Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: De ce nu lasati comentarii?
eu las
24.32%
9 24.32%
probabil o sa`ti las alta data
21.62%
8 21.62%
mi`e lene
54.05%
20 54.05%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Uita de tot si aventureaza-te cu mine

#22
intr-adevar ai mai evoluat, dar puteai sa descri mai mult despre suferinta fetei, despre cum se simtea ea. tu ai facut-o sa intre singura intr-o transa in care e fascinata de acea stea si o descrie pana la epuizare. Apropo aici ai o greseala intai vorbesti de aurora si apoi o dai in stele. inteleg ca ea isi inchipuie toate aceste lucruri dar mi se pare putin ciudat modul in care treci asa de repede de la aurora - care e absolut superba, mult mai superba decat steaua si nu spui mai nimic despre ea - la stea care pt un motiv anume prezinta mult mai mult interes pt fata decat aurora. Ai putea sa spui de ce, sa adaugi o semnificatie. Bine, ca asta e parerea mea pur personala, deci nu trebuie neaparat sa iei aceste randuri ca pe ceva concret.
Un singur lucru am de adaugat si anume mai citeste macar o data capitolul inainte sa il postezi pt ca ai locuri unde ai greseli de exprimare nu de tastare, iar greselile acestea nu se trec asa de usor cu vederea.
Astept next-ul.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Uita de tot si aventureaza-te cu mine - de BloodyInnocence - 10-05-2010, 12:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un zambet ce nu se uita niciodata ¿ Misterious Girl ¿ 11 9.412 12-09-2010, 08:30 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌
  Tradarea doare dar o poti uita! akadella 5 4.206 24-08-2010, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Paradox 。◕‿◕。


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)