Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

Mah, încă nu am dat de Paul ... o fii căzut în toaletă şi apoi a tras apa, sau nu ştiu ce drăcie a făcut 21 Dar am să mai încerc pe parcursul zilei de azi. La mine nu se poate sub nicio formă, zugrăvim, blonda de soră-mea încă mai are teme - deşi asta nu mă priveşte pe mine 21 -, etc. Pur şi simplu nu pot. Am să vin într-o miercuri la cinematograf - pentru că vreau eu ! -. Zic miercuri, pentru că stau prost cu economiile şi miercurea e doar opt lei. În fiecare miercuri e opt lei. Posibil să vină Paul şi Sadi atunci, dar cu Sadi nu-i sigur - nici nu ţin morţiş să vină -, dar pe voi vă anunţ sigur, poate puteţi veni.

Păi, pot veni miercuri, cred. Aştept să văd ce crede mama de Corina (şi mast bi ă gud chid). În general mă lasă dacă vine şi ea.

Eu nu ştiu sigur în care miercuri. O să vă anunţ imediat ce mă hotăresc, dar până atunci nu propun nicio dată exactă, că nu ştiu, aşa că nu mă pot pronunţa. Păi, spor la plimbări, dacă reuşiţi să face vreuna :]] Cu Paul am vorbit, e puţin cam tâmpit, nu ştiu ce crede el. I-am explicat de mii de ori ieri aceeaşi fază şi tot nu a priceput-o. Azi îi mai explic o dată şi, dacă tot nu înţelege, cu toată bună voinţa, mă las păgubaşă.
Să-mi ziceţi dată/oră/locaţie exactă când/unde să vă întâlniţi ca să-i transmit. xD

ţi le transmitem când ne hotărâm. Miercuri sau vineri . Joi nu.

Pentru mine nu-i nimic urgent, sincer, nici nu mi-ar păsa, numai că la cum îl ştiu eu pe Paul ... tre' să-i zici din timp ce şi cum, că e cam greu de cap, uneori.

ştiu că e foarte rapid să anunţ aşa dar mno.

Mâine, de la două la trei, e un cincert QuantiQ la Reduta. Cei care vor, înafară de Kuro Usagi şi eu, să lase un nesaj aici. Noi două venim de la şcoală şi ne întâlnim în livadă.

Vă aştept.

Loves, Dragonfly. !

Bah, daca si asta a ajuns meeting o sa umplem zupul cu nimicuri... totusi daca mai e cineva interesat, poate se anunta inainte sa trebuiasca sa merg eu la culcare, avand in vedere ca din nou eu coordonez chestia 21.

Man, a fost osăm. Eu şi Iru şi ghizdanu ei am râse da am făcut pe noi... da-da, şi concertul a fost fain. şi apoi Iru s-a făcut spre mine acasă... lăvli!
Nu e nimic. e o chichiţăăă ! e chichiţă de boss sexy.

Hello ba`21
Si eu stau in Brasov, pe langa Judetean. Pot veni si eu la urmatorul meeting?1085?
Daca nu inteleg21
Si totusi daca vreti21, contactati-ma. Id'ul meu e bluuue_butterfly
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


Omg, noi două ne putem întâlnii şi în orice weekend fără griji. Eu stau pe lângă staţia Traian. 8
Pisi, normal că poţi veni. Poţi veni mereu! xD Te aşteptăm când mă mai apucă pe mine şi putem !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.208 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)