Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

#1
Tocmai am upgradat forumul la ultima versiune de mybb (1.6). Acest lucru trebuia facut din cauza anumitor probleme pe care le-am avut in ultima vreme.

Din nefericire insa asta inseamna ca s-au pierdut, cel putin temporar, anumite chestii, cum ar fi medaliile sau pets. O sa incerc sa le readuc inapoi, dar va rog sa aveti rabdare. Se vor rezolva toate, in timp.

Pana atunci, exceptand lucrurile evidente (cum ar fi aceasta "tema", pe care va rog sa NU o schimbati cu o alta pentru ca riscati sa nu mai puteti folosi forumul), va rog sa ma anuntati daca intampinati vreo problema.

Eu ma intorc la treaba si sa o va tin la curent.

#2
Ce nu imi place tema asta
E hidoasa ce ti-a venit in cap si nu sunt singura care crede asta eu vreau inapoi vechia tema
Asta nu imi place si multor altora si mi se incarca si greu
Vreau vechia tema!
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#3
@ Panda.Anda - Nu e după cum vrei tu. -.- Flaw a fost clar în legătură cu asta, ne-a spus să aşteptăm şi să nu ne facem griji pentru nimic, mai ales că animezup-ul a primit un upgrade foarte important. Ar trebui să aştepţi, fii mai răbdătoare că nu-i nimic grav. T_T
Şi legat de problema încărcării - că ţi se-ncarcă greu - nu-i vina forumului, ci a internetului sau a calculatorului.

Scuze dacă am făcut spam... >_<` .

#4
#Anda.Panda - drăguţă ai şi tu răbdare. Nu mai te arunca aşa cu gura.
Flaw a spus clar şi precis care este motivul acestui mic lucru. Tema, poate e pusă cu un scop, ea poate se va schimba.
Da, se poate ca să nu-ţi placă şi poate nici altora, dar totuşi fi mai îngătuitoare.

Acum revin: am înţeles. O să râbdam până se termină totul
Sincer mi-e îmi place aspectul, e interesant. Dar oricum succes vouă cu versiunea de mybb.

#5
(31-07-2011, 02:00 PM)Anda.Panda A scris: Ce nu imi place tema asta
E hidoasa ce ti-a venit in cap si nu sunt singura care crede asta eu vreau inapoi vechia tema
Asta nu imi place si multor altora si mi se incarca si greu
Vreau vechia tema!
Te bate limba română rău. Hai, citeşte înc-o dată primul post şi vezi ce-ntelegi de-acolo.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#6
(31-07-2011, 02:00 PM)Anda.Panda A scris: Ce nu imi place tema asta
E hidoasa ce ti-a venit in cap si nu sunt singura care crede asta eu vreau inapoi vechia tema
Asta nu imi place si multor altora si mi se incarca si greu
Vreau vechia tema!

"Tema" Asta noua nu este definitiva. Pana cand se vor rezolva problemele celelalte va ramane tema asta. Schimbi tema, nu reozlvi celelalte probleme, exista sansa ca acele probleme sa se bata cap in cap cu tema.

Am avut candva o tema portocalie cu negru care a fost pusa prematur inainte sa se rezolve toate probleme si care bana userii. In momentul in care te delogai nu te mai puteai loga.

Suportati si voi putin. Ori tema ori botii, alegeti.

Daca vi se incarca greu zupul, se poate sa fie vina botilor care vin cu sutele si dau afara de pe site userii. Saptamana asta cel putin toti strigati sa scapam de boti. Cand scapam si lucram la a scapa de ei, voi NUUUUUUUUUU, nu va place, ca aia e asa, si ailalta asa.

Maz are tot 1.6 si poate ca acuma vi se pare oribil site-ul, dar cand se va termina, sa vedeti cum va arata.

#7
Alb cu albastru? hhhm,mi se pare okey pana acum .CEl putin pe mine nu ma deranjeaza cum arata in prezent,doar ca unele culori nu se prea potrivesc...multa bafta si spor la lucru ^_^
[Imagine: wqymg0.jpg]

#8
Uite o eroare flaw, nu merge sa dai edit la posturi. Cand dai salvare apare aia de mybb internal error.

#9
MAI!
Aceasta "noua" tema e de fapt vechea, dupa cum s-ar fi putut deduce dupa cateva elemente neschimbate. A fost insa suprascrisa de tema default pentru Mybb 1.6 si de aceea arata mai ciudat.

NU va fi noua tema. NU vom avea o tema alb cu albastru (cel putin, nu acum). Inca o data, aceasta este vechea tema, numai ca arata mai ciudat.

Nu mai fiti asa stresati ca se rezolva toate si vom avea si cateva chestii noi in plus 10

#10
Hm...Am facut o greseala intr un post si mi s a intamplat si mie sa nu pot da edit.Mi am pierdut si animalul de companie 21 E aiurea;Plus ca arata ciudat rau "tema" asta dar nu cred ca conteaza asa de tare daca vrem sa schapam saite ul de "paduchii" astia de boti :]]

Sunt sigura ca dupa ce se va termina,site ul va arata la fel de bine sau chiar mai bine ca inainte.

Keep on good working
:cry154<
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)