Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Adio!(SasuSaku + 16)

#1
Il mai am pe un site sub denumirea de The Last Good Bye... in fine....

Varsta minima: 14-16
Gen: Ninja
Limba: Romana
Observatii cu privire la continut: -
Tipul de comentariu solicitat: Avansat (dar nici sa ma simt ultima jigodie)(Si va rog nu la greseli gramaticale sau ca nu am diactrice)

Disclamer: Nu detin niciun personaj(inafara celor create de mine) din anime-ul Narto si nu fac profit de pe urma acestora.


Aceste fiind spuse...

Capitolul 1

Sakura P.O.V :

Imi amintesc destul de bine...Momentele, minutele, orele cu el..., dar a plecat, a plecat, iar eu , eu am ramas aici , am uitat trecutul ,l-am uitat.Pur si simplu cand a plecat eram distrusa, o stersa..Noaptea nu dormeam , aveam cearcane , eram palida , zambetul imi disparuse, dar am avut noroc ca o usa m-i s-a deschis, iar aceea usa mi-a aratat calea, mi-a iluminat-o!
Mi-a trebuit trei ani de zile, trei ani ca sa imi revin sa pot zambi!

Iar atunci cand am zambit dragostea pentru el s-a inchis cu un lacat ce nicio cheie nu il poate deschide, nu exista, dar totusi accea cheie este pierduta intr-un abis , intr-o gaura neagra care s-a inchis, s-a inchis cu mult timp in urma si nu mai exista nicio cale sa se deschida...
Era ciudat , inima imi era franta , dar s-a bandajat usor, usor , dragostea s-a transformat in ura.

De ce si pentru ce ?Doua intrebari foarte comune , dar amandoua cu un alt raspuns stiti fiecare intrebare cu raspunsurile ei...
Am fost o papusa , o marioneta in mainile lui , dar accea marioneta nu mai are sfori deci nimeni nu o mai poate controla nimeni si nimic , nu mai sunt o jucarie , nu te poti juca cu mine, jucaria s-a stricat!
M-am schimbat, arat altfel, sunt altfel , iar in inima mea sentimentele pentru el au murit...sau doar inchise...

Sunt sexy, obraznica , nu sunt responsabila de faptele mele fac ce vreau, cand vreau sunt o bomba super sexy greu de dezamorsat daca tai firul gresit, te-ai ars!
Ma duc unde vreau eu, cand vreau eu!
Nimeni nu imi ordona , nimeni sunt stapana mea cu exceptia salvatoarei mele din ghearele "dragostei" ii sunt in veci recunoscatoare.

Ma schimbat din copilul rasfatat, prostut m-a schimbat ea este ingerul meu!Dar acum pot sa am grija de mine sunt AMBU raspund obraznic adeseori incearca multi sa ma violeze , sunt visul tuturor, dar doar un vis!Nimic mai mult o inchipuiere , fictiune daca chiar cred ca m-as culca cu ei.

Eu sunt ce sunt imi place sa subjug barbati, e ceva ce ador sa fac!
In fiecare barbat se afla un scalav , care viseaza sa aiba o femeie dominanta, sa ii domine fiecare secunda , fiecare domeniu al vieti sa manance , daca sa mananca , daca sa mearga la toaleta.
Si imi place imaginea pe care o vad in ochii barbatului supus, ce presupune o stapana ?Nu inseamna s*x , s*xul este exclus, orice barbat viseaza , sa faca s*x cu stapana.
Dar sa trecem peste nu am sentimente, nu traiesc din sentimente, sentimentele nu sunt excluse!

Cu alte cuvinte nu exista, nu stiu ce inseamna in dictionarul din mintea mea este total exclus!
V-am facut curiosi, dar asta nu e bine , curiosi mor primi, dar de data asta fac o exceptie si va crut , vietile mizerabile!

Sunt Sakura Haruno, am parul roz lung mai jos putin de umeri , ochii mei sunt de jade, sunt doua pietre pretioase , ce sclipesc in noapte!
Echipamentul Ambu este format dintr-o bluza cu un deget mai jos de sani.O fusta cu o palma sub fund , o masca cu pisicuta , cizme negre pana la genunchi.

Noi ne mai vedem nu va apropiati astfel "bomba" de mine face bum.
Nu ma atinge intr-un anume fel , nu ma striga intr-un anume fel cu alte cuvinte prefate ca nu iti pasa , cand ma vezi treci pe partea celalta sunt schimbata cu o suta optzeci de grade.
Mama, mama daca ii pot spune asa dupa ce ca a plecat el , eu eram in spital, neajutorata, vulnerabila , o carpa , o carpa cu care puteai sa iti faci de cap sa ma „devorezi” pana dimineta.
Cand am venit din spital televizorul, hainele, videol, frigiderul lipseau , iar pe masa era o scrisoare de divort cu alte cuvinte.


Mama mea , cea scumpa si draga ma lasat , dar apoi mi-am dat seama ca, eu nu ii simteam lipsa si cand era acasa, cand era langa mine , eu am fost apropiata de taicamiu deoarece mama imi spunea „ Nu conteaza faci ca mine!” Nu imi dadea argumente , nimic, nimic era faci ca mine , dar taicamiu ma tratat ca pe o persoana matura, imi dadea argumente de ce si pentru ce.

Pentru cine am suferit?Pentru cine am plans ca o proasta, pentru cine?Pentru un e jeg de om, un parazit de Uchiha , un purice pentru omenire , am fost pentru el o carpa., care am fost buna de doua, trei nopti si atat!Nu imi vine sa cred ca m-am daruit lui la 12 ani , iar apoi a plecat!

FlashBack:

-Sasuke-kun mm , tu crezi ca facem bine?Intrebam eu inocent in timp ce el umbla la pantaloni mei.
-Cum sa nu facem bine, nu uita cand peste 6 ani ne vom casatori.Astea au fost vorbele ce au pus capac si s-a intamplat….

FlashBackEnd

Asta s-a intamplat, iar apoi..stiti voi a plecat cand i-am zis cum a putut face asta dupa ce m-am daruit lui a zis ca am insemnat doar ceva pentru el , o jucarie sexuala , o simpla jucarie de placere singurul noroc a fost ca nu ma lasat insarcinata.

Eu pana nu il omor pe omul asta nu voi avea liniste!Cum vad sangele curgand din trupul lui, vlaga lui scade, durerea lui creste, ochii lui ma implora sa il crut, buzele lui sa spuna un tampit „Imi pare rau” Jegurile ca Uchiha nu merita sa traiasca , merita doar o soarta!
Sa moara!

Eh, pervers nu?
Ficul este in colaborare cu cineva deci o sa o rog sa isi faca cont...
Apropo SUNT Anda.Panda si daca cineva SE MAI LEAGA de descrierea mea IL OMOR (la figurat)
[center]
My fragile soul is broken
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Adio!(SasuSaku + 16) - de Capsunica - 03-03-2012, 12:23 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de Daria - 03-03-2012, 01:35 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de CyBeR - 03-03-2012, 04:33 AM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de Capsunica - 03-03-2012, 11:43 PM
RE: Adio!(SasuSaku + 16) - de CyBeR - 04-03-2012, 12:07 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scrisoare de adio RaYnutza 0 1.592 02-07-2011, 05:54 PM
Ultimul răspuns: RaYnutza
  Niciodata sa nu spui "Adio" ! Marina. 24 14.404 27-11-2010, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Adio! Cristiuță 3 3.386 25-06-2010, 07:56 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)