Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#91
Eu mam indragostit de aparatul tau profesional asa ca o sa ma chinui sa vin 24... Daca nu, poate macar te lasa pe tine in bv :-S.

#92
Eu nu pot ajunge în Braşov pe zece nicicum 17 Că plănuiam să mergem aici în oraş şi mai vine o fostă colegă şi, poate, vecina mea şi speram din tot sufletul să poţi ajunge nici tu. Îi pot confirma mamei tale că ajungi acasă trează - nu beată -, că nu faci prostioare şiii că nu o să fie băieţi cu noi - pentru că Cipri e la ţară, Timo e la servici, Alex la fel, iar Paul e plecat * thanks God * 21 -. Deci o să fim numai fete. 5 Ar fii awsum să te lase, plus că de pozat nu scapi nicicum :]]

#93
Sunt în BV de luni (plec doar de formă, ca s-o enervez pe Iru) şi ne putem vedea oricând.

#94
Pleci doar de forma ca sa ma enervezi pe mine? 24.... cum a fost cand am plecat eu marti? 19
EDIT!! ca am dat enter ca o proasta...
Revenind la chestii mai importante. Cum mai e doar o saptamana de vacanta ( 20( ) ne-am gandit sa mai avem si noi o intalnire zilele viitoare. Undeva pe miercuri sau vineri ca eu joi am meditatii -.- . pe la ora 4 sa ne intalnim si sa mergem la un ceai la o ceainarie draguta (daca e cald putem lua ceai cu gheata ) , va invat sa zucati un catan etc, discutam tot ce zboara si pluteste si mai vedem. Cine vine sa confirme 4. Momentan sunt doar eu 21...

#95
ai plecat marţi de formă, ca să pot veni şi eu marţi xD

mă rooooog! eu vin dacă nu ne iese cealaltă chestie. adică vin şi dacă ne iese. I will be there. Sperrrr! Da' o să fie naşpa numa noi două... Poate mai chem eu pe cineva, nu ştiu.

#96
Nashpa numai noi doua? 45 VREI sa mori? 24). Si eu mai chem pe cineva, dar nu e sigur ca vine. Vedem... Si cealalta chestie sigur iese 47

#97
nu vreau să mor, da' e fain să socializezi în mai mulţi.
dacă zici tu că iese, ok, chill!

#98
Gosh, nu pot să cred că nu pot veni : (. Mi-aş fii dorit mult să ne mai vedem o dată înainte de şcoală - poate reuşiţi, prin absurd, să veniţi voi aici 65 -.
Btw, pot vorbi cu Mytch, poate vine el cu voi : ))

#99
De ce nu vine Abbeh ? Vreau să vii ! Zi - i lu' maică - ta că mergi cu oameni responsabili ( pe mine nu mă numeri ) şi că n - o să ajungă se te culeagă din şanţuri sau cevaaa !

I-am zis sa ni-l trimita macar pe paul, ca sa nu fim singure daca vrei asa de mult 24. Nu stresa oamenii, fi si tu intelegatoare, ca mine... Daca nu poate ei bine o va frustra mai tare asa. Intre timp, ma gandesc ca poate ar trebui sa amanam pe sambata ca eu nu stiu sigur daca mai pot miercuri si vineri sigur nu mai pot ... -.-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.208 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)