|
Upgrade la 1.6
Storymaker

*
Membru Animezup

23-09-2011 06:51 PM
Debifeaza-mi aici , la topicul asta. Multumesc. ssdsadsadsadasdsadsa

Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!

Homophobia: an extreme and irrational aversion to homosexuality and homosexual people. A person who is homophobic shows characteristics of homophobia.

Aversiunea noatra este rationala si bazata pe experiente antrioare si gandire profunda. Nu suntem homofobi ci doar ne opunem raului si naivitatii ce orbesc societatea.
Ryuu

Fairy Tail

._.
(all)
    18-10-2011 06:30 PM
Cica intru si eu, ca nu am mai intrat de luni de zile, ma duc jos la pagina si incerc sa dau "Mark all forums read" si apare asta:"Authorization code mismatch. Are you accessing this function correctly? Please go back and try again."

o.o

[Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo1_250.gif] [Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo2_250.gif]
[Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo3_250.gif] [Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo4_250.gif]
[Image: tumblr_mblhc78QWy1qz64qlo1_500.gif]
Storymaker

*
Membru Animezup

14-11-2011 05:54 PM
Tot nu imi merge quiz-ul.

Imi da eroarea: Fatal error: Call to undefined function get() in /home/cedikco/public_html/animezup/quizans.php on line 15

Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!

Homophobia: an extreme and irrational aversion to homosexuality and homosexual people. A person who is homophobic shows characteristics of homophobia.

Aversiunea noatra este rationala si bazata pe experiente antrioare si gandire profunda. Nu suntem homofobi ci doar ne opunem raului si naivitatii ce orbesc societatea.
yaoi maniac

*
Animezup V.I.P.

1,723
      14-11-2011 06:40 PM
    Nici mie nu imi merge.
    Ma miram de ce.

postpreascurt

"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
    - Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2
    Fata cu par de foc

*
    studenta preavesela.

14-01-2012 11:01 PM
    Eu nu vin cu nicio problema serioasa, atata doar ca tipul cu par lung si alb si centura Zup apare taiat in doua. xD
    *chestiunetriviala*

[Image: ls.jpg]

Unregistered

15-01-2012 12:25 AM
      (14-01-2012 11:01 PM)Fata cu păr de foc Wrote:  Eu nu vin cu nicio problema serioasa, atata doar ca tipul cu par lung si alb si centura Zup apare taiat in doua. xD
      *chestiunetriviala*

Cine? Ce? Despre ce vorbesti? Tip cu par lung si alb suna ca unul din chibi din banner sau footer dar... care tip ca nu are vreunul parul alb sau centura zup.
      Fata cu par de foc

*
      studenta preavesela.

15-01-2012 12:31 AM
      Da, e din banner. E un detaliu mai lipsit de importanta, dar arata un pic hazliu... (am pus un print screen).
      Si ca sa fiu si mai serioasa, ce am observat eu e ca in afara forumului (pe portal, de exemplu), nu ma pastreaza logata. Dar nici asta poate nu prezinta o asa mare importanta. :)

[Image: ls.jpg]
      Ryuu

Fairy Tail

._.
      (all)
        15-01-2012 12:36 AM
      Du-te în josul paginii la Quick Theme si schimbă pe Use Default. Daca nu vrei aia[e cea mai bună] Cameleon e alta destul de bună. Dar eu zic că nu contează cum arată....

La portal nici eu nu sunt logat, nu Èa„¢tiu sigur, dar nu la toÈa€ºi merge.

[Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo1_250.gif] [Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo2_250.gif]
      [Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo3_250.gif] [Image: tumblr_mbjkwlAwCg1r6vgaoo4_250.gif]
      [Image: tumblr_mblhc78QWy1qz64qlo1_500.gif]
        21-02-2012 04:29 PM
      si eu revin dupa o foarte lunga perioada de absenta
      si vad ca bate vantu pe aici
      unde sunt userii activi?
      unde sunt discutiile interminabile pe chat?
      i'm just a little nostalgic. don't mind me 3

[center]rose|My Anime List|
      [Image: ssjdgdgd.png]
      "Oyasumi ,boku no yousei!" rose[/center]
      Lia

Admin

Tu ne m'aime pas
      (all)
          1,782
          21-02-2012 05:11 PM
        Userii sunt inca aici, dar vezi tu, majoritatea lumii de pe aici are scoala, examene si toate cele, forumul este mai activ in week-end si momentan este doar 4 P.M., ma gandesc ca exista destul timp pentru posturi mai pe seara.

Pe deasupra, daca toti userii care se plang de inactivitate, ar face ceva posturi in loc sa astepte asta de la ceilalti, forumul ar fi mult mai busy.

[Image: sigforme.png]

probabil n-ai primit niciodata
        telegramele mele sau poate
        nu credeai ca e vital cand
        lumea mea se descompunea
        in ceasuri si goluri
        de mine

au imbatranit in cadente
        si sentimentele mele
        sub greutatea
        atator vieti netraite...

Clicky

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Thread Visitors
        [Total: 15]
        Ich., MaDeLyNe, Hachiko, Liar, Aniika, Lia, Jessi, noname..., Hope, miaunicaReloaded, hiimera, yume^^, fleeting ray, Cersei, Maria,