Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Well... primul cuvant care mi-a venit in cap a fost adolescenta. Probabil ce e de vina si semnatura ta.
Pari genul acele de persoana putin rebela care incearca sa se afirme, ceva tipic in perioada asta a adolescentei. Scuze daca gresesc 39
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

ALEEE ALEEE ALEEE ALEEE FORTA DINAMOOOOO

Asta mi-a venit in cap ... o gramade de microbisti care urla asa ceva
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

Zer0. Când îţi citesc nick-ul nu mă pot gândi la un personaj anime [ chiar dacă de acolo presupun că te-ai inspirat 106 ] ci mă gândesc un " zero tăiat " -> mai exact mulţimea vidă. [ nu mă întreba de ce că habar nu am 21 ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Wa, wa. Te-am prins 15
Păi, când îţi citesc nickul, mă gandesc la o femelă de aia care merge pe stradă aşa ţanţoş şi e nebună, în sensul bun al cuvântului. Şi după mă uit la poza de la semnătura ta şi îmi spun că am avut dreptate xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Bicicleta. Nu prea sunt sigura de ce, dar poate am eu ceva cu bicicletele sau cu nickname-ul tau. 65 Cu acea inimioara ma gandesc si la o persoana dragostoasa, dupa felul in care ai scris mai adaug chestia ca: in anumite lucruri nu exagerezi. Mda, prostii spuse pe gura (defapt, gandite).

@Ciupa, mic, pufos şi drăguţ - m-am conformat. ;]]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

(04-06-2011, 05:45 PM)Firefly. A scris: deeaH2elen, mă duci cu gândul la colegele mele piţi. PAri o persoană zâmbitoare şi care se ocupă mult cu filmele. Mă rog, sunt deducţii logice, astea XD

OFF:rusine24 piti auzi la tine24)

ON: Doki-baba dochea Smile nu stiu de ce ...rimeaza poate
[Imagine: wqymg0.jpg]

deeaH2elen
Ma duci cu gandul la o prietena ce poarta acelasi nume ca si tine, presupun106
imi pari o persoana caruia ii place sa editeze sau sa filmeze, in fine, sa lucreze cu micul aparat(sau mare) ce imortalizeaza obiecte, fiinte, lucruri s.a.m.d. in miscare.
Nu prea am inteles ce inseamna H2 acela, poate par inapoiata dar ma rog...
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Prima oara, "Twisty" m-a dus cu gandul la jocul "Twister", nu stiu de ce :]] Mereu ma jucam jocul asta in excursii xD Si dupa...vazandu-ti avatarul, ce scrie dedesupt, tot signul...singurul lucru care imi vine in minte e "fantasy". :] Btw, the sign is adorable.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Hmm.. Oare cine o fi? Oare cine o fi? Prima data mi-a sarit in ochi avatarul, mai apoi semnatura si gata, am spus : kawaii :3 Nu stiu daca se ia in calcul, dar eu zic ca da, pentru ca altceva nu mi-a venit in minte 21 weird o,o Anyway, kawaii ramane ^^"

La parizer ma duce gandu , nu am idee de ce caci foame sigur nu imi e 21))
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.763 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)