Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

Uber, eu una folosesc V5. si cand sunt pe obtiune a noua folosesc lick-ul de pe versiunea anterioara. Nu merge mereu. Incearca totusi.
http://animezup.com/forum/search.php?act...b8065e5778
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Danke schon, Ann!

Mult mai usor asa, decat sa iau la puricat fiecare sectiune...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Cu multa placere Uber hug
[postt preaa scuurtt*****]
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Um... nu stiu daca as putea-o numi eroare dar o prietena de-a mea si-a facut cont pe zup si nu a intrat de mult timp - de prin primavara, cam asa - si acuma si-a uitat parola. Am incercat sa o aflam prin "Lost Password" am facut ca deobicei dar zicea ca am tastat un email invalid, am mai incercat dar era emailul bun.
Am incercat sa ii facem alt cont dar aparea ca nu avem activata Javascript si ca trebuie sa o activam.
Este asta o eroare? Daca nu, cum putem activa Javascript?
Alta intrebare, este asta tema permanenta? adica permanenta pana la urmatoarea renovare, daca o sa fie nevoie, sa speram ca nu^^
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Acum ceva vreme toate conturile cu 0 posturi au fost sterse cand s-a instalat un program contra bot-ilor care postau mesaje idioate. Faza ciudata cu javascript este aceea ca nu este instalat. Multi confunda javascript cu flash player si zic ca o am instalata, dar defapt nu e. Cel mai probabil s-ar putea sa fie un bug de la mozilla ori de la mybb pentru ca mai stiu un forum tot mybb care are aceeasi problema cu conturile noi.

Da-mi un pm cu noul nick si o parola si un email si ii fac eu contul din admin fara sa mai fie nevoie sa isi faca ea alt cont. Dar v-a trebui sa astepte pana maine sau pana mai pe seara daca imi dai pm-ul acuma.

Mda. Nu mai vreau sa subscriu la toate "thread"-urile automat. e cam neplacut. As prefera o optiune sa subscri, iar in general sa nu subscri cum ai comentat un thread.
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

Cand faci click pe New Reply, sub unde scrii mesajul zice asa

Citat:Thread Subscription:
Specify the type of email notification and thread subscription you'd like to have to this thread. (Registered users only)
Do not subscribe to this thread
Subscribe without receiving email notification of new replies
Subscribe and receive email notification of new replies

O sa vezi ca la Do not subscribe to this thread in fata apare o biluta albastra. Fa click pe oricare din optiunile de sub ea, sa primesti email si sa nu primesti, si o sa fii abonat doar la acel thread. De asemeanea, pe fiecare pagina a topicului respectiv in partea stanga apare asa

Citat: View a Printable Version
Send this Thread to a Friend
Subscribe to this thread

Nu stiu pe ce subscribe ai facut tu click insa verifica in UserCp, la Edit Options sa nu ai cumva la Default Thread Subscription Mode setat in loc de Do not Subscribe, "email notification" sau "no email notification"

Nici macar nu a fost scoasa treaba asta... de ce la tine nu merge, nu stiu.


Azi am dat medalii mai toata ziua... Acuma am de 2 ori medaliile dublate ._. WHat on earth is going on? oO

(21-09-2011, 03:19 PM)Aly A scris: Cand faci click pe New Reply, sub unde scrii mesajul zice asa

Citat:Thread Subscription:
Specify the type of email notification and thread subscription you'd like to have to this thread. (Registered users only)
Do not subscribe to this thread
Subscribe without receiving email notification of new replies
Subscribe and receive email notification of new replies

O sa vezi ca la Do not subscribe to this thread in fata apare o biluta albastra. Fa click pe oricare din optiunile de sub ea, sa primesti email si sa nu primesti, si o sa fii abonat doar la acel thread. De asemeanea, pe fiecare pagina a topicului respectiv in partea stanga apare asa

De acord. Asta merge pentru 1 comentariu dat. Dar daca ai 10 comentarii?
De exemplu acum am: "Do not subscribe for this thread". Si imi tot apare semnul ca e un comentariu nou cand e.

Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

Ai avut undeva un post in acel thread unde ai bifat subscribe-ul...

Da-mi un link la topicul respectiv si iti debifez subscribe-ul. Daca vrei desigur ^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)