Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

First person,last person...

#21
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Laura ;;]
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :
Addeh =]]
Cine v-a adus pe forum ? :
Poi ;-? Asta a fost de mult de mult de tot, acum vreo 2 ani cand cautam ficuri cu SasuSaku si Naruto x.x
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :
Thunder Lightning aka Manu >:]
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ?
: Pozitiva de la Who said i have to be normal [Ony ;x] negativa inca nu am ;-s
Cu cine a fost prima cearta ?
: Cu Rose pentru ca nu a vrut sa imi fie sotie =]]
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ?
: Nu, dar as vrea ;[[ Ar fi prea tareee <3 Eu is din Bucuresti ;-? So vad eu cand ma intalnesc si cu cine >;]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#22
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: Vero 21
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Pikachu Smile
Cine v-a adus pe forum ? : Vero
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Letty (Anca)
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : pozitiva Smile negat inca nu am primit.
Cu cine a fost prima cearta ? : Letty 21
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : No Smile
[Imagine: SIGN.png]
Thanks ^Ciresica^
SasuSaku fics || Miky`s Smile Zone

#23
Prima persoană de pe forum cu care ați vorbit : Shadow. Pe atunci era ceva cu Ancuța.
Ultima persoană de pe forum cu care ați vorbit : Păi, teoretic, Abbeh - adică cu ea am ajuns să mă înțeleg foarte bine. Dacă e o discuție scurtă, într`o conferință și pe la profil, Addeh.
Cine v`a adus pe forum ? : O colegă de clasă.
Cu cine v`ați împrietenit prima oară ? : Alany și Shadow.
Prima reputație pozitivă ? Dar negativă ? : De la Darkness ( plus mii de caractere dubioase ). Negativă de la Shilpa.
Cu cine a fost prima ceartă ? : Mai indirect, Aly. :]] Dar nu a fost chiar ceartă.
V`ați întâlnit până acum cu cineva în realitate ? : - ori chestii aranjate, ori la Niji / Otaku - Cherie ( de o mie de ori <3 ), Lynn, Luli, Mimi, Triunghi, Mitsukai, Dydo, aoixtenshi, Flaw, Marina, Dawn, Yondaime, Iris și încă câțiva dar cărora nu le mai știu nick`urile. Excuse moi. D:
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#24
Prima persoană de pe forum cu care ați vorbit : Lye sau Fabian
Ultima persoană de pe forum cu care ați vorbit : Schimodie
Cine v-a adus pe forum ? : Jizzy (parca)
Cu cine v-ați împrietenit prima oară ? : Nu-mi amintesc
Prima reputație pozitivă ? Dar negativă ? : De la Lye, iar negativă de la Zeroul
Cu cine a fost prima ceartă ? : Can't remember
V-ați întâlnit până acum cu cineva în realitate ? : Luli, Fabian, Tan, Daiana, Flaw, Marina, Zero, Mimi, Horia, Light, Reezu, Blooregard, Mitsukai, Dawn
[Imagine: sig3a.jpg]



#25
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: @NoName... aka Mokona-chan cu care am descoperit ca am enooorm de multe lucruri in comun si care a devenit geamana mea virtuala. <3
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit: @Yondaime si @Syryus . Ah, si am mai vorbit astazi la scoala cu @Fata cu par de foc , care mi-e colega de clasa.
Cine v-a adus pe forum: Cred ca mi-am facut primul cont aici cam la 2 ani dupa ce ma inregistrasem pe manga-anime, asta ar fi acum 4 ani, dar nu mai stiu nimic de el. Si, daca nu ma lasa de tot memoria, yulobo mi-a zis de Zup.
Cu cine v-ati imprietenit prima oara: Prima oara, acum cativa ani, cu persoanele cu care ma intelegeam super-bine de pe m-a, dar in 2011, cand am redescperit forumul, cu @NoName... .
Prima reputatie pozitiva? Dar negativa: @NoName... mi-a dat pozitive de bun venit si pentru ca-mi plac XxxHolic si Fairy Tail. xD Negativa inca n-am. Inca.
Cu cine a fost prima cearta: Nu-mi amintesc.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate: Mai, de pe Zup nu, dar pot sa zic cu cine m-am intalnit de pe alte forumuri. 21 Ryn, Guardian Angel, Yume Ayame May (cu care eram in aceeasi scoala si ne-a luat o saptamana sa ne gasim pe coridor), criss_ang3l si prietena ei Eda si minunatul si mirificul The Jok cu care n-am mai vorbit de ceva timp si de care mi-e dor. 2
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#26
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : @Lia ca sa devin moderator 4
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : @Syryus cred
Cine v-a adus pe forum ? : Google
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : @Lia
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : @Lia pentru o melodie, nu am nici o reputatie negativa
Cu cine a fost prima cearta ? : am o dezbatere cu @Storymaker dar nu cred ca m-am certat cu cineva pana acum
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : mai multi, prima persoana e @Soda pe care il stiu dinainte de forum
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#27
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: Flaw, 2008. Syryus, 2013 (cand am revenit).
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit: J.D.
Cine v-a adus pe forum? Cred ca prin 2008, hmmm...Flaw. Anu' asta am revenit eu, fara nicio chestie.
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? Pe forumuri anime, in general, prima data si e totodata si singura mea prietena, la modu' pe bune, de pe un astfel de forum, Jo, prin 2007. Nu stiu daca aici are cont si daca da, nu stiu cum se numeste. Ceva cu hex/helen, probabil. Mai am cunostinte, da' cuvantul "prieten" il consider prea puternic ca sa-l asociez asa, doar ca ne cunoastem, mai vorbim si cam atat.
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa? Pozitiva - Lia. Negativa - momentan nu am.
Cu cine a fost prima cearta? Inca nu m-am certat cu nimeni.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate? De pe acest forum, useri care sa fie si activi, nu. De pe altele, da, dar nu le stiu la toti numele de "scena". Jo, Joey, Mith, Cedik/Flaw, Dawn, Cecilia/Maria (xyzmary), DiZ, Cyber si mai multi.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#28
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Stormrage
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Batsy
Cine v-a adus pe forum ? : Google
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Stormrage
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Pozitiva>Yondaime; Negativa nu am
Cu cine a fost prima cearta ? : Nu am avut inca una si sper sa nu am.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Nu.
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#29
Ultimul meu post a fost din 2011, asa ca simt sa mai dau unul, ca tot au trecut 2 ani. Mdeterminated

Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: @Flaw .
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit: @Stormrage , I guess.
Cine v-a adus pe forum? My super power!
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? My 2th best friend I had was from here (@"Sherlock's Maniac"), but I had a nice friendship with Dedal (or something like that) and Omi like... three years ago.
Prima reputatie pozitiva? Dar negativa? shit, man. From my old account? Anyway, on this new mothafucka I don't have any - reputation. 15
Cu cine a fost prima cearta? 105 A long, long story.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate? Denise. <3 Wait, it was Marina (2011) and then it was @"Sherlock's Maniac" and after her was a boy, I don't remember his nickname (he was a nice dude, I met him in my summer vacation).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#30
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Agrona
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Sherlock`s maniac
Cine v-a adus pe forum ? : curiozitatea
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Agrona, pentru ca se uita la "Doctor Who" <3
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : pozitiva, de la Agrona, ` cause I`m awesome Mhahaha
Cu cine a fost prima cearta ? : nu m-am certat cu nimeni
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : nu m-am inaltnit cu nimeni inca, insa mai este timp ^^
[Imagine: 2zsuvx5.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)