kid si shy girl 46.
Just the
way you know me..

#27
Pai sa ma ganndesc :

OrochimaruxSasuke = am o poza cand Orochimaru ii aduce de Craciun lui Sasuke o pereche de tanga, deci ....
OrochimaruxKabuto = amandoi phsicopati dupa mutatile astea genetice
HinataxSasuke = da astia isi vorbesc s-au si-au vorbit vreodata ..... poate ca numi amintes eu
KarinxSasuke = Doamne iartama, vreti sa inghete iadul s-au ce???
NarutoxAkamaru = cred ca ii da Akamarul niste limbi!!
NarutoxSakura = imi dau seama ca Naruto este batut in fiecare zi.
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#28
pai ar fi ceva cupluri care chair ma scot din sarite

1. SasuKarin~frate, Karin este o obsedata, macar pe Sakura n-o interesa daca este vazuta ca se da la el, dapai Karin care face pe prosta cand sunt si ceilalti

2.Kisame si Hinat~ cum so mai scrie si asta habar n-am. Bai, da oamenii astia ori au prea multa imaginatie ori prostia a erupt si nu mai incape, astia nici nush daca s-au vazut vrodata dapai sa se place. Kisame o viseaza intr-o seara pe Hinata si gata, e fata visurilor lui, sa fim seriosi

3.SuiSaku~ mai, mie una imi place Suigetsu, este amuzant, da cu Sakura! o.O? astia nici nu s-au intalnit, Sui e cu Sasu (in echipa ma refer, nimic altceva), si Saku cu Naru (repet si aici ECHIPA!)

4.NaruSaku~imi place cuplul asta, da in sensul ca sunt foarte amuzanti impreuna, nimic altceva, sa fim seriosi, daca astia doi s-ar casatori (Doamne fereste) mie mila de Naru. Daca va avea o fata clar va semana cu Sakura, si va primi de 2 ori mai multa bataie. Poooor Naru.

5.SakuIno~ bai frate, mie imi place putin Yaoi, nu Yuri! Mai ales, in copilarie se certau pe un baiat acum gata razboiul. Si-a dar Ino seama ca Sakura este dragostea ei. Mi se face rau deja

6.Kakashi&Naruto~ Sa ma impuste cineva sau macar sa-mi dea un pistol. Astia sunt elv si profesor (sau ma rog, invers), am spus ca imi place Yaoi, dar doar un cuplu si nu ca mi-as dori sa se intample (SasuNaru) da doar pe asta il pot accepta.

7.Gaara si Kankuro~Bai, voi va bateti joc de mine? Astia doi sunt frati! Frati! La fel si Sasuke si Itachi. Sunt frati. Sa ajungem la un punct. Nu sa ne intindem prea mult.

Si as mai avea, dar nu mai stau mult si ma culc si nu vreau sa visez urat la noapte.

#29
Este evident ca multi aici au postat impotriva cuplurilor pe care ei nu le agreaza, fara sa tina cont daca cei doi se potrivesc sau nu...dar fiecare cu parerile lor.

Anime-ul asta a generat o multitudine de cupluri stupide in mintile celorlalti, unele bazandu-se pe putin adevar, macar din partea unuia, altele fara nici o noima. Si mai sunt si cuplurile intre rude sau persoane de acelasi sex, sau diferente complete de varsta...doamne unele imaginatii ating cote nelimitate...si nu tocmai intr-un sens pozitiv.

O sa comentez putin cuplurile care au cat de cat un strop de adevar ca pentru restu nu am dece sa imi bat capul...si l-au batut altii destul.

Asuma X Kurenai - singurul cuplu real din Naruto, care se potrivesc se plac, se iubesc si mai fac si un copil impreuna...si cu toate ca sunt cel mai frumos cuplu si cel mai reusit, nu ajung sa ramana impreuna...asta da soarta cruda

Sasuke X Ino - (desi cei doi sunt personajele mele preferate din anime) cuplul acesta este irelevant...ea a fost o vreme obsedata de el, dar i-a trecut...acum este doar o amintire, si mai zice si ea ca ii place de el (se simte atrasa fizic, nimic mai mult). Iar Sasuke...ei bine nu cred ca o vede pe Ino ca fiind genul lui...poate isi mai schimba parerea daca avea mai multe contacte cu ea in Shippuuden cand isi mai revine ca si caracter si este mult mai "ok", dar in Naruto normal, nu cred ca era prea interesat de fetele ca ea (si aici intra si Sakura)


Ino X Sai - hmm...destul de dragut...mi-ar place putin acest cuplu, el pare genul care e in cautare tot timpul, sa invete cate ceva (Ino e genul care vrea sa para ca le stie pe toate si sunt convinsa ca i-ar place sa se intinda la discutii de genul), iar Ino intr-un fel il vede pe Sasuke in Sai, cu exceptia ca acesta pare sa fie mai comunicativ cu ea...s-ar intelege bine...pare un cuplu dragut.

Shikamaru X Ino - a fost o vreme cand acest fan club era ok...dar cu timpul, multi si-au dat seama ca Temari este mai potrivita.

Sasuke X Sakura - doamne atat de multi fani ai acestui cuplu, desi este evident ca Sasuke nu are pentru Sakura decat sentimente de camaraderie, si uneori nici pe acelea. Iar pentru Sakura este o obsesie. Adica este ilogic sa fi indragostit de cineva cu care nu ai stat niciodata...poti sa dezvolti obsesii si pasiuni pana iti vine rau...sau pana te trezesti si incepi sa traiesti. Plus ca nu au absolut nimic in comun, iar oricat ai spune ca extremele se atrag nici aici nu functioneaza...expresia asta cu extremele se atrag ma duce cu gandu ca mai bine iar sta lui Sakura cu cineva ca Naruto.

Naruto X Sakura - ar putea fi intr-un viitor asa ceva, pentru ca cei doi ajung sa se cunoasca si sa conteze mult unul pentru celalalt, plus ca s-ar completa frumos unul pe celalalt...dar nu stiu...eu una nu sunt o fana a acestui fan club

Naruto X Hinata - Ei bine...pana acum puteam vorbi doar despre o admiratie profunda din partea Hinatei...dar poate ca o data cu dezvaluirea sentimentelor ei in Shippuuden, acest cuplu are sanse sa prinda mai mult contur...desi personal nu prea se potrivesc...Naruto e genul prostut, iar ea fata timida...nu stiu...in dubii...merg si nu merg...


Lee X Sakura - aceeasi poveste ca si la Sakura si Sasuke numai ca de data aceasta este vazuta din punctul de vedere a lui Lee...el este obsedat, iar ea poate doar sa tina la el ca la un prieten...nimic mai mult.

Shikamaru X Temari - ei acesta este un cuplu care ar functiona intr-un fel...deci aici fanii innebuniti au mai nimerit-o cat de cat.

Kiba X Hinata - aceeasi idee ca si la Naruto si Sakura...cine stie...poate cu timpul...e un fan club cu care personal nu am nimic impotriva.

Neji X TenTen - aceeasi poveste ca si la Naruto x Sakura sau Kiba x Hinata...cu precizarea ca TenTen mai mult il idolatrizeaza pe Neji...iar el nu ar parea sa o observe...

Lee x TenTen - nici nu se plac, nici nu au vreo idee, colegi si nimic mai mult.




Acestea ar fi cele mai disputate.

Iar restul cuplurilor pot fi trecute cu usurinta la mari imbecilitati si nepotriviri complete.


Iar ca sa nu fiu complet off-topic, am vazut multe idei gen:
Ino X Chouji - mi s-a parut o aberatie...fiecare reprezinta exact opusul a ceea ce isi doreste celalalt...

#30
Cea mai aiurea pereche itachi hinata pare idiotesc mereu prin ficuri sau fanii ii pun impreuna si nu inteleg de unde le vine ideea asta nu se potrivesc nici macar nu se cunosc bn personal sau kakashi and anko sunt doar pur si simplu 2 profesoiri obisnuiti anko asa este firea ei si ea chiar nul place pe kakashi ce sa mai vorbim despre tsunade si orocimaru astia 2 nici nau fost vreodata impreuna orocimarui este mort deja(scz daca am scris numele gresit lu orocimaru)22[posturi unite]
sau gaara si sakura sunt nepotriviti si in plus acuma sakura in shippuden il place pe naruto nu pe ``gaara`` e aiurea ori lee si sakura nu este logic stiu ca lee o place pe sakura dar acuma sakura il considera doar amic 22




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)