Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cea mai aiurea pereche

#1
Am vazut ca apar o groaza de perechi printre preferintele fanilor Naruto. Unele logice altele pur si simplu aiurea.
Mie personal cea mai aiurea mi se pare perechea Itachi/Sakura. Sunt tot felul de ficuri, fan-arturi cu aceasta pereche. Insa eu nu inteleg de unde si pana unde au ajuns la aceasta pereche. Adica nici macar nu stiu daca Itachi ii stie numele Sakurei daramite sa cunoasca mai multe despre ea. Si in al doilea rand Itachi is a cold blooded murderer care nu cred ca mai iubeste pe altcineva in afara de Sasuke. (iubire de frate nu altceva)

Voua care vi se pare cea mai aiurea dintre toate? (va rog explicati)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#2
Uhm...pai ar fi mai multe perechi complet aiurea:
1)Sakura si Gaara>am vazut la fanart-uri cu ei de mi-a venit rau.Dar...de cand pana cand acest cuplu?Sakura e mult prea obsedata dupa Sasuke...si Gaara e mult prea ocupat sa isi afirme existenta.El nu isi iubeste(ma rog...asta inainte de lupta cu Naruto) nici macar fratii,dara'mite pe Sakura.
2)Sasuke si Itatchi>ce...CE?Imi place mie yaoi-ul...si sunt obsedata...dar pana intr-un punct.Astia doi sunt frati..pentru numele lui Yuki!Dar daca dai un search pe google...sunt o multime de poze cu ei in ipostaze...nu foarte decente.God..
3)Ino si Shikamaru>deja imi vine sa ma spanzur.Astia doi sunt doar colegi de echipa...dar nimic mai mult.Din sase persoane,cinci au ales acest cuplu.Si in plus,nici nu le sta bine impreuna.
4)Sakura si Naruto>boon...iar e lye pe dos.mie nu imi place cuplu asta si mi se pare complet aiurea.Nush..lipseste chimia dintre ei.Si in plus,Sakura e inca indragostita de Sasuke(aici vorbesc de Shippuden).
Da...titlul era "Cea mai aiurea pereche".Eh..yo am pus trei.Si as mai avea...
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Cea mai aiurea pereche este probabil Sakura si Naruto chiar nu se pitrivesc deloc si in plus Sakura nu il iubeste pe Naruto,desi este drept ca in Shippuden il respecta ca pe un prieten,dar doar atat.O alta pereche aiurea ar fi Karin si Sasuke, fata este mult prea obsedata de Sasuke ear el tot ce vrea este sa se razbune.Tot ce stie Karin este Sasuke in jos,Sasuke in sus este foarte enervanta si nu cred ca cineva o poate placea.
[Imagine: 19751918_ARZDZEIZG-1.jpg?t=1303932362]
[Imagine: 5905958325a7056013714l-1.jpg?t=1303932519]

Abisul umbrelor Chiar nimeni nu mai este interesat de ficul meu? Sa stiu daca sa-l mai continui sau nu.






#4
it's my turn...

SasukexSakura-cea mai nashpa perche din toate timpurile.Nu imi vine sa cred ca va place wow.E aiurea findca sakura este increzuta, iar sauke este rece si dur.Razbunator si mereu pus pe fapte,deci this couple Not ^__^"

TenTen si Lee-wow stati fratiorilor ca ma derutati! 21 am vazut o pereche asa si mam crucit.Era oribil.Adica hello tipa si tipu sunt paraleli unu fata de altu.Ea este draguta si mai timida asa si nu prea cred ca s-ar implica intr-o relatie in afara de amicitie.Iar Lee e prea concentrat la sakura in prima parte iar in shippuden el se concentreaza pe lupte si pe munca multa.
^___^"

see ya around
-

#5
My turn,My turn :3
In primul rand,toate perechile yaoi si yuri.Nu le enumar findca sunt un nr infinit.
Altele ar fi de genul :
1.Gaara cu oricine.
-pur si simplu nu se potrivesc ._.' Lui i-ar trebui alt gen de fata... 23 In niciun caz una din ele ._. [ahh,stiu ca era o fata pe care el o aparase ...omg,cum o chema ?cu ea cred ca s-ar potrivii 39]
2.Naruto cu Sakura
Sakura il ura si acum se indragosteste de el...Nu merita atata timp cat Hinata inca il adora.
3.Kiba cu Hinata
Iarasi inca un nu.Oricum,Hinata il place pe Naruto..totusi daca Naruto va fi cu Sakura...atunci Kiba,poti sa o iei fericit pe Hinata...Daca boul ala n-a stiut sa o aprecieze .. 33 [scuzati limbajul 24]
4.Shikamaru cu Ino
NUUU~UUU!Shikamaru este menit sa fie cu Temari.Au avut atatea peripetii impreuna ca ar fi chiar culmea..in plus se vede ca se plac ..5
5.Sasuke cu Hinata
24 Loool,temepramentu` lui Sasuke cu Hinata..wtf22

Si asa mai departe xD You got the idea
LOLNOPE

#6
Offf,dumnezeule ce m-am tot saturat de Gasaaku si gaahina,in primu lrand ei nici macar nu se potrivesc.Lui gaara i-ar trebui o fata care sa se asemene cu el,adica sa fie putin mai retrasa,intunecata si emo.Iar de treaba aceea cu Ino si shikamaru m ise pare un mare fiasco,pentru ca ino il place pe sai mai nou iar lui shikamamru nu ii plac fetele,chiar el spunand acest lucru.
NaruSaku,nu cred pentru ca Naruto e prea ocupat cu antrenamentul iar sakura e prea obsedata de sasuke.
Kakashi si anko.oke omule,deci pana unde se poat ajunge?Lui kakashi iar trebui ceva mai feminin si mai tandru mai calduros care sa aiba grija de el sau chesti dinastea,in niciun caz anko 68

#7
hmmm...cea mai aiurea...mai degraba cele mai aiurea...:d
->naruto X sakura... [you kidding?..no way..23.poate doar ca prieteni..dar nimic mai mult..intre ei nu poate exista decat un respect colegial...4]
->ino X shikamaru...[pff..ino nu il merita pe shikamaru...e genul de fata..."varza"...(chiar daca shikamaru e mai plictisit de fel...shi cateodata enervant...e un baiat bun...si cred ca s'ar potrivi cu temari)]
->tsunade X jiraya...[21...fff buna gluma...thuamnii...
pai...jiraya reprezinta.. PERVERSIUNEA ...si tsunade..BINELE.....pff...nu se potrivesc...DELOC 33.....
ETC ETC ETC ETC....
si ar mai fi...:study:...4
Ja'ne :bye:
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…-->>MUziCA<<--
♫No music♫
♫No life♫

MUSIC save my SOUL



#8
1.Sakura-Itachi=>De unde si pana unde?Am intalnit fic-uri cu ei si mi se pare ca ori autorii erau in pana de idei ori au ceva la creier.
2.Sasuke-Ino=>Voi vreti sa ma omorati!!!Am gasit cateva AMV-uri cu ei si deja imi vine rau sincer...
3.Sakura-Gaara=>Siiincer acuma...de unde si pana unde?Adica el e mai rau ca Sasuke.Cum sa o "iubesca" pe Sakura?
4.Sakura-Naruto=>CEEEE?????Glumesti?>.<.Imposibil!
5.Am mai gasit:Sakura-Lee=>Poftim????
Sincer eu raman la cuplul meu favorit:Sasuke-Sakura44
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#9
Cel mai aiurea cuplu?Hmm let me see, dupa parerea mea cel mai aiurea cuplu din anime-ul naruto ar fi Orochimaru x sakura.
De ce?Habar nu am,nici macar eu nu stiu.Insa mi-l imaginez pe Orochimaru sarutand-o pe sakura si nu se potriveste deloc cu viziunea mea de inspiratie 24 . Well ar fi si cam un cuplu ciudat din cauza diferentei de varste,dar well tot cuplu este si acesta ^^ . Asa ca Orochimaru x Sakura,cel mai aiurea cuplu din tot anime-ul Naruto dupa parerea mea..O floare in mainile unui miner..Cam asa ar suna relatia lor :pfiu:

#10
Cea mai aiurea pereche 39

poi NarutoXSakura.....nuuuu se poate ei doi...in primul rand nu se potrivesc [ asa cred eu ].....in al doilea rand Sakura este indragostita de Sasuke.....si in al treilea rand Naruto trebuie sa fie cu Hinata :X:X

Ar mai fi SasukeXHinata.......Sasuke dabea vorbeste cu Sakura dapoi cu Hinata......nu si-au vorbit niciodata

SasukeXIno.......chiar ca astia doi nu se potrivesc deloc.....Ino nu este genul lui Sasuke este prea fitoasa [ dupa parerea mea ]......si in plus Sasuke trebuie sa ramana cu Sakura
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)