Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pure Satisfaction[yaoi][18+]

#11
Buna, de la inceput iti citesc ficul , dar acuma am posibilitatea sa comentez ( AM AVUT CEVA PROBLEME CU PAROLA )
Imi place ficul pentru ca nu stiu la ce sa ma astept la capitolul urmator, ma tii c-am pe jar si asta imi trezeste interesul de fic. Combini foarte frumos descrierea si dialogul. Dar la acest capitol am o intrebare :chiar vei oferi un spectactol incendiar vecinilor ?
Nu e de ajuns sarmanului Yuji E CA TREBUIE SA SE CULCE CU UN BAIAT CA sa mai treaca si peste aceasta rusine .
Greseli de tastare aproape ca nu sant, dar nu asta e principalul..........
Bafta in continuare si multa inspiratie!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Imagine: aaaakip.jpg]

#12
Multumesc mult pentru comentarii,nici nu stiam ca am atatia cititori.Btw imi pare rau ca v'am facut sa asteptati,dar acum am terminat de scris capitolul,am fost cam ocupata cu scoala ^^
Eu cred ca asta e si ideea,sa va las in suspans ca sa cititi continuarea :D ,asa'i?



Capitolul 7
-Momente de placere in ultima zi-




Youji ii simtea respiratia calda a blondului pe gatul sau.Un tipat lipsit de vlaga rasuna in ecou cand acesta fusese muscat.
-Shiki…te rog…
Nu apuca sa termine propozitia fiind imbratisat de tanar.Blondul isi misca degetele pe pielea acestuia facand’i corpul sa vibreze.
-Nu mai fi asa timid!ii sopti,la sfarsit muscandu’l de lobul urechii.
Brunetul incerca sa’si intoarca capul pentru al privi pe Shiki,insa era imposibil,deoarece acesta statea in spatele sau.
Shiki zambi pervers,strecurandu’si o mana in boxerii tanarului,facandu’l sa scoata usoare zgomote de placere cand ii atinse zona sensibila.Limba blondului isi facu si ea aparitia,trasand cerculete pe spatele brunetului si lasand urme de saliva.
-Shi…ki,sopti Youji printre gemetele de placere ce nu incetau sa apara.Era imposibil sa ascunda asta pentru ca se vedea atat pe chipul lui,cat si in zgomotele pe care le scotea ca placerea pe care o simtea pentru a doua oara cu acel tip nu avea limite.Shiki continua sa’si miste mana dealungul barbatiei lui Youji care nu putea sa se abtina de la toate gemetele.Isi duse o mana la gura pentru a nu da de banuit vecinilor,poate se trezea si cu spectatori.


Dupa 20 de minute de placere,blondul ii inmana tricoul partenerului sau,care epuizat nu se mai putu imbraca asa ca fu ajutat de catre Shiki,care incheie “s’o faca pe dadaca” cu un sarut pasional si totodata senzual.Shiki isi facu curaj si’l intreba pe brunet:
-Ma gandeam ca..vrei sa iesim in oras?Cred ca asta ai vrut sa faci si tu la inceput,murmura,stiind ca tanarul nu va accepta,insa isi incerca norocul.Brunetu privi in stanga si in dreapta sa se asigure ca nu’i vazuse nimeni.Se comportau ca un cuplu,dar nu’i numea nimeni iubiti.Pentru el era putin ciudat,nu avusese niciodata o relatie cu un baiat,era pentru prima data si nu ii se parea prea ciudat.Incepea sa’l placa,chiar sa’l iubeasca pe Shiki,chiar daca in unele momente se simtea prea ciudat in prezenta lui si credea ca are ganduri ciudate.
-Da,accept!zambi brunetul,coborand inainte pe scari.
Shiki ramase socat.Chiar acceptase?Da!Il urma,ajungandu’l din urma.Ii apuca mana dreapta mergand amandoi pe trotuar,ajungand langa o cofetarie.
-Mancam o prajitura?
-Mda,dar sa nu fie cu ciocolata,sunt alergic,chicoti brunetul intrand in incapere.Shiki il urma,de asemenea,zarindu’l la o masa pe fratele sau cu vreo 2 tipe.Ce cauta el intr’o cofetarie?Si cine erau acele fete?Nu ca era ceva anormal dar era ceva ciudat sa’l vada intr’o cofetarie?Poate club,discoteca sau bar,insa cofetarie nu era un loc potrivit pentru Ryo.Acele fete ii faceau ochi dulci iar Ryo,chiar si de la departare se observa,ca doar le ademenea intr’o ‘cursa’.
-Hmm,mai bine nu!Hai sa iesim afara…
Shiki nu mai astepta mult si iesi din incapere luand’o inainte,crezand ca brunetul il urmeaza,insa nu era asa.Youji nici macar nu auzise propozitia tanarului.Era ca intr’un vis cand vazu toate prajiturile cu frisca si capsuni.Merse la o masa si se nimerise sa fie chiar atat de aproape de cea a lui Ryo,insa nimeni nu observase ca erau amandoi acolo.Fetele plecara,asa vru sa faca si satenul cand dadu de Youji,care avea fata sprijina in palma dreapta,privind prajiturile dintr’un meniu.
‘Uite’mi si printul,ah…daca ar sti ce ganduri malefice am cu el.’zambi siret,uitandu’se spre holul baii sa vada daca e liber.Nu prea conta daca era sau nu pentru ca oricum se incuiau acolo.Il prinse pe Youji de mana,atragandu’i atentia asupra lui.
-Ryo?!
-Ah,te’am prins singur puisor…
-Lasa’ma!murmura baiatul incercand sa’si elibereze mana.
-Nu mai fa atata galagie,starnesti curiozitatea oamenilor.
Il ridica in brate,impingandu’l pana in toaleta cofetariei unde incuie usa.Era neasteptat sa aiba cheiea de la acea baie,dar cum sau cand facuse rost de ea,doar satenul stia.Il lipi de faianta alba si rece,lipindu’si corpul de al lui,studiindu’l din cap pana in picioare,oprindu’se cu privirea sub abdomenul sau.
-Deja ma exciti puisor!zambi pervers in coltul gurii apucandu’i cu doua degete barba,incat sa’l priveasca in ochi.
-Poate Shiki ti’a oferit deja momente de placere,dar cu mine o sa fie diferit,vei vedea!ii sopti,muscandu’l de buza inferioara.
Chiar avea dreptate,se misca atat de violent si atat de rapid,era diferit de blond chiar daca erau frati.Se dezbraca in mai putin de un minut,eliberandu’i si hainele brunetului,care isi acoperi zona sensibila cu mainile,tremurand.
-Puisorul s’a speriat?
Insa Youji nu scotea nici un sunet.Isi duse o mana la buze,apoi isi privi degetele pline de sange.
‘Shiki,stiam eu ca gandeste ceva,m’a ademenit aici ca sa’i ofere si fratelui sau o partida cu mine.’gandi brunetul,neavand dreptate.
Youji ajunse in parc obosit de atata alergat.Se aseza pe o banca privind cerul.
-Youji…te plac!sopti,invartindu’si privirea prin toata zona.
-You..ji?!?!
Deabia atunci realizase ca tanarul nu era in spatele sau.Unde sa fi fost?
-Poate nu a tinut pasul cu mine?Sau poate…
Se gandea la toate lucrurile banale,insa se hotari imediat sa’l caute mai intai prin parc,apoi la el acasa,insa nu era de gasit necaieri.Unde sa fi fost?
In timp ce Shiki il cauta pe brunet,fratele sau avea parte de un trup minunat.Penetrarile lui erau foarte rapide,nelasandu’l pe bietul Youji nici sa respire.Corpul lui era plin de sudoare si era fierbinte incat nici nu mai simtea gresia rece pe care era asezat.Gemea fara oprire fara sa simta pic de placere,doar violenta.Obrajii si ochii erau inundati in lacrimi si se ruga sa se termine mai repede.





-Te rog sa fie aici,sopti blondul mai mult pentru el,intrand in cofetaria de mai devreme.Privi in jur intreband cateva personae daca a vazut un baiat nu prea inalt,aratos si brunet.
-Da,a intrat acolo!zambi o pustoaica,care defapt lucra acolo,aratand cu degetul spre baie.
Cu pasi grabiti,Shiki,ajunse in fata usii pregatindu’se sa apese pe clanta,insa o alta persoana o lua inainte.Acela era Ryo care tocmai iesea din baie.
-Fratioare,zise putin socat de aparitia lui aici dar nu lasa sa se vada asta.Salut!
Saluta si pleca,lasandu’l pe Shiki cu gura cascata cand il vazu pe Youji pe gresie,aproape lesinat.
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#13
Yupiii! :X New chap! :X

Saracutul de Yuiji..De ce n-are si el parte de o zi de bucurie ? :( Imi pare rau pentru el. Acest capitol a fost minunat ! :X Mi-a placut muult actiunea :x . Pacat ca Shiki nu a ajuns la timp pentru a-l salva pe Yuiji :cry: .
Greseli ...n-am vazut...ori n-am fost eu atenta. ^^
Mergea mult mai frumos daca ai fi descris pendelete sentimentele de ingrijorare ale lui Shiki, sentimentul de frica al lui Yuiji si sentimentul de bucurie al lui Ryo.
Imi place ca te bazezi foarte mult pe actiune, ceace face ficul mai interesant.
Sincer...sunt extrem de curioasa sa vad ce se va intampla :)

See ya & Succes! :*

#14
Capitolul 8
-Suspiciunea-







-Fratioare,zise putin socat de aparitia lui aici dar nu lasa sa se vada asta.Salut!
Saluta si pleca,lasandu’l pe Shiki cu gura cascata cand il vazu pe Youji pe gresie,aproape lesinat.Fugi spre el,privindu’i corpul gol care era atat de tentant,dar se abtinu cu usurinta cand ii vazu toate vanataile.
-Sa te ia…naiba,tipa,insa Ryo nu’l mai auzi,deja plecase.
-Youji,rezista!
Il imbraca cat putu el de repede apoi suna la salvare.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _
_ _ _
_

Mirosul medicamentelor se simtea de pe cele mai mari holuri ale spitalelor.Intr’un salon 2 persoane se rugau sa’si revina cat mai repede.
-Si in final ce legatura ai tu cu el?Nu mi’ai zis nici acum…
-Eh,vei afla,murmura blondul luandu’i mainile tanarului intre ale sale.
Dupa multe asteptari isi deschise treptat ochii vazandu’i chipul colegei sale,Shara si al lui Shiki.Tresari imediat ridicandu’si capul de pe perna nu prea moale.
-Nenorocitule,stiam eu ca nu trebuia sa am incredere in tine.Dupa ce m’ai violat tu,a inceput si fratele tau s’o faca…
Tipa Youji la blond,care il ruga din privi sa inceteze,deoarece Shara nu stia nimic despre asta,insa Youji continua.
-Imbecilule,ipocritule,mincinosule,nesimtitule..rasufla dupa atatea cuvinte,lasandu’si capul pe perna.
Shiki o ruga pe Shara sa iasa putin din incapere,voia sa discute ceva cu baiatul.Fata nu mai zise nimic iesind imediat si asteptand pe hol,pe un mic scaun albastru,care avea tot felul de nume si de porecle pe el cu marcarul.
-Youji,intelege’ma,nu am nimic de aface cu asta.In plus Shara nu stie nimic,eu chiar mi’am cerut scuze ca ti’am facut acest lucru,iar faza cu Ryo,nici nu banuiam ca vrea sa’ti faca asta.
Continua povestea spunandu’i tot ce a facut in momentul de fata.
-M’a violat,Shiki,m’a violat!tipa acesta,ducandu’si mainile la ochi ascunzand o mica parte din lacrimi.Blondul il saruta pe frunte,calmandu’l,insa discutia lor se incheie imediat ce aparu Shara impreuna cu o asistenta in salonul acela.
-Puteti pleca acasa!zise asistenta care iesi imediat din salon,avand un carnet imens si un pix in mana stanga.Nota ceva apoi disparu in alt salon.
Baiatul lua 2 pastile apoi ajunse intr’un taxiu cu ajutorul celor doi.Tot drumul se auzea numai vocea Sharei care tot nu pricepea ce legatura aveau cei doi,mai ales dupa cele auzite de Youji.
-Doar a avut halucinatii,nimic mai mult.Iar noi ne cunoastem de ceva timp,colegi si prieteni buni..si mai nou si vecini!incerca sa’I zica Shiki blondei,care nu parea prea convinsa,insa nu mai zise nimic.In 2 ore trebuia sa ajunga la scoala,asa ca Shiki si Shara il ajutara pe Youji sa se pregateasca apoi plecara amandoi spre scoala.Tot drumul nimeni nu mai zisese nimic.Blonda si brunetul urcara la etajul 2 iar Shiki ramasese la clasa lui,la parter.Nimeni,nici macar directorul sau profesorii nu aveau idee de comportamentul lui Youji,care parea melancholic.Fata se ridica in picioare replicand:
-Va rog sa’l scuzati,a avut o problema sa a fost nevoit sa mearga la spital,iar acum nu se simte prea bine.




Orele treceau ca vantul iar minutarul parca se misca mult mai repede decat secundarul.La ultima ora,de desen,tema era ‘ce’ti imaginezi in acest moment.’Shara desena o pisicuta verde,parea chiar ciudat,insa era verde.Unii desenau paduri,altii un cer si multe altele.Singurul ce avea o plansa complet plina cu inimioare rosii,roze si portocalii era Youji.Era atat de ganditor incat nu auzi ce’l intrebase profesorul.Ultimele minute trecura greu,fiecare isi pregatea mapa sau ghiozdanul,normal mergand in parc,insa,cum Youji nu avea chef de nimic pleca acasa impreuna cu Shara.Ajunsi in bloc,fata incepu sa’l interogheze.
-Stiu,Youji…Nimic din ce mi’a spus acel baiat,Shiki,nu cred…Dec ice s’a intamplat?Unde ati fost?De cand va cunoasteti?
Brunetul ofta,ducandu’si mana la frunte.
-Bine,iti voi spune adevarul…ii sopti,urcand cateva trepte,ajungand in fata usii impreuna cu fata.Inca se gandea daca sa’i spuna chiar adevarul sau pur si simplu o alta minciuna?Dar daca radea de el?Sau poate il credea ciudat?










Cred ca acest capitol este cam mic...sorry -_- cred ca mi'am cam pierdut imaginatia,but..thx again for the comment guyzz >:D<
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#15
Ce sfarsit frumos de saptamana with a new chapter ! :X:X:X

Ai grabit cam mult actiunea in acest capitol. Ma asteptam ca Yuiji sa stea mai mult la spital si sa nu mearga direct la scoala. :-? Ideea cu Shara mi se pare interesanta, desi cred ca Yuiji n-ar trebui sa-i spuna totul dintr-o data... mai bine sa vada ea... And....descrierea unde este? Cum ti-am mai zis, descrie incaperile, vestimentatia si cel mai important lucru: sentimentele.
Eu nu cred ca ti-ai pierdut inspiratia! I can't belive this thing.
Capitolul a fost, cum ai zis si tu, cam scurtut. :( Totusi mie mi-a placut desi ai grabit actiunea si descrierea cam lipseste... :)

Astept nextu! :* Succes si sper sa ai multe idei! :* >:D<

See ya! :)

#16
Multumesc mult pentru sfaturi,sper ca acest capitol sa fie mult mai bun decat celelalte si sa'l cititi cu drag.Sper ca nu am complicat lucrurile si sper ca ati inteles pana aici despre ce e vorba.


Capitolul 9
-Adevarul-





-Ma plimbam alene prin parc,chiuleam de la ultimele doua ore:Franceza si Tehnologie pentru ca stiam ca nici un profesor nu’mi va pune absenta.Ma simteam intr’o alta galaxie,parca eram intr’un vis.Simt cum umarul imi este acoperit de o palma,cand imi intorc capul il vad pe el.Era aratos,blond cu niste ochi pe care aveau puterea de a hipnotiza pe oricine.Acea persoana hipnotizata am fost eu.Brusc a plecat din spatele meu,nestiind de ce…Dupa o luna am aflat ca acea persoana era chiar colegul nostru,adica al meu,care era cu 3 ani mai mare.Shiki,Minato Shiki.Tipul ma dezgusta,dar inainte il placeam si am realizat ca era doar o pura prosteala de a mea.A intrat chiar si in camera mea dupa acele ore de la care nu mai chiuleam.M’a….
Se opri,luand o gura din doza de suc.
-Apoi..m’a violat,fara sa’i pese ce se va mai intampla in continuare.Iar acum…simt ca ma iubeste si eu pe el.Ma crezi Shara,ma crezi?
Simti nevoia sa’i spuna tot adevarul,fata ramanand cu gura cascata si cu ochii cat farfuriile.Asculta cu atentie pana la sfarsit aproband din cap.
-De ce nu mi’ai spus?Te puteam ajuta…
-Stiu Shara,dar..aici a fost si vina mea.Nu am avut destula incredere.Iar acum ca sti adevarul,cu siguranta o persoana ca tine imi poate da sfaturi si ma va ajuta.Am dreptate?
-Normal!
Clipele de tacere durara cam 20 de minute,intre timp tinerii isi terminara dozele de suc si farfuriuta cu fursecuri.Blonda se ridica de pe fotoliu si isi lua hanoracul vernil pe ea.
-Cel mai bine ar fi sa nu te intalnesti prea des cu el,sau daca o faci,sa ramai in permanenta langa Shiki,nu sti cum fratele lui te poate urmari peste tot.
Brunetul o saruta scurt pe obraz apoi isi luara la revedere.Se intinse pe suprafata moale a patului simtind cum tot corpul ii cedeaza,era epuizat.Respiratia ii devenea din ce in ce mai grea,nereusind sa adoarma.Lua din ghiozdan plansa pe care o facuse la ora de desen,privind inimioarele turtite.Corpul ii tremura iar ochii erau spalati de lacrimi sarate.Chiar plangea?Dar de ce?Simtea un sentiment pentru Shiki dar parea atat de ciudat,sa’l iubeasca oare?Erau baieti…dar ce conta?Lasa hartia pe masa scotand si restul cartilor din ghizdan,apoi le arunca pe jos luand un pix in mana.Nu se putea concentra deloc la teme,gandurile ii zburau asupra blondului.Parca simtea in acel moment placerea pe care i‘o oferise.
-Ce prostie…Dar,ce tot vorbesc?Eu sunt prostul.Tot timpul am fost dus de nas si acum o merit,sopti printre suspine si lacrimi.Paginile caietului devenira umede si triste odata cu sufletul baiatului.Adormi pe jos dorind ca atunci cand se va trezi sa se termine totul,insa era imposibil.Visele sale se amestecau,cosmarurile cu visele placute,devenind un univers paralel in mintea baiatului.Corpul ii vibra usor simtind adieri de vant cum I se plimba prin suvitele sale,invartindu’le in toate partile.Tricoul pe care’l purta avea mirosul lui Shiki,zambi usor in coltul gurii visand in continuare.Isi stranse picioarele la piept simtind cum temperature din incapere se racea.Stropii de ploaie se auzeau cand acestia faceau contact cu pamantul.Afara ploua,unele picaturi chiar patrunzand in incapere prin fereastra deschisa si uitata asa de aproximativ 7 ore.Acum era dimineata.O silueta se poate distinge pe parchet,ghemuita si nemiscata inca din noaptea trecuta.Corpul acoperit cu un material de blug ud si tricoul care inca emana parfumul blondului.Ochii lui se misca usor,deshizandu’se intr’un final.Crezand ca inca face parte din vis,se ridica in picioare si merse in bucatarie in cautarea lui Shiki,apoi realize ca era complet treaz si ca totul fusese un vis.Se aseza pe un scaun,frecandu’se la ochi.Privi ceasul,era ora 7:28 asa ca isi facu o cafea sa nu adoarma din nou.
-Doar un vis…cat de pacat,am crezut ca eu chiar ii oferisem un sarut.Ce tot vorbesc?Eu nu stiu sa sarut nici o fata,dar minte un baiat?!sopti tanarul ironic,cautand o ceasca rosie in care turna lichidul maroniu,gustandu’l mai apoi.Cand buzele sale reci facura contact cu lichidul fierbinte simti cum tot corpul ii arde,parca luase foc.Se opri brusc,lasand ceasca pe masa.Prea multe amintiri.Fiind sufocat intre patru pereti isi lua repede un alt tricou foarte larg si negru pe el si o pereche de blugi primiti de ziua lui de la Shara.Iesi din apartament fara sa mai incuie usa.Fugi afara,privirea fiindu’i atrasa de cerul inca inorat.Afara nu mai ploua dar se simtea o admosfera rece.Se plimba pe trotuar cu mainile incrucisate la piept ca sa’si incalzeasca corpul.Era atat de liniste,nimeni la ora aceea.Incerca sa se gandeasca daca e bine cum a procedat,probabil Shara va rade de el.Cu toate ca erau colegi niciodata nu’i spusese nimic in legatura despre el si acum…stia totul.Isi duse mainile pe fata,incruntandu’se usor.Se aseza pe o banca luandu’si telefonul din buzunar formand un numar pe care nu’l avea in agenda.
-Alo?
-Ce s’a intamplat?
Vocea ii parea atat de cunosuta,vru sa zambeasca dar ceva nu’l lasa.
-Imi este…
Nu termina propozitia si Youji iar incepu sa verse lacrimi.Insusi lacrimile lui erau picaturile de ploaie,iar ochii,cerul.
-Youji,inteleg ca iti este greu dar eu….Ah,uite,te sun eu mai tarziu,nu mai pot vorbi acum.
Ii inchise telefonul in nas,lasandu’l pe brunet cu gandurile si sentimentelele lui.
-Asa face mereu si nici nu se oboseste sa ma mai sune…sopti mai mult pentru el ducand telefonul inapoi in buzunar,mergand spre casa.Isi sterse usor lacrimile cu podul palmei.Simti o lovitura puternica in stomac facandu’l sa se opreasca brusc.
-Uita’te pe unde mergi,se rasti la el un trecator grabit,care isi continua drumul.
-Ma-ma scuzati,sopti fara sa’l auda,cazand in genunchi in plina strada.Nimeni,absolut nimeni nu’l ajuta,toti il ignorau crezand ca este doar un drogat.Isi acoperi intreaga fata cu mainile oprind toate lacrimile.De ce plangea?Nu,nu era din cauza acelui tip…ci din cauza persoanei care ii inchisese telefonul in nas.Tot trupul nu’i mai suporta greutatea si cazu,stand cateva ore bune pe cimentul rece al strazii,privind printre ploapele intredeschise,cerul.Si’ar fi dorit sa continue convorbirea la telefon,simtea cum micutul aparat ii vibreaza in buzunar,insa fara putere nu a raspuns.Isi inchise complet ochii dorind sa stea in liniste.Incepu din nou sa ploua,udandu’i tot trupul si hainele lipindu’se de corpul lui,conturandu’i fiecare parte a trupului sau.Mai bine ramanea in spital cu ingerul sau,Shiki.







PS:Scuze din nou daca acest capitol a fost prea micut,promit ca urmatorul va fi mult mai mare ^^
PS2:Nu stiu cand va veni urmatorul capitol :(
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#17
Sll!Intradevar foarte trist :( Imi place foarte mult de Shara :X,ai avut o descriere frumoasa,asa cum a spus si ashya_love acesta capitol nu e scur deoarece este 2 in unu.
Saracul baiat,chiar mi-a venit sa plang,de ce nu il ajuta cineva?Totusi cred k are dreptate mai bine ramanea in spital cu Shiki...asta e agresit,cu toti gresim :(.Waw am intrat prea mult in actiune,ma simt ca si cum asi fiu in locul lui.Bravoooo!

Astept cu nerabdare urmatorul capitol

Gambate :-h :X pupici and kiss
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#18
Aterizez si eu intr-un final :x

Ultimul capitol mi-a placut, desi a fost cam scurtut. Pe cine sunase oare ? Pe Shinki cred... Imi place ca pui putin suspans in fiecare capitol, lasandu-ne extrem de curiosi ! :) Descrierea a fost bunicica, mi-a placut cum ai descris sentimentele baiatului. :X
N-am inteles un singur lucru... El vroia sa ramana cu Shiki la spital, dar Shiki nu era bolnav...so? N-am prea inteles.
Astep cu nerabdare nextu! :* Succes ! >:D<

#19
Sper ca nu am complicat capitolul asta..si cand am pus spatiul acela mai mare intre texte inseamna ca s'a schimbat actiunea,adica este vorba despre alt personaj.Cred ca e simplu :))
Si nu,nu a fost Shiki cel pe care la sunat,veti afla din capitolul acesta ^^
@Yukira - Voia sa ramana cu el decat sa se afle in locul ala,chiar daca Shiki nu era bolnav.
And restu'...thx 4 the comm :D


Capitolul 10
-Sentimente si amintiri-




“A trecut o saptamana de cand nu mi’am mai vazut ingerul.Imi amintesc si aum atingerile suave ale lui,privirea si chipul luminat,exact ca al unui inger.Parul lui blond care sclipeste in razele soarelui se asorteaza perfect cu florile de cires si asta ma face sa’l iubesc si mai mult.Acum e primavera.De la balconul meu se pot vedea toti copacii din fata blocului si mai mult,cand deschid fereastra toata aroma acea imbietoare ma face sa ma gandesc la buzele sale dulci,mai dulci decat renumita ciocolata.Nu ca nu am vrut sa’l vad dar pur si simplu nu am avut timp.De dimineata pana seara eram la scoala iar cand ajungeam acasa ma apucam de teme iar apoi realizam ca e prea tarziu sa’l vizitez.In fiecare pauza nu pot merge la clasa lui deoarece dirctorul ne’a impus san u mai vizitam alte clase.Ma intreb ce s’a intamplat cu el ?! Este bine?In plus mai e si fratele lui,Ryo,pe care l’am vazut destul de des in ultimele zile,dar am avut grija san u ma vada.Nu mai vreau sa trec din nou prin ce am trecut cu toate ca l’as intreba daca Shiki e bine,dar nu risc.Ma intreb daca secretul meu a ramas inca secret!?Chiar vreau sa’l mai simt,sa’l vad si sa’i pot oferi macar un sarut.
Daca are acum pe alt cineva?Imi e putin teama sad au ochii cu el.Imi e frica sa nu’mi spuna ca vrea san e despartim.Cu toate ca ne cunoastem doar de 3 luni deja simt cum sunt atras de el,il iubesc si simt cum bataile inimii imi accelereaza de fiecare data cand ma gandesc la el si ii rostesc numele.Acum vreau sa’i fac o vizita fiindca este week’end si am destul timp liber.”

Lasa pixul jos imediat dup ace termina de scris in jurnal.Avea toate amintirile scrise pe acele pagini inca de la 11 ani.Zambi copilareste luandu’si o pereche de blugi mulati pe el si o bluza la fel de stramta,iesind din apartament.Era fericit ca in sfarsit avea timp pentru Shiki.Se apropie de usa apartamentului sau batand de cateva ori.Sunetul acela rasuna in ecou pe tot holul.Astepta cateva secunde batand din nou,insa astepta degeaba.Se parea ca nimeni nu era acasa asa ca se reintoarse in apartamentul lui dezamagit.
O alta lacrima ii strabatu orazul stang.Isi punea atat intrebari in minte la care nu gasea nici macar un raspuns.Trist,se aseza pe marginea patului din dormitory privind afara.Imagini cu Shiki ii se derulau in fata ochilor facandu’l sa zambeasca usor,insa inima lui era distrusa.Puse man ape micutul aparat ce statea nemiscat pe biroul facut din lemn de cires,formand acelasi numar ca si saptamana trecuta.O vocea groasa ii raspunse.
-Youji…
-Tata,imi este dor de tine!replica brunetul cu lacrimi in ochi si vocea tremurandu’i.Deabia mai tinea mana pe telefon.
-Vreau sa te vad,vreau sa vin acasa in Italia,sa o vad pe mama,imi e dor de voi…continua tanarul sa vorbeasca insa realiza ca telefonul ii fusese inchis in nas din nou.
Arunca telefonul in pat,privind in jur foarte confuz.De mult timp nu mai vorbise cu tatal lui,nici cu mama sa.Cauta intr’un sertar din dulapul din living,gasind albumul cu pozele cu familia lui.Normal,Youji ar fi trebuit sa mai aiba o sora,dar aceasta a murit inainte de a se naste,insa el nu stie de ce.Doar Dann,care se zicea ca ii e prieten stia totul despre parintii lui,dar brunetul nici ca avea idee pe cine sa contacteze ca sa vada cum o mai duc.Era nervos,suparat,trist pentru ca ingerul lui,Shiki,nu era acasa iar parintii lui de abia il contactau.







Buzele lor se desprinsesera,blondul avand numai muscaturi.
-Poti pleca acasa!
Doar lasa capul in jos si se imbraca imediat iesind din apartament si din hotel.Se indrepta spre casa lui,afara era destul de frig dar nu mai avea bani de taxiu.
-Ce ipocrit…in loc sa fiu cu Youji ma obliga sa fac dragoste cu el,sopti mai mult pentru el,deschizand usa.In apartamentul lui mirosea a trandafiri,dar de unde?Un parfum ii era destul de cunoscut dar il ignora repede,dezbracandu’se din nou si intrand la dus.Apa ii spala trupul de pacate,simtind toate picaturile acelea fierbinti pe corpul lui,facandu’l sa tremure usor,corpul ii vibra.Degetele urcara spre buze,atingand toate vanataile facute de fratele sau.
-Ryo,sopti inchizandu’si ochii din cauza picaturilor de apa ce curgeau cu putere.
Dupa aproximativ 15 minute iesi din baie cu un prosop alb,de matase in cap si unul in jurul taliei.Se aseza pe pervazul ferestre dorind sa’l viziteze pe Youji,dar daca ii vedea toate vanataile de la incheieturile mainilor si muscaturile de la buze credea ca a facut dragoste intentionat,dar doar fusese obligat de Ryo.Ofta,ducandu’si ambele maini pe fata dorind sa dispara din acel loc si sa fie cu brunetul in Paradis.Era posibil?Isi sterse bine trupul bine modelat cu prosoapele apoi se imbraca intr’un maio foarte subtire,in carouri si o pereche de blugi largi.Se privi in oglinda mergand spre usa.O deschise ajungand pe holul pustiu al etajului 5.Ii era atat de dor de el.Nu’i pasa ce o sa creada,doar voia sa’l vada pe Youji.Batu la usa lui,lasandu’si usor capul in jos sa nu fie interogat.Usa fu rapid deschisa iar trupul blondului fu imbratisat de doua brate.
-Shi..shiki,ce-ce faci?murmura Youji,ridicandu’se pe varfuri si sarutandu’i obrazul.
Se ciupi crezand la inceput ca viseaza.Brunetul fu la randul lui imbratisat cu putere si lipit de zid.Shiki ii acapara buzele intr’un sarut senzual,muscandu’i usor limba.
-Youji,imi pare atat de rau…ca nu ne’am mai vazut.
-Nu,nu e nimic,mi’a fost dor de tine!tipa brunetul de fericire invitandu’l in camera sa.Inchise usa cu piciorul si ii facu semn sa se aseze.Fugi repede si lua jurnalul punandu’l sub pat,apoi se aseza in fata blondului.
-Ce ai mai facut?il intreba,ducandu’si mana la ceafa putin iritat.
-Etto,nu prea multe,am invatat si iar am invatat.Am fost foarte ocupat cu scoala,presupun ca si tu.Ma poti servi cu un pahar cu apa?
-Mda si eu..Imediat,scuza’ma putin!
Fugi in bucatarie luand o sticla de apa plata din frigider.Cauta un pahar si turna apa in acesta.Intre timp Shiki lua jurnalul lui Youji de sub pat,fiind curios ce se afla acolo il deschise imediat,fara sa’si mai aduca aminte ca e un lucru personal.Pagina se deschise exact la cea ce scrisese mai devreme.Citi cu gura cascata si ochii cat farfuriile,nu’i venea sa creada ce putuse sa scrie acolo.Totul era despre el,era de bine,nu de rau.Cand auzi pasii ce se indreptau spre living arunca la loc jurnalul sub pat zambind,ca si cum nimic nu s’ar fi intamplat.Youji se apropie mai mult de blond inmanandu’i paharul cu apa.
-Poftim!murmura,observandu’i ranile de la buze.
Tocmai cand Shiki se pregatea sa ia paharul,Youji isi retrase mana ducand’o spre buzele lui pline cu vanatai.
-Shiki?!Ce..ce ai patit?il intreba surprins.
-Eh?
Se ridica imediat,privindu’se in oglinda de pe noptiera,atingandu’si cu varful degetelor ranile.Incerca sa se gandeasca la ceva rapid ca sa’l minta,nu’i putea spune adevarul,sigur il credea un nenorocit.
-Eu…
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#20
Yeey !! New chap si sectiunea Fan Fiction s-a deblocat ! :X

Mi-a placut enorm acest capitol. :x
Eram sigura ca Youji il sunase pe Shiki...nu pe taicasu .. da' m-am inselat :)) Totusi...nu inteleg de ce taicasu este asa de distant cu el... doar sunt rude... Oricum...sunt sigura ca ai un plan si abia astept continuarea ;)
Saracul Shiki...mi-a parut extrem de rau cand am citit ce i-a facut Ryo. Tipul ala e obsedat x-( . Ma intreb daca Youji o sa-l creada pe Shiki... :-? ... L-ar crede doar daca el stie sa minta foarte bine...
Descrierea...nu a fost extrem de multa, dar mie mi-a placut ca te-ai bazat mai mult pe actiune ^^ Nu vad greseli prea mari care sa ti le reprosez...

Astept cu sufletul la gura continuarea si "minciunica" lui Shiki ! :* Gambate!!! >:D<

See ya!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pure heart Akane Hime 22 10.761 19-01-2012, 08:52 PM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  Pure Blood Ellys 6 4.762 07-05-2011, 06:06 PM
Ultimul răspuns: Ellys
  Pure Blood [Mistery, Romance] wonderCaT 25 15.770 20-04-2011, 01:56 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Pure Desire ~ hiimera 6 4.514 11-03-2011, 09:52 PM
Ultimul răspuns: Juneko
  Dream Satisfaction [+18] [yaoi] louv_gravitation 3 2.966 25-12-2009, 07:22 PM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  Sweet Satisfaction [yaoi-shounen-ai] Aliss_anime 22 12.998 31-10-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Pure Love [shounen-ai / yaoi] October 18 13.136 16-01-2009, 11:07 PM
Ultimul răspuns: Argenta


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)