Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

La un foc ce zboara fara limite, peste culmi de munti care face prapad.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Pai Abbi tu ma duci cu gandul la personajul unei prietene foarte bune.
Are un personaj foarte foarte bine conturat si e genial si nu stiu, are acelasi nume.
Imi placi ca persoana din cate am mai citit pe forum din posturile tale. Esti scumpica hug

Un castravete cu ochelari de soare si cu 2 pistoale perverse ! (James Bond Castrevete Version 1.0)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

Dupa semnatura si avatar imi dau seama ca esti o persoana copilaroasa si amuzanta.
Se zice ca personalitate se afla si dupa cum personalizezi lucrurile personale 105.
If I'm wrong, well, that's it I'm wrong, I'll get ma' dancing shose and outta here with me.
Just the
way you know me..

Tipul fanei obsedate de j-pop/k-pop/orice ai tu la semnatura/avatar, gurmanda, etc. Sper ca am dreptate.
Si cuvant: RED. [ culoarea setului-i de vina ]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Anneke Jensen->dupa avatar ma gandesc stiu eu, la un curcubeu sau ceva de genu.La ceva fericit la cuvantul Bucurie,cam asa ceva.
R

Pfff câta numele ...


Toata x-urile alea ma duc cu gandu la emonei ... ana draguta nebuna - strange one
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

Hmm, cuvantul este: funny.
De ce? Din cauza sig-ului evident, doamne e hilar! Ambele parti XD.
Just the
way you know me..

La o inghetata intr-un bol de cristal (cum era ala din dou. ala yaoi pe care l-am savurat acum... jumatate de an? o.o - nu conteaza *multi "ala"* 65).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Cuvântul e : iepure . Why ? Pentru că e aşa mic , pufos şi drăguţ . Iar username-ul şi avatarul asta îmi inspiră . Totuşi nu cred că e cuvântul potrivit , poate ' spiritualitate ' - după semnătura ta - . Nu ştiu sigur . Una dintre astea .

[Imagine: MANOWAR.jpg]
Brothers everywhere
raise your hands into the air
we're warriors, warriors of the World !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.765 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)