Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

Azi am încercat să postez la două topicuri, unul la foto şi unul la FG. Şi am primit mesajul ăsta : click.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

Problema asta nu tine de tine,aici o sa intervina Flaw.Acel mesaj este fie generat de diverse erori/hibe ale serverului,fie tin de Host ... etc.Probabil ca este :
- fie o probleme de Host
- fie o eroare interna ce tine de MyBB
- fie un Internal Server error

later edit: :
Citat:Mai poate fi si faptul ca fara sa vrea a dat sa uploadeze un atasament si nu merge sa uploadezi nimica ca atasament.
Intr-adevar,la asta nu m-am mai gandit.
This curiosity completes us all and drives us all.

Nee... nu stiu daca chestia asta era si inainte, daca e de la tema sau nu, daca mi se intampla doar mie sau nu... and so on. Dar uitandu-ma la semnaturile altor useri, as cam crede ca e inca o eroare nou-aparuta xDD...
La semnatura mea, cand trec de 5 randuri de coding and such, nu imi mai da preview si ma anunta ca nu as avea voie sa trec de alea 5 randuri, ca aia ar fi limita in care trebuie eu sa ma incadrez o.o...
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

Nu e eroare... trebuie sa te limitezi in 5 randuri dar e un tric ca sa scapi de asta, tot ce trebuie sa faci e sa apesi DELETE pana cand scroll-ul din dreapta de la semnatura dispare.

(23-08-2011, 10:16 PM)pffboy A scris: Problema asta nu tine de tine,aici o sa intervina Flaw.Acel mesaj este fie generat de diverse erori/hibe ale serverului,fie tin de Host ... etc.Probabil ca este :
- fie o probleme de Host
- fie o eroare interna ce tine de MyBB
- fie un Internal Server error



Mai poate fi si faptul ca fara sa vrea a dat sa uploadeze un atasament si nu merge sa uploadezi nimica ca atasament. Eroarea aceia este generata de atasamente atunci cand vrei sa adaugi unul.

(23-08-2011, 03:46 PM)Jusтin Biebзr A scris: În rest poate să arate forumul ca un curcubeu sau ca un cimitir, că nu mă interesează.

daca era curcubeu .. nu cred ca mai eram pe aici ... nu pare cam yaoi ..??

Eu vreau o tema extravaganta 21 fara alb ca deja ma ia ametelile... de exemplu un negru cu verde. sau negru cu albastr, negreu cu rosu, negru cu un purpuriu sau cu mov ....

Eu unul am o intrebare la template ul default unde este sectiunea de New Posts?
QUOD ME NON NECAT ME FORTIOREM FACIT

@DreamsKeeper, mă bucur că cunoşti simbolurile mişcării LGBT, dar nu văd legătura dintre postul tău şi al meu.

Întrebare: Pot să schimb tema? Îmi convine altă temă, dar am citit undeva că nu trebuie de schimbat nu mai ştiu din ce motive. Deci?

Eu chiar am niste probleme, am incercat sa le ignor, dar nu pot...
Draft-urile: Nu pot sa fac nimic la ele... nu pot sa realizez unele noi si daca incerc sa mai scriu ceva la unul deja realizat, nu merge, nu se vede nimic.
MP: La fel ca la Draft... nimic....
Preview Post: Am scris un comentariu unde am pus si poze, iar cand am vrut sa vad cum mi-a iesit mi s-a sters tot ce am scris...

Dar cel mai rau.. nu pot sa realizez nici un topic.
P.S.: Daca au am fost anuntate aceste probleme, imi cer scuze.

Îmi place cum arată, e mult mai fresh aşa. Sunt unele lucruri care lipsesc, totuşi bănuiesc că vor fi "fixate" pe viitor, nu ? Cum ar fi:
*Ultimii vizitatori.
*Despre fiecare user,cu Location, Zodie, Bio, etc.
*New posts/Posturi de azi.
Şi am avut aceeaşi problemă pe care a avut-o Miranda. Am dat preview unui post şi nu mi-a mai apărut nimic. Nu ar fi fost o problemă dacă nu aş fi stat să scriu aproape 2 ore la acel comentariu. 21

ÃŽn rest e foarte ok. ^^

Xoxo, Ang.


Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)