Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

First person,last person...

#11
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Fleet
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Yulobo
Cine v-a adus pe forum ? : Fleet
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : nu mai stiu
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : prima rep pozitiva a fost de la marina si cea negativa de la fleet.
Cu cine a fost prima cearta ? : oh nu mai stiu. da stiu ca ne certam pe tema baieti 21
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : pai fleet imi este verisoara .. cu ea.. si inca ceva useri care nu mai sunt activi.
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#12
Prima persoana de pe forum cu care atzi vorbit: Mistic girl, cred...
Ultima persoana de pe forum cu care atzi vorbit: Amelia
Cine v-a adus pe forum: eu singura, parca...
Cu cine va-tzi imprietenit prima oara: Mistic girl
Prima reputatzie pozitiva? dar negativa? : Shantell@, nu am negative, shi sper sa nici nu am
Cu cine a fost prima cearta: din cate imi amintesk, nu prea m-am certat cu cei de aici
Vatzi intalnit cu cineva pana akum in realitate: nu, dar ashi vrea
Dak dragostea mea s-ar masura, itzi spun k te iubesk pana la cea ma indepartata stea
100% numai a ta
Dragostea e ca o floare. Trebuie sa-i dai apa, lumina shi soare. La fel ca shi floarea, daca dragostei nu-i dai atentie, iubire shi loialitate se va ,,ofili" shi nu va mai reinvia niciodata.
[Imagine: 804a26f6e3aa9007.jpg]

Am incercat sa-ntalnesc alt baiat.
M-am prefacut insa n-am rezistat.
Gandul imi zboara la tine mereu.
Stiu nu-i bine dar asta sunt eu.

De ce imi spui ca ma iubesty
Cand u nu sty sa pretuiesti
De ce imi spui ca ai pe altcineva
Cand eu sunt viata taaaaa



Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!!!


Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii

#13
Cum eu sunt aia cu detaliile... o sa intelegeti totul.
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit: Cine sa mai stie? Poate cu... tipa aia care m-a intrebat daca-s romanca. Motiv: scrisul meu infect de acum ceva timp.
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit: N-am murit, inca. TT^TT Cred ca, oricum, ultima persoana cu care am vorbit a fost baiatul care mi-a atacat animalul de la Sash' (il am de anul trecut si nu ma incument si nici nu-mi doresc sa-l schimb *nobody could have this luck*).
Cine v-a adus pe forum? Eu singura. Defapt, fic-urile cu Sakura x Sasuke. Le adoram acum un an si ceva, daca nu ma insel. Se vede ca m-am maturizat (macar in gusturi).
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? Presupun ca a fost Omi (cu care faceam conversatii in topic-ul meu de la "Nou veniti"), dar prima persoana cu care m-am imprietenit cu adevarat Dedelas.
Prima reputatie pozitiva? Dar negativa? Nu mai tin deloc minte. Uitati-va cine a fost prima persoana, desi am o vaga banuiala ca a fost YumeYume, daca nu sor-sa din realitate. Oricum, Yume, presupun - doar presupun, imi aduc aminte de repuatiile rosii, fir-ar - sau tipa aia care nu-mi place si mi se pare un ra*ata, adica, prietena din realitate a lui Berry a carui nume e prea neimportant ca sa-l tin minte.
Cu cine a fost prima cearta? Uff, daca va uitati la mine in mesaje si altele, o sa vedeti ca putine mesaje sunt "bune". Oricum, m-am luat de useri, am intrat in conflicte, mi-am bagat picioarele in ele pentru ca ma enervam pentru niste idioti retardati. Deci... unii prosti si handicapati (sa nu zic m*isti pe deasupra - Dumnezeu, esti sus, dar... sa nu zic).
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate? Marinaaaaaaaaaaaaaa! Logic, logic *sniff*. Era frig, iar eu alergam, veneam de la scoala - ne intalnisem la Mc-ul de la Obor. In acea zi mi-a adus bratara si i-am cumparat o centura (i-am dat bani sa si-o ia) pentru ca o vroia (mi-a zis ca o s-o poarte la Otaku sau Nijikon-ul care o sa vina, 2011 ^^ - acum nu mai stiu care, dar poate Otaku *laughs*). Ce zile... Oricum, inafara de Riri, nu? Pe ea o stiu inca din clasa I.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#14
Prima persoană de pe forum cu care aţi vorbit : Dacă îmi amintesc eu bine prima persoană a fost Beki 39.
Ultima persoană de pe forum cu care aţi vorbit : Kayla. ^^ I love her xD
Cine v-a adus pe forum ? : Berry şi îi mulţumesc pentru asta =x.
Cu cine v-aţi împrietenit prima oară? : Păi ... Spence. E super de treabă şi îmi seamănă în anumite privinţe.
Prima reputaţie pozitivă?Dar negativă ? : Primul pozitiv a fost de la Berry; nici că se putea altfel. Iar primul negativ a fost de la Yaoi Maniac.
Cu cine a fost prima ceartă ? : Cu Yaoi Maniac - nu mai ştiu ce nick are acum - şi ştiu că ne certasem pentru că începuse să facă ' glume ' şi eu nu prea le înghiţeam o_o''. Sau cam aşa ceva = )).
V-aţi întâlnit până acum cu cineva în realitate ? : Înafară de Berry care m-a adus aici şi care a fost colega mea de bancă, nu am mai văzut pe nimeni, dar aş fi vrut să mă întâlnesc cu Lynnu'.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#15
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Mad Hatter
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit :Andrra
Cine v-a adus pe forum ? 10aty
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? :Ang :X
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? 10oetăr - Oneşatăr 21
Cu cine a fost prima cearta ? :Nu m-am certat încă 106
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : De săptămâna viitoare, cu Ang, şi Roseta 4
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#16
Prima persoană de pe forum cu care aţi vorbit: I can't remembeeeeeeer - no, really. cred că am stat atunci pe vechiul chat şi am vorbit with lots of 'em. Though in my mind keeps coming Tox. I mean, I know she was on the chat when I first arrived here and all. Long while ago. Sau asta a fost in the come back? i can't remembeeeer.
Ultima persoana de pe forum cu care aţi vorbit: i mean, recently? well... hmm, pffboy on messenger? i think.
Cine v-a adus pe forum ? : un mass. A fost acum... secole. Okay, exaggeratin'
Cu cine v-aţi împrietenit prima oară? : for real? i mean, like big real friendship? with Denny.
Prima reputatie pozitivă? Dar negativă ? : pozitivă: Anyoka, i mean I can see it on the reputation history o.O; negative: storymaker, I definitely remember that, 4 in a row
Cu cine a fost prima ceartă ? : I can't remember 4
V-aţi intalnit pană acum cu cineva în realitate ? : Yeap, with Didi and Tan and Aylin and Dia and Mimi and Flaw was around there with other people and... I guess there are some others too I've seen at last niji.

#17
Prima persoană de pe forum cu care aţi vorbit : Hanako aka Alee
Ultima persoană de pe forum cu care aţi vorbit : ~iluzie optică. || ( i love her xD )
Cine v-a adus pe forum ? : Eu, în perioada în care citeam ficuri Sasuke x Sakura în prostie.
Cu cine v-aţi împrietenit prima oară? : Hanako aka Alee
Prima reputaţie pozitivă? Dar negativă ? : Prima pozitivă a fost de la Alisia-chan* pe care n-o cunosc, dar nu-mi displace ^^ şi negative n-am.
Cu cine a fost prima ceartă ? : Nu-mi amintesc, oricum a fost prin pm şi nu vreau să-i dau nick-ul aici. Nu sufăr persoanele semidocte care se leagă de mine fără motiv, doar de dragul de a se băga în seamă.
V-aţi întâlnit până acum cu cineva în realitate ? : Dap, cu Abacza aka my Babayonce şi cu Irukandji

#18
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : MokaAkashiya. aka Annie a mea că am aflat că are cont pe zup.
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Păi, vorbesc acuma cu Răzvan ( Cine Oare : )) ) la telefon şiii..pe zup ultima oară cu Kayla, iar pe mess cu MokaAkahsiya.
Cine v-a adus pe forum ? : Snowy aka ~iluzie optică. ||. Şi ar trebui să precizez că am mai avut un cont mai dmemult şi mă adusese Yume aka Teh.
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Let me think... cu DyaxD.
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Prima pozitivă de la MokaAkashya., dar a şters+o, apoi de la Snowy. Prima negativă de la La la la.~
Cu cine a fost prima cearta ? : MokaAkashya.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Cu Snowy, Berry şi Papple pentru că mi-au fost colege, Suryko fiindcă şi el mi-a fost coleg şi Răzvan & ciprian96 fiindcă am fost colegi de şcoală : - ?.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#19
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Cred că cu Nya sau cu A'Svear. Una dintre ele, I really do not remember pentru că m-am înregstrat în 2009... Long time ago. Anyway, sunt sigur că era una dintre ele.
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Spence - ofc, discuţiile cu leuţul meu sunt incomparabile, geniale şi cred că am putea sta de vorbă toată noaptea - dacă nu ar exista nevoia de a dormi.
Cine v-a adus pe forum ? : Mno, nu m-a adus niciun user or something like that. M-am înregistrat aici fiindcă mi-a spus un amic de forum, obişnuia să se uite pe aici, dar fără să fie user. Şi, deh, eu m-am înregistrat : ]] .
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Cu Nya. Ea fusese cea mai prietenoasă dintre toţi şi cred că prima care mi-a dat add.
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Prima reputaţie pozitivă am primit-o de la o fată ce scria ficuri pe forum, myuu. Nu am avut niciodată o reputaţie negativă, so, nu pot spune nimic.
Cu cine a fost prima cearta ? Hehe. Cu Nya - văd că e destul de prezentă prin postul meu. Nu sunt foarte certăreţ, dar în vara anului 2010 parcă ne-am certat nu mai ştiu de ce.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? Nope, încă nu şi nici nu ştiu dacă aş avea această oportunitate.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#20
Prima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Cred ca Berry :]]
Ultima persoana de pe forum cu care ati vorbit : Hmm...un user nou, I think. Turbiii :3
Cine v-a adus pe forum ? : Nobody :]] Am ajuns singura.
Cu cine v-ati imprietenit prima oara? : Cu Berry :3 Si yea, ma inteleg de minune cu ea.
Prima reputatie pozitiva?Dar negativa ? : Tot de la Berry a fost, lol :]] Negative nu am avut :.
Cu cine a fost prima cearta ? : Nu m-am certat niciodata cu nimeni ._.
V-ati intalnit pana acum cu cineva in realitate ? : Nup, ar fi tare :]] Sper sa ma intalnesc.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)