Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Un zambet ce nu se uita niciodata

#12
Heey^_^ Imi pare rau ca nu am dat comentariu la fic mai devreme dar lenea =_=" . Ce ma atras cel mai mult pe mine la ficul asta a fost titlul ... dar in rest ... mda =_= . Straduieste-te si vei vedea ca vei avea niste ficuri foarte frumoase , cu descrierea si naratiune din plin ... si bineinteles fara dialog sec O_O . Eh ... in ficul tau nu pot spune ca gasim naratiune si dialog calumea . Mai cauta pe net expresii ... sau chiar din cele invatate de la scoala :-?? . Te vor ajuta mult . Dialogul este cam sec . Incearca sa-l mai dezvolti si sa mai tai din el . Nu da bine asa mult dialog intr-un fic , chiar daca ficul are o lungime considerabila . Greseli de tastare si exprimare am vazut . In toate capitolele pot spune . Incearca sa recitesti ficul inainte de a-l posta .
"-Sakuraa?????
-Sasukee????" => Aici ajungea un singur semn al intrebarii , hai chiar doua . Dar nu forta nota . Nu arata asa bine . "intreba baiatul brunet inca socat." nu stiu cum vi se pare voua aceasta fraza dar mie una nu prea imi suna bine .. de ce nu stiu >,< . Cum a spus si ¤Lissa¤ ... ai camn exagerat ... "-Sakuraaaaaaaaaaaa!!!..." si "...muuult!..." .. era suficient doar un "u" . Ai grabit actiunea .... da rau =_= . Acum faceau aia acum faceau cealalta . Incearca sa nu o mai grabesti asa . Scrie capitolele/capitolul cu randu ... daca nu mai ai chef de el fa-l in alta zi , nu arunca acolo pe "pagina" niste "cuvinte" si spui ca asta este ficul .
Sper sa nu te fi suparat citica mea ... as prefera totusi sa citesti acest comentariu ;) poate te va ajuta . Iti urez succes in postarea urmatoarelor capitole . Chuu & Kissu '



Răspunsuri în acest subiect
RE: Un zambet ce nu se uita niciodata[Sasu+Saku] - de ▌▒ Zยzzααα ▒▌ - 12-09-2010, 08:30 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 3.853 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [+18] Niciodata 100% sigur. Alexandra Miau 2 2.333 28-06-2012, 01:33 PM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Ultimul zambet Addeh 53 31.652 17-10-2011, 02:57 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Ura nu va fi niciodata Dragoste [yuri... + 16] Liar 5 4.307 03-08-2011, 01:15 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Uita de tot si aventureaza-te cu mine Zăpă 47 24.078 10-02-2011, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Niciodata sa nu spui "Adio" ! Marina. 24 14.419 27-11-2010, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 3.990 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)