Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai aiurea pereche

#11
Cea mai ciudata pereche...pai:
-Sakura si Iruka. OMG...diferenta de varsta si de atitudine. Pur si simplu ar fi prea ciudat. O fi dragostea oarba dar aici ar fi chiar proasta.
-Orochimaru si Kakashi. Yaoi are si el niste limite. Diferenta de tabere, de idei, posibil de varsta si nu cred eu ca Kakashi e pe invers (o fi da' Orochimaru e cea mai proasta alegere -.-')
-Oricine din Akatsuki si Sakura. Ca sa fii din Akatsuki trebuie sa fii rau si sarit de pe fix. Sa zicem ca Sakura are niste limite la nebunie, dar nu mi-o imaginez trecand de partea raului sau sarutandu-se cu Kisame (de exemplu)
Iata ce face plictiseala sau lipsa de doage din oameni...
No offence intended.
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#12
Hm..cea mai aiurea pereche..dupa mine ar fi mai multe dar ce nu prea suport eu..Sakura & Sasuke!!!ce aveti voi de spuneti ca se potrivesc chiar nu pricep.Sincer prefer Naruto si Sakura ar fi foarte haiosi 24 cred ca m-as prapadi de ras..39[ si in plus in manga sakura incepe sa tina la Naruto.]
Si ce nu cred eu ca s-ar potrivi deeeeloc cred ca Ino si Rock Lee21 nu cred ca trebuie sa mai zic de ce 21

#13
1. Sasuke and Sakura- personalitati total diferite. Unul egoist, iar cealalta plangacioasa...
2. Sakura and Gaara- perechia asta m-ar speria. Cred ca Sakura ar muri la prima intalnire, la felul cum e Gaara
3. Ino and Sasuke- x_x
4. Hinata and Sasuke - Hinata n-ar avea curajul sa vorbeasca cu Sasuke...
5. Itachi and Sakura - intrebare: Itachi o cunoaste pe Sakura?
6. Naruto and Sakura - daca ar merge la ceva genul restaurant, Naruto ar incepe sa fie mai necioplit -de la felul cum mananca pana la comportament. Sakura s-ar da educata si l-ar corecta pana i-ar da una. Asta in cel mai fericit caz
7. Sakura and Kakashi - cine s-a gandit la asta nu s-a gandit la diferenta de varsta dintre cei doi
8. Ino and Shikamaru - Ino ar bate in gura, iar Shikamaru ar dormi... asta ar fi un cuplu trw 21
9. Ino and Gaara- doamne fereste... Gaara habar n-are cine e Ino x_x
etc...

#14
Am vazut ca multi ii imperecheaza pe Deidara cu Ino. Si asta doar pentru ca seamana!
Daca as avea un frate geaman ar trebui sa fiu iubita lui?
>_____O
Of, fiti seriosi, Deidara nici nu a vazut-o vreodata pe Ino! Si nici Ino pe el. So this pair is FAIL.

Next.
Deidara si Sakura.
Sakura asta e imperecheata cu toti. E... *BEEP*.
Si astia s-au vazut decat o sibgura data. Nici nu ii stie numele, scutiti-ma. Poate doar Sakura daca a fost atenta cand vorbeau aia doi. 21 Sasori cu Sakura mai merge dar... ahem.

Sasuke si Sakura.
Probabil cel mai popular. Nu se potrivesc. Asta e. Sasuke probabil va ramane tot "pe dinafara" iar Sakura singura sau cu Lee ala.

Pana la urma cea mai tare combinatie e...

NarutoXSasuke. XD
Just kidding, lol.

#15
cea mai aiure pereche e Sas'ke & Tsunade
sau poate Sakura & orocimaru 21
heh mi se mai pare o idiotenie si Jiraya & Itachi [scz draga ca te'am poos pe tine *hug and kiss* dar asta e 21]
mi se mai paree ciudat si Temari si Deidara... in fine polii opusi se atrag iar cea mai potrivita pereche [chiar daca nu o sa se intample niciodata 2] e Sas'ke & Sakura 8
Frumoasa pereche 21
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#16
pai dupa parerea mea cele mai aiurea perechi ar fii:
Sasuke-Hinata-nici macar nu au vorbit vreodata si sa mai fie si impreuna 21
Hinata-Gaara-ce sa mai Hinata nici nu are curaju sa il priveasca in ochii 24
Kakashi-Sakura-asta ar insemna ca Kakashi ar fi ....
Lee-Ten-Ten-cand o sa fie ei impreuna atunci Lee nu il va mai avea ca erou pe Gay
Temari-Sasuke-nici macar nu si-au vorbit dar sa mai fie impreuna la fel ca la cuplul SasuHina
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

#17
Sakura & Sasuke
Cu toate ca e fooooarte populara in Romania ( in alte tarii am observat ca nu e...cititi pe quizilla sa va convingeti) nu se potrivesc deloc si nu o sa fie niciodata impreuna, defapt Sasuke nu mi-se pare ca se potiveste cu nici una din anime.
Sakura & Itachi
Iti bati joc de mine? Hai maaai ...sincer nu au nicio treaba unul cu altu. Cred ca Itachi ar omora-o pe Sakura XD 21
Orochimaru & Oricine
Pur si simplu nu-l vad pe Orochimaru cu nimeni, ala nu cred ca o iubeste nici macar pe mama lui 21)
Sakura & Akatuski
Am observat ca e la moda acuma sa o cuplezi pe Sakura cu majoritatea membrilor Akatsuki, deci parerea mea e NU!
Nu se potriveste cu nici unul, nici macar nu ii cunoaste.Akatsuki sunt Akatsuki ...si Sakura e obsedata de Sasuke.Mdeah.
Gaara & Sakura/Hinata/Ino
Gaara este .....mda ...deadly! Nici una din fetele astea nu ar putea sa se descurce cu Gaara.

Cam astea ar fi o parte din cuplurile care imi vin in minte pe moment 39
[Imagine: magic.png]
My creations (read & comment):


#18
ori mi se pare mie sau sakura e vedeta de'acuma??21 fanii inebuniti dupa Sakura o cupleaza cu toti idiotii<<majoritea>>
><SakuKiba
><SakuLee
^^SasuSaku>>>>aici na'm ce comenta....imi place "cuplul"ista dar in anime nu ia's vedea niciodata impreuna...Sakura e Sakura iar Sasuke e vesnicul Sasuke de neclintit
><SakuNaru
><SakuIno>>>>mai nou Sakura e pe invers21
><SakuItachi
><SakuDeidara>>>wow ce legatura are deidara in toata povesta asta??
><SakuSasori>>>>baka
><SakuGarra
><SakuKakashi>>>>woi frate ila are 25-30 de ani cam mosneag21

Dupa, vine Hinata si asta trecuta prin patu' tuturor21
^^HinaNaru>>>>nik de comentat
><HinaKiba
><HinaNeji>>>>sunt verisori nu se practik prostitutia in animeu
><HinaGarra
><HinaSasu
><HinaShino
*Ino
><InoShika>>>>e luat^^
><Inosasu
><InoSai>>>>oi frate dak iau vazut odata "impreuna" si Sai ia spus "frumoasa"a facut'o doar din anumita politete 21
*Ten Ten
><TenLee
^^TenNeji>>>acceptabil4
*Temari
><TemaGarra>>>culmea sunt frati ce Doamne!!!
><TemaSasu
^^TemaShika
am terminat rubrik fete acuma' ar trebui sa ma apuc de rubrik baieti care is pe invers>>rezultatul unei memorii expirate,a unora>19)10

#19
Ah cel mai ciudat cuplu Jiraya & Ino :?? Jiraya pedofil , iar ino bolnava cu capul :cold: Ah imaginati-va cum ar fi sa fie impreuna o.O Oribil xd

Asa ... si nu suport cuplul SakuSasu nu il suport :die: O urasc pe Sakura , e enervanta rau de tot . Naruto o iubeste mult , iar ea isi bate joc de el . Plus ca e in limba dupa baiatul stana-de-piatra :=) Mai bine ar muri xD

Lee & Tayuya : Wtf :?? Nu-l vad pe Lee cu nici o femeie de pe aceasta lume , in special cu Tayuya xD Doamne fereste o.O Daca s-ar imbraca si el mai normal o.O Poate l-ar place , dar la felul cum arata ....

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#20
O pereche aiurea,a?..

Poi Sai ji Hinata-fara legatura[21]
Sau Naruto ji Ino-asta chiar este penibil...
Lee ji Ino-din nou asta este penibil...
Sakura ji Shikamaru-au avut cateva convorbiri in anime,dar ji cuplul asta este banal[21]
Ten Ten ji Chouji-asta e tare ji aiurea in acelasi timp 24

Ji ultimul,cel care mi se pare cel mai aiurea este:Sasuke ji Karin-adica sa fim sinceri,fetita aia este o obsedata,mai obsedata chiar decat Sakura inainte,majoritatea replicilor pe care le spune in anime sunt legate de Sasuke,dar cu toate ca nu o suport nu pot spune ca nu arata bine [21]...Sasuke distant si cateodata chiar enervant,nu ar putea niciodata sa se gandeasca la Karin mai mult decat o coechipiera,ceea ce este bine,caci urasc cuplul asta21...scuze pentru fanii cuplului asta(asta daca exista [21])

uhhhu...o pereche aiurea si eu am scris sase21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)