Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Upgrade la 1.6

#91
Mie îmi place tema foarte mult, really, nu văd nimic obositor în ea. Doar o mică problemă, nu se poate aăuga și chestie cu : Ai primit un mesaj nou la profil, sau ceva e genu ? Că pot să primesc și o mie de mesaje că eu tot nu știu și uneori nu prea trec pe la profil 108.

Altă chestie, tâmpiții ? Serios, iar vă luați la cerți fără rost. Mai bine l-am ajuta pe Flaw cu sfaturi sau critici constructive la aresa renovării forum-ului, nu să țipăm ca la ușa cortului doar că puțin mai subtil ._.

Edit: Indefinitum. .i eu sunt de aceeași părere cu tine. Zup arată formidabil ;3.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#92
Mai am o idee Flaw ! nu ar fi mai interesant ca contul de pe animezup sa se poata folosi si pe celalate situri surori ?

#93
Flaw... Ai rezolvat acele erori care ti le-am zis atunci? Ar trebui sa le notezi undeva... nu vad sa le fi reparat ^^


@DreamKeeper, adica pe extra si pe mangazup? Tu stii macar ce e pe extra la ora actuala? Nu, nu cred si nici adminii nu mai au acces... Legat de mangazup, ce ai face pe forum la mangazup? ._. Doar daca vrei sa te iei la cearta cu cei de la Vampire Knight lol

#94
Hei...eu am cam schimbat tema la forum de cateva ori =) ._. cateva ori mai multe...este vre-o problema? -_-''
Si tema e ok.Doar ca momentan nu gasesc ceva.(nu conteaza) Dar e totu' ok. Si scuze ca am schimbat-o, dar abia acum am citit ca n-avem voie. ._.
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

#95
(21-08-2011, 07:10 PM)North A scris: Cred ca prefer vechia versiune 3
*change to old version...DONE <3*

Aly, " pentru a ne anunta daca ai intampinat vreo problema, poti vizita acest topic." cred ca fix ideea topicului era sa spuna useri ce probleme/erori au, atitudinea ta intepata este total lipsita de sens.

Si chiar trebuie sa repete de 7 ori aceeasi eroare? E prea mult deja... De-aia eram/sunt "intepata".



Kinjiru si Pffboy, vreti sa va luati cearta in alta parte? >.>

#96
Eu intampinat o alta eroare sau problema..marog...Nimic din ce scria la profil nu mai e...Totul s-a sters.Nu stiu daca asa e doar la mine sau oricui care intra la profilul meu i se intampla asta(adica sa nu vada...nimic).
[Imagine: tumblr_ljt9kkUjPo1qe6xr2.gif]

"An intellectual solve the problems,a genius avoid them"

#97
@! RiN ! , eu îţi văd profilul.

#98
Si mie imi place foarte mult tema. E o schimbare binevenita, dupa parerea mea. Imi place ca e ceva mai luminoasa decat precedenta, si faptul ca acum are albastru e un bonus. Desi, ma rog, la ce calculator am eu la momentul actual, nu sunt sigura ca percep bine culorile 9...
Oricum, nu mi se pare ca tema cealalta ar fi fost mai buna, e intradevar un upgrade. Erori, n-am intalnit pana acum. Ce ma deranjeaza totusi la tema asta este, cum a mai zis si Zuzu ( sau, ma rog, I <3 Ang ) faptul ca nu ma anunta cand primesc mesaje... si faptul ca headerul nu ma duce la pagina principala. Adica, acum, in loc sa dau click pe imaginea de sus cu Animezup ( aia kawaii rau 8 , nice job cu ea ! ), trebuie ori sa dau back de o mie si una de ori, ori sa caut linkul cu " Forum " ( care nu e foarte departe, dar nu e asa vizibil si " la indemana " ca header-ul ).
Eii, si acum profilurile nu mai au " Bio " ? Asa o sa ramana sau urmeaza sa lucrati la asta ?
Ma rog, per total, imi place mult noua infatisare =D !
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#99
(22-08-2011, 10:57 PM)Aly A scris: @DreamKeeper, adica pe extra si pe mangazup? Tu stii macar ce e pe extra la ora actuala? Nu, nu cred si nici adminii nu mai au acces... Legat de mangazup, ce ai face pe forum la mangazup? ._. Doar daca vrei sa te iei la cearta cu cei de la Vampire Knight lol

da, ma refer la toate siturile pe care le are AZ... Mangazup .. deocamdata nu apar prea multe lucrari traduse, ca daca ar aparea s ar posta in prostie. Sau sa se puna si din cele netraduse...

Vampire Knight NASPA !




Deci, nu e vorba-n înfăţişare, pentru mine poate să arate în orice fel, mi-e indiferent. Pe mine mă enervează faptul că nu văd când apar mesaje noi la profil. A doua chestie, nu îmi place că nu văd posturile noi. Adică pot să văd dacă sunt posturi noi la subiectele în care am postat eu vreodată şi atât, dar eu vreau să fie ca înainte - POSTURI DE AZI sau CE S-A POSTAT RECENT. Poate este aşa buton pe undeva şi eu nu l-am văzut? Am căutat peste tot, să-mi zică cineva dacă ştie. Şi nu îmi place că nu este numărul de pagini la fiecare subiect şi întotdeauna se pune prima - nu e comod.
În rest poate să arate forumul ca un curcubeu sau ca un cimitir, că nu mă interesează.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)