Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

Ahh ce regret ca nu mam inscris in forumul asta mai devreme 22... nu stiu daca mai faceti meetinguri in brasov, dar daca da ma anuntati si pe mine chiar miar placea sa cunosc niste fani anime din brasov...
[CENTER][Imagine: shiki-natsunocopy.png][/CENTER]
[CENTER]Together forever ! xD[/CENTER]

aşa. Iniţiativă. Acum aşteptăm să intre Irukandji online şi să ne spună cum şi ce. I like it.

Nu mai folositi threadul de meetinguri sa discutati intre 2 persoane ce veti face, propuneti si decideti ceva atunci cand se arata mai multi interesati. In general aveti messengeri, nu transformati asta in chatbox. Folositi-l ca zona de anunt pentru cand ati stabilit ceva si vedeti ce si cum.

Altfel ma simt nevoita sa va mai sterg din posturi.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Ok, stiu ca ma bag ca musca in lapte si ca o sa fiu foarte offtopic, daaar voi merge in Brasov in vacanta si vreau sa va intreb daca puteti sa-mi spuneti si mie un local (club?) unde se poate dansa si bea mult21. Bine, nu ceva de fite cu muzica cretina, ceva asa mai pentru oameni ok, if you know what I mean. Adica, am fost dupa rev si pe la 1 cautam pe republicii un local de genul si parea sa fie inchis tot (mai putin prietenul nostru jamaica bar24 ). In fine, va rog, daca stiti, do tell.
Again, imi cer scuze ptr off, dar chiar nu stiam unde puteam sa intreb asta.
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

Ma gandeam sa facem un meet pe 1 sau 2 Decembrie... Daca e cineva interesat sa participe sa lase un semn si o sa va dau mai multe detalii (deja suntem stransi cativa, nu de pe Zup insa).

As fi si eu interesat daca se mai intampla ceva ^^

Up.
I'm still in for this xD M-ar interesa sa ma intalnesc niste fani de prin zona. Well, daca nu, sper ca la Niji macar ^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.027 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)