Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Istorie ma duci cu gandul la...la istorie logic21 pe bune...iar signu si avataru la aventura 15 deci se leaga, vei aparea in istorie si tu21 sau esti insasi istoria... iti plac piratii din caraibe? [ca la semnatura ta e cu Johnny Deep 8]
[Imagine: h8v.gif]
 

♥Venus^.^Roseta♫
Nick-ul tau ma duce cu gandul la planete Venus si Roseta la trandafir:X. Venus este planeta ce reprezinta dragostea, iar trandafirul romantismul, in concluzie cred ca esti o fire romantica caruia ii place muzica (cui nu-i place65). Avatarul este o zana cumva? Pentru ca adoor zanele si cam tot ce tine de ele. Ele de cele mai multe ori sunt simbolul frumusetii, dar in acelasi timp sunt si viclene si destul de crude, fermecatoare si misterioase( cea din avatar ii)
Semnatura tot la dragoste si muzica. Concluzia am zis-o deci nu prea mai am ce zice...
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

Intru si eu in joc

Misterios Black Cat: Nick-ul tau ma duce cu gandul la o casa bantuita in care de pe fereastra se razesc oci stralucind in intuneric a zeci de pisici negre, asta mi-a dat o idee pentru un nou fic.
Deci despre nick-ul meu ce credeti?
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


Let's see!

Rin♫♪ Nick-ul tău îmi dă sezaţia că e ceva despre notele muzicale reci. Deoarece Rin înseamnă rece şi notele alea muzicale înseamnă note muzicale =)
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

Wendy. Văd o persoană blondă cu o rochiţă albă de noapte care zboară. Îmi aduci aminte de filmul clasic Peter Pan.

Firefly nicku tau ma duce cu gandu la melodia aia de la A-teens- firefly [iubesc melodia] iar avatarul si signu la dragoste, suferinta pe urma dragostei sau un ultim sarut => cele doua se potrivesc, si mai duce cu gandu si la pasarea phoenix, nu ma intreba ca nu stiu de ce21
Wendy. ma duci cu gandu la doua filme de pe disney, unu era cu "wendy wu razboinica miss boboc" si altu era cu o vrafitoare wendy si o fantoma [am uitat numele] deci ma gandesc la o vrajitoare razboinica 24
melodia de care ziceam: http://www.youtube.com/watch?v=MchCs9tIUpc
[Imagine: h8v.gif]
 

♥Venus^.^Roseta♫
Nick-ul tau ma duce cu gandul la o multime de lucruri lucruri: la sistemul solar, la dragostea pentru muzica, la zodii, si nu in ultimul rand la kaleido stage, deci la ceva magic.
[center]Timpul trece fara noi cu tot ce a fost
Ramane numai amintirea fara rost
Eu te iubesc cum te-am iubit, tu m-ai uitat
Din clipa in care...ai plecat.
[Imagine: lenand10.png]
http://www.dailymotion.com/video/xcmsqp_...-me_webcam[/center]


Rin♫♪
Nick-ul tău mă duce cu gândul la o melodie melancolică, rece, distantă. Rin, ştiam în tinereţea mea, înseamnă rece iar notele mă duc cu gândul la faptul că suferi xD.
Nu garantez că am dreptate. ...

Firefly.
Nick-ul tau ma duce cu gandul la un licurici care zboara in miez de noapte de vara pe o campie,singur si melancolic sau la melodia Firefly de Owl City
^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

BLforever
Nick-ul tău mă duce cu gândul la o persoană plină de vise yaoi, BL şi celelalte. Şti tu 21. Şi...sensibilă...cred?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 43.762 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)