Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

Haideti sa fixam un meet dupa niji ca sa ma puteti trage de limba despre tot ce am vazut acolo. spunetimi daca puteti in 29-30 si ce idei aveti pentru weekendul ala. Cu putin noroc o aduc si pe cata si poate suntem 4 39

Daka nam planuri pt ziua respectiva ma gasiti acolo. 4
My heart beats like a drum,a guitar string to the strum,
A beautiful song to be sung. :][center][Imagine: rrthre.jpg]
[/center][center][Imagine: sigpic4494044.jpg][/center]


Păi eu o să am pregătire în fiecare weekend deci pot veni. Dacă veniţi voi două şi cu mine suntem trei, iar cădem pe jos de râs.
Eu zic să ne ducem într-o ceinărie la căldură şi să bem ca beţivii !

Damn, eu nu mai pot veni in Decembrie dupa cum am vorbit pentru ca o sa lucrez si vreau sa-mi pastrez banii ca sa merg in Praga. Totusi trebuie sa-mi refac pasaportul anul viitor, deci tot trebuie sa dau o fuga pana acasa. Mai are de asteptat intalnirea despre care vorbisem in paginile anterioare 2
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

NUUUUUU!!!, asteptam de un an luna decembrie 20. Totusi e mult mai tare de tine ca mergi in praga 21. Distractie placuta. Data viitoare hai sa facem un meet acolo ^_^ .

Eu vreau sa fac ceva mai interesant la meet tura asta. Totusi inca nu am idei . Sa mai vedem si alte propuneri.

Hei, e o tipa mica, urata si insistenta care ar vrea sa vina si ea la meeting21. Eu sunt! Pe bune fratilor, cunosc doar 3 fani anime, 3! Si nici cu aia nu vorbesc prea multe. Ei bine, nici eu nu sunt un fan infocat. Am vazut doar Naruto, Naruto Shippuden, Inuyasha, Lovely Complex, Lina Inverse, oricum nu toate pana la sfarsit. Asa ca va implooor sa ma chematiiiii.
@Firefly. Daca ai chef sa ne intalnim in weekend pentru putin timp anunta-ma. Daca tot stam asa aproape una de alta macar sa profitam21
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


Deci, Pikachu, se poate weeku' asta. Nu pot sta foarte mult, da' sigur ne vedem undeva. ^^ .

Nu vi o.o ?! Tu vrei sa mori ?! Stii de cand astept sa vina decembrie ?! Am fost dispusa sa fac pregatiri la mate ! TT ^ TT . Oricum, Praga e cul. Go, there, baby .

Corina, ce sa faci mai interesant decat Catan 15 ?

Mai, deci dk ne intalnim in weekend dami si mie un telefon Corina. Un apel nu te costa 21
My heart beats like a drum,a guitar string to the strum,
A beautiful song to be sung. :][center][Imagine: rrthre.jpg]
[/center][center][Imagine: sigpic4494044.jpg][/center]


Meet in Brasov weekendul viitor duminica pe 6 in centru, pe la vreo 3-4 zic eu... Plimbare, mers la un ceai probabil ( ca e numa bun pe vremea asta ), vorbit continuu despre animeuri etc. Recomand sa va aduceti in jur de 10 lei de cheltuiala. Poate va invat sa jucati Catan. MWAHAHAHAHA! Care vine sa se anunte pana sambata seara 21

făcut.
pot. deşi am nişte note la latină...

spamspamspamspam



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.208 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)