Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

#41
Aly.. tot nu merge. 22 Si da.. in postul de deasupra il vad postat. 4

#42
Aia stiu ca exista... dar cine o utilizeaza?

#43
Eu tot nu pot sa-mi schimb avatarul (nici cu tema Cameleon) . .
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#44
cee? nu va luati toti de Anda.Panda.
s-a panicat putin in legatura cu aceast schimbare,mai usor...
Zuppy08Some of them want to use you,some of them want to get used by you.Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

#45
(05-08-2011, 06:08 PM)missfuneral A scris: cee? nu va luati toti de Anda.Panda.
s-a panicat putin in legatura cu aceast schimbare,mai usor...

Si tu te trezisi dupa o saptamana? Intr-o zi o sa va vin voua de hac cu familioanele alea >.<

Deci, pentru cine nu merge si vrea avatar/semnatura schimbata sa dea un pm, mesaj pe profil sau sa posteze aici un link la noul avatar si intr-un quote cum vrea sa aibe semnatura.

#46
^ Exact asta am vrut să zic şi eu, ce rost să scrie acele cuvinte după o săptămână, mult mai funny era dacă revenea după un an.

#47
Tot eu pe aici din nou. Daca inainte nu-mi vedeam capitolul postat, acum ficul meu nu mai este de gasit pe niciunde o.o Am dat pe link-ul care l-am lasat la profilulul lui Mada si imi dadea eroare iar mai jos Subiectul specificat nu exista. O fi tot din cauza acestor.. em.. cum sa le zic.. schimbari care s-au produs pe aici?

#48
(05-08-2011, 11:03 PM)Debb. A scris: Tot eu pe aici din nou. Daca inainte nu-mi vedeam capitolul postat, acum ficul meu nu mai este de gasit pe niciunde o.o Am dat pe link-ul care l-am lasat la profilulul lui Mada si imi dadea eroare iar mai jos Subiectul specificat nu exista. O fi tot din cauza acestor.. em.. cum sa le zic.. schimbari care s-au produs pe aici?

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=26287

Careva s-a "jucat" la setari si i-a dat Respingere la topicul tau. Spune-mi daca merge.

#49
Am si eu un fel de problema, nu stiu daca are legatura cu asta dar ma rog.
Nu merge sa imi schimb semnatura, imi da o eroare.
"Your signature has too many lines. You can use only 5 line(s) in your signature."

Cam asa apare39.

EDIT: scuze, acum am vazut postul de mai sus.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#50
@ Aly, vreau și eu să mi se schimbe avatarul în ăsta :

[Imagine: bjdavi.png]

Se poate, please 108 ?
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)