Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

Daca nu se strang cel putin 5 persoane mai amanam o saptamana si inca o saptamana, pana cand o sa fim macar vreo 5... altfel ne intoarcem la meeturile de 2-3 persoane si nu are nici un farmec

heh, na. suntem trei cu tot cu cata. Daca dau de Pikachiu suntem 4. Nu te multumesti cu atat ? Adu pe cineva tu, daca vreu 106

Nu am pe cine sa mai aduc si chiar nu am chef sa avem iar un meet deala sec in care sa ne frecam unele pe altele... si cata nu sa inscris aici ca vine deci nu poate fi luata la socoteala dupa parerea mea 43. Cine vine scrie aici...

Cata vine, a spus mai sus, sau pe alta pagina ca vine. A zis ca o suni daca mergem undeva 43
eu vin, cred.

Amanam meetul pe saptamana viitoare... eu oricum nu mai pot maine deci ...

Bunahug, ce tarziu am vazut discutia asta2. Off46. As fi putut weekendu` asta dar deja am planuri. Nu promit nimic weekend`ul viitor, dar peste doua saptamani(adica pe 25-26 noiembrie) sigur pot. Eu una nu cred ca pot aduce pe nimeni... deci ma bazez pe voi21.
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


Deci ne întâlnim peste două săptămâni xD. S-ar putea să vin şi eu, nu ştiu ...

No şugăr, noi două trebe musai să ne vedem cândva săptămâna asta sau următoarea. musai.

Se poate intr-o duminica pe 27? Eu sambata sunt cu meditatii la mate si e cam aiurea ( am o tura la scoala de la 9 la 11 si o tura de la 2 la 4 ... ) iar vinerea termin abia la 3 orele, insa sunt proaspat scapata de teze si pot atunci.

Alegeti voi, 25 sau 27? 4

EDIT: no sugar eu am Id-ul taudin cate se pare dar nu imi amintesc sa te fi vazut vreodata on 21

27, eu pe 25 nu pot xD scap la 5 de la chimie ...

eu am ales, ramane sa vedem.

Mă scuzaţi de dublu post, să le unească cineva.

Dar e vacanţa de iarnă. Totuşi, oameni buni, eu am rămas acasă cu un scop. Let's make a meeting. Să mergem şi noi undeva, să râdem unii de alţii. Nu ştiu, unde. La patinuar, la ceinărie, la o pizza, la ce vreţi voi. Sper să ne strângem mai mult decât doi.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.204 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)