Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

MAniaca- ma gandesc ca iti place yaoiul 21 nu stiu de ce...a yah
[Imagine: wqymg0.jpg]

deeaH2elen, mă duci cu gândul la colegele mele piţi. PAri o persoană zâmbitoare şi care se ocupă mult cu filmele. Mă rog, sunt deducţii logice, astea XD

Firefly.- Nick-ul tau ma duce cu gandul la o minge de foc care zboara deasupra unei umbre, mereu si mereu...pentru eternitate xD .
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Dragonz Eyez- cand citesc nick-ul tau ma gandesc la niste ochii reci de dragon foarte negrii, abisali xD.
Just the
way you know me..

Roberta.->cand ma uit la nick-ul tau ma gandesc la cum la-s decapita pe colegu de banca 24
R

XxAnA~SwEeT~CrAzYxX, hmmm...
Primul lucru care imi vine in minte acum este... Pam, pam, pam, parapapam... Acadele !!!
Multe acadele colorate si dulci. 5
Sunt curioasa ce va inspira numele meu. Smile
A. pupic
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]

Trioxide chocolate.۩ : Păi.. când citesc numele tău mă gândesc la o ciocolată amară cu un înveliş fin de cacao =)
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

Wendy. Mă duci cu gândul la Peter Pan, deci file vechi, deci vechime, deci frumossss.

Firefly.
Cand vad o parte din nick-ul tau ma gandesc la...foc si la eternitate. La foc care zboara, la o minge de foc. Dar focul ma face sa ma gandesc la eternitate(am mai zis dar vreau sa termin ideea) la moarte, la cineva malefic, cineva fara mila care nu stie ce-i bunatatea si nici fericirea, la cineva sadic ce mananca fericirea oamenilor dar care este si misterios19 Ce idei, nu-i asa?
Oricum acel fly ma face sa ma gandesc la licurici si la melodia lui Venus-Roseta care apropo este exact opusul idei mele despre foc.
Sing-ul ma duce cu gandul iara la foc:X "Şi-mi surâse în acel mod păcătos în care numai el ştia." pacat pt mine egal foc. Oricum si Sasuke ma duce cu gandul la foc dar persana care are legatura cu focul e foarte diferita de Sas'ke.
Oricum nu-mi sustin ideea despre foc pt ca este fly care domoleste totul deci ma duce cu gandul la...licuriciiiii:X
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Misterios Black Cat
Mă duci la gândul la o pisică de vrăjitoare bărtână care le ştie pe toate. Mă mai duci cu gândul la o noate sumbră de noapte, Halloween. Smnătura ta confirmă ce gândeam, aşa că ... Sunt deşteaptăăă.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.763 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)