Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

#61
(12-08-2011, 12:24 AM)Storymaker A scris: M-am uitat ... si de obicei se poate sterge contul. Aici nu se poate?

Doar adminii, userii nu.

#62
La logare undre ar trebuie sa fie "remember me" este "undefined">[posturi unite]
Hahahahah! Mi-am gasit meserie Smile O sa caut bug-urile din site.

Bug 1:

Am facut quizul ce-l am si la signature si cand sa aflu rezultatul primesc splendida eroare:


Warning: include_once(inc/func_login.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 3

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'inc/func_login.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 3

Warning: include_once(inc/func_qz.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'inc/func_qz.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 4
Apoi vreau sa ma logez pe portal de acolo si eraoarea e completata cu :

Fatal error: Call to undefined function login() in /home/cedikco/public_html/animezup/header.php on line 13


Bafta la reparat!
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

#63
Noua tema e cam 50% gata.
Asta inseamna ca design-ul general e deja gandit/codat, am adaugat toate item-urile inapoi in postbit (medaliile, pets si mood), are iar optiunea de adaugare rapida and stuff. Nu o pot vedea insa decat administratorii si moderatorii, deci nu incercati sa o cautati inca in meniu.
Mai am insa de facut chestiile de finete si sa ii adaug un meniu.
In functie de timpul meu liber va fi gata in cateva zile, poate chiar diseara sau maine. Cert e ca saptamana asta va fi in sfarsit totul reparat. Pana atunci va rog sa mai aveti inca putintica rabdare 4

#64
Poza cu omuletul/mascota din header e prea la stanga- nu se imbina cu partea de jos decupata de tine.

#65
Stiu, in acea tema nu s-a imbinat totul corect 10
Noua tema va fi diferita

#66
Am si eu o problemuta nuj sigu daca e eroare sau nu. In locul in care scriu postul nu imi mai apare partea cu uneltele gen: bold, italalic, ad hiperlink, insert image etc. Am incercat si pe tema cameleon si tot nu merge.
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

#67
Nu as vrea sa sar si eu dar pot spune ca am aceiasi problema cu CandyGirl. De putin timp mi s-a intamplat si nu am umblat deloc la setari. Care o fi problema?
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#68
Sincer, nici eu nu vreau sa sar asa deodata, dar si eu am aceesi problema. De duminica am observat chestia asta si nu stiu de ce106 Am aceeasi intrebare. Care o fi problema?
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#69
Nu e o coincidenţă că toate 3 aveţi aceeaşi problemă. La toţi userii e aşa cred că de ieri. Şi nu cred că e eroare, în loc de reply apare mesaj rapid. Anyhow, ştiţi voi ce faceţi.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#70
*rolls eyes*

Bara de instrumente nu apare nici la pc - desktop, nici la laptop, nici la mobilele varianta clasica - cele cu taste, nici la cele cu touch, nici la Ipod, nici la Ipad, nici la Iphone... Oare care o fi problema?

Mda, goana dupa erori inexistente aia e problema... ori probabil limba romana e grea de inteles si din acest motiv nu stiti ce inseamna rabdarea ca se vor rezolva.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)