Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cine credeţi că va rămâne în viaţă până la sfârşitul ficului?
Samuel
8.33%
3 8.33%
Alexis
36.11%
13 36.11%
Ambii
55.56%
20 55.56%
Total 36 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

I'll kill you tonight

#21
Lasa-ma sa ghicesc se va comporta super dragut cu el :D sper >_>
“Zilele trecute l-aţi futut gâfâind şi acum sunteţi obosiţi. Perfect, de azi înainte nimeni nu mai pune mâna pe dânsul” WOW O__O Samuel you are my love baby <333 Sper sa se comporte mai frumos cu el, nu ca un animal :| [ce e:-"]
- Nu de alta, dar şi aşa i-am distrus psihicul. Nu am vrut să se întample chiar aşa.
Ernest pare de treaba, adica are dreptate, saracul copil chiar e traumatizat, nu puteau sa-i faca altceva, au chef de curve s-a inventat bordelul, oricum par bogati >>
Pfff....nu stiu pe cine sa aleg dintre Ernest si Samuel ^_^" Ahm..vad eu in capitolele urmatoare, ma bucur ca ai adus si aici un capitol ^_^" Bine, defapt eu sunt intarziata T~T De acum voi avea mai mare grija...
Astept urmatorul capitol cu bratele deschise sweetheart <33
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#22
Heya there. Yeah, is the first time I comment here, insa am citit ficul de cand l.ai postat, scuze ca nu am comentat x.x La mine este o mica mare problema, citesc, insa imi cam este lene sa scriu comentariul, dar asta nu inseamna ca nu citesc (m.am cam repetat)
Revenind, titlul mi.a placut de la inceput, promite multe si chiar as vrea sa vad (sa citesc) cum este ucis careva dintre personaje :3 Povestea este interesanta, originala si invaluita in mister, adica nimeni nu stie ce se va intampla mai departe, inafara de tine, bineinteles. Imi plac personajele, toate sunt complexe si speciale in felul lor, insa cel de care.mi place cel mai mult este Samuel, fiind imediat urmat de Alexis, apropo frumoase nume :> Imi place cum povestesti, narezi si combini totul.
Gata, nu mai spun nimic ci doar te rog sa aduci cat mai repede nextul.
Zbye ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#23
Nextuuuul! N-am mai comentat de ceva timp....Ops! :d
Cum va mai scapa saracul si de aceasta data, nu ca ar mai fi scapat inainte. Zic si eu! Macar acum am observat ceva mila in comportamentul si gandurile lui Samule, nu scarba si dispret. Defapt putina scarba da, vroia sa fie curat cand i-si va face el de cap. Nu murdar de placerile altora. Alexis a fost dus in brate de el, si pus in patutul moale se simtea asa de bine. Aproape ca uitase, nu? Nu ma mir deloc ca nu a comentat. Scapase de acea incapere mizerabila si chiar de mizeria de pe corpul sau. A facut baita cu insusi domnul rapitor, ba mai mult...sapunit de acesta. Fii mandru! :)) Spalat tot si curatel din cap pana in picioare si el dar si eu ma asteptam la pasul urmator. Ma gandeam eu ca nu se temina aici. Si m-am gandit foooarte bine, urmeaza si sexul. Nu pot uita de asta cand vine vorba de acest fic. In fiecare capitol sex, sex, sex. Mie imi place. Mult! :p
Astept nextul!
Poop! :X
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#24
Mulţumesc mult pentru comentarii, m-am luat în mâini şi am scris azi ceva. Nu mi-a ieşit ceea ce am vrut, absolut altceva, dar poate-i spre bine. Lectură plăcută.

Capitolul 6

În acel moment, Samuel putea fi asociat cu un lup flămând ce-şi are prada-n faţă şi e gata s-o savureze din plin. Bărbatul nu se grăbea, fiind conştient că are mai multe ore la dispoziţie şi dorea să se distreze, dar pe lângă asta trebuia să afle adevărul: are micuţul informaţia de care aveau ei nevoie sau nu. În timp ce se dezbrăca cu mişcări extrem de lente, îi examina chipul lui Alexis. Băiatul îşi muşca buza inferioară sau îşi lăsa ochii în jos, stânjenit la culme, iar uneori strângea pumnii încât ieşeau la iveală osişoarele degetelor. Toate aceste gesturi îl trădau, aduceau la suprafaţă îngrijorarea lui, ura şi încercările de a se abţine să nu facă vreo prostie. Emoţiile negative i se citeau pe faţă, era ca o carte deschisă, scrisă-n cea mai uşoară limbă din lume, pe care o putea citi oricine, fără prea mult efort. În două minute Samuel rămase doar în boxeri şi văzând uşurarea blonduţului din faţa lui, surâse, şi printr-o mijcare lejeră se dezbrăcă şi de ei. Nu era pentru prima dată, dar Alexis simţi cum îi arde faţa, cum încep să-i tremure mâinile şi cum îi apare un nod în gât. Nu era în stare să zică nimic, doar privea cu puţin dezgust, iar când îşi aducea aminte de tot ce s-a întâmplat... oare putea fi mai rău de atât?
- Avem o discuţie a cărei subiect ţi-e foarte bine cunoscut, dar o lăsăm pentru sfârşit, acum apropie-te de mine, zise Samuel pe un ton superior.
Alexis îşi dădu seama că iar vor începe poveşti cu documente de care nu avea nici cea mai vagă idee şi începu să zică, nervos:
- Am spus nu numai o singură dată că...
- Taci şi fă ce ţi-am spus, nimeni nu ţi-a permis să vorbeşti, i-a tăiat-o bărbatul fără să se gândească prea mult.
Alexis şi-a plecat capul resemnat şi se apropia cu paşi micuţi de acel diavol, cu părul puţin mai deschis la culoare decât al său. Întindea momentul, sperând la o minune, poate va scăpa, dar nu a fost să fie. Samuel l-a apucat cu o mână de talie şi l-a tras spre el, iar cu degetele de la mâna liberă i-a ridicat bărbia, impunându-l să-şi ridice privirea. După asta a zâmbit şmecher, de parcă i-ar fi venit cine ştie ce idee genială în cap şi l-a luat în braţe, pe neaşteptate. Alexis închise ochii, nemaiputând să reziste din cauza nervilor şi-şi înfipse unghiile în spinarea imbecilului. Samuel ori nu simţi nici un pic de durere sau poate nu a dorit să arate asta, dar nu a zis nimic. L-a dus şi l-a lăsat pe patul moale şi apoi s-a alăturat, făcându-l pe Alexis să-şi ţină răsuflarea din cauza neştirii. Ura când nu înţelegea ce se petrece, după calculele sale trebuia să fie violat cu jumătate de oră înainte şi aruncat în temniţa în care a stat până acum. Dar bărbatul îl mira din ce în ce mai mult. Fără să-i dea măcăr un pic de atenţie adolescentului şi fără să rostească măcăr un cuvânt, Samuel a aluncecat ca un şarpe în jos şi apucând penisul băiatului, îl luă în gură şi începu să facă nişte miscări cu limba, încât prima intenţie a lui Alexis a fost să geamă de plăcere, dar se abţinu.
- Ce faci? Lasă-mă..
Samuel lăsă în pace penisul care încă nu era erect, dar dădea semne de excitare şi ţinându-se în mâini, se puse deasupra tânărului şi zise:
- Dacă mai scoţi un cuvânt în plus, o să-ţi pară foarte rău, crede-mă.
Vocea lui era într-adevăr aspră şi Alexis înghiţi în sec. Trebuia să suporte. Între timp, Samuel îi mângâia corpul. Atingerile sale erau intense, mâinile calde, iar buzele care intrau periodic în acel joc pervers - umede. Samuel începu să-i sugă sfârcurile, dorind cu orice preţ să scoată măcăr un geamăt din blond. Alexis încerca din răsputeri să se abţină, să nu arate că îi place şi se ura pe sine pentru această slăbiciune. Nu era corect, acestea nu erau sentimentele sale adevărate, e la fel de abuzat ca mai înainte şi nu contează că de data asta totul pare a fi mai omeneşte! Samuel îi apucă organul cu o mână şi începu să-l frece uşor, continuând să-şi plimbe limba şi buzele pe pieptul băiatului, pe burtă, tot mai jos, până ajunse iar la ce era mai important. Surâse când văzu că băiatul deja are erecţie şi chiar dacă nu a scos nici un geamăt, nici un scâncet, nimic, aici se vedea ce simte cu adevărat.
- Când ţi-am zis că nu ai voie să vorbeşti, nu m-am referit şi la gemete. Poţi să strigi dacă vrei, zise el şi începu să lingă penisul de-a lungul, fără să neglijească nici o părticică.
Băiatul încă se ţinea în mâini, dar după răsuflarea repezită se vedea că nu mai rezistă mult timp. Samuel îşi coborî limba la testiculele fine şi începu să le lingă uşor. Alexis simţi un val de plăcere inundându-i corpul şi a gemut încet, fără să-şi dea seama de ceea ce face. Samuel, văzând că planul său a reuşit cu perfecţiune, îl apucă de pulpe şi îi desfăcu picioarele. Alexis nu s-a împotrivit, dar s-a încordat imediat. Samuel se ridică brusc şi îi cuprinse faţa cu mâinile, între timp aşezându-se comod între picioarele micuţului. Îl privi în ochii plini de lacrimi şi simţi cum îl cuprinde furia:
- De ce plângi? Ce nu-ţi mai place acum, sunt bun cu tine! Spune! exclamă el pe un ton dur, iar Alexis tresări speriat.
Nu a dorit să plângă, dar i-a ieşit fără să vrea. Nu voia să se înjosească şi mai mult, dar lacrimile îi curgeau şiroaie pe obraji. Îşi şterse ochii cu o mână, printr-o mişcare repezită şi îl privi cu ură pe Samuel. Bărbatul simţi că încă puţin şi înebuneşte. Îl apucă pe băiat cu o mână de după cap, strânse părul blond în pumn, astfel preluând controlul. Buzele lor erau foarte aproape, Alexis avea impresia că încă puţin şi se vor lipi, formând un sărut, dar de ce oare simţea asta? Era imposibil, nu a fost sărutat niciodată de niciun tip dintre cei ce l-au vizitat. Şi atunci auzi vocea blestemată...
- După ochii tăi văd că crezi că te voi săruta. Îţi imaginezi că nu o voi face, nu? O curvă ca tine nu merită una ca asta şi aşa m-am murdărit destul, zise Samuel cu sarcasm în voce şi îl muşcă de gât.
Alexis rămase stupefiat de cuvintele bărbatului. Şi de ce oare în loc de uşurare a simţit cum i se frânge inima? Nu a crezut niciodată că va tânji după sărutul ticălosului acesta, după sărutul unui bărbat, unui criminal nenorocit! De ce oare dorea una ca asta? De ce planurile s-au schimbat dintr-o dată şi acum voia mai mult ca orice pe lumea asta să simtă gustul acelor buze reci? Oare era atât de complicat să obţină asta? Oare demonul ce avea să-l pătrundă în următorul moment avea inima de gheaţă şi nu va putea niciodată să fie răpus?
***
Samuel a intrat cu o mişcare bruscă în corpul gingaş al băiatului, dar înainte de asta l-a pregătit şi de data asta a folosit o cremă specială. Probabil nu a fost atât de dureros pentru micuţ, atunci de ce ochii săi s-au stins? Oare acele vorbe legate de sărut l-au făcut să se simtă de nimic, iarăşi? Samuel nu a crezut că cuvintele sale vor avea aşa efect, poate chiar era mai bine. Atunci era foarte aproape, chiar dorea să-l sărute, să-l guste, să simtă un răspuns, dar... nu putea să-şi permită aşa o slăbiciune. Niciodată nu trebuia să se ataşeze de acest băiat, aşa putea să-şi facă rău sine-însuşi. Avea impresia că deja s-a ataşat, că are nevoie de fiinţa firavă de sub dânsul, că devine obsedat de ochii albaştri, frumoşi, ce se asemănau perfect cu ai săi.
A observat din prima că Alexis îi seamănă lui, ar fi fost straniu să nu fie aşa. Când era mai mic şi Samuel îi vizita părinţii acasă, Alexis avea obiceiul să-i sară în braţe şi să întrebe ce cadou i-a adus de data asta, dacă va rămâne pe noapte, dacă se va juca cu el... atunci totul era simplu. Dacă i-ar fi spus cineva că va veni timpul când îşi va agresa micul prieten, l-ar fi scuipat între ochi pe nebun. Samuel a fost prieten bun cu părinţii băiatului, dar mai ales cu mama lui. Până la un moment... până când a început dezastrul. Era un fel de război şi niciodată nu va putea uita. Nu mai conta că înainte iubea acel băieţel zvăpăiat şi adora zâmbetul lui. Nu credea că va mai vedea vreodată un astfel de zâmbet pe faţa tânărului, dar nu mai avea nevoie. Totul s-a schimbat, iar trecutul nu are importanţă. Emoţiile negative erau mai puternice, iar cele pozitive aproape au dispărut. Nu mai ştia ce înseamnă asta, mult timp a fost aşa, până azi, când a vrut să-şi atingă buzele de cele a băiatului. Simţea, era prea puternic, iar asta la înfuriat.
Gândurile date l-au înebunit total şi fără să-şi dea seama ce face, continua să-l violeze pe blond, din ce în ce mai dur. Nu auzea şoapte, nu vedea lacrimi amare. Era un monstru şi era conştient de faptul dat.
***

#25
Ohh, ce bucurie mi-ai făcut când am văzut că ai postat capitolul. :X Btw, nice nickname. :> PS : Who`s Atsushi ? *laughs*

Uhm, da, păi revin la capitol. ^^ Deci : Samuel e prieten de familie ?! O_O Jur că am fost mai mult decât şocată să aflu asta. Dar.. Ah, poate că de-aia poartă întotdeauna mască, de teamă ca Alexis să nu-l recunoască. Şi totuşi, de această dată nu i-a văzut chipul ? o,o
Off God ! Mă ţii în suspans ca pe jar - de fapt, sunt sigură că nu numai pe mine. :]]

Citat:Gândurile date l-au înebunit total şi fără să-şi dea seama ce face, continua să-l violeze pe blond, din ce în ce mai dur. Nu auzea şoapte, nu vedea lacrimi amare. Era un monstru şi era conştient de faptul dat.

Well, mie mi-au plăcut aceste rânduri. :X Cu toate că e aiurea să-ţi placă rândurile scrie ce au legătură cu un asemenea viol... :))
Buut, never mind now. AÅŸteeept ! <33

PS : I think I`m first... o,o

#26
Hello there >:D< Yay, ce repede ai venit cu capitolul asta. Nu ma asteptam. Credeam ca Samuel se va schimba ca la adus acolo, la inceput ( ma refer la inceputul capitolului) mi se parea ca va avea grija mare de el, dar pe parcurs ma cam sperie cu replicile sale. Iar Alexis, imi e asa mila de el...
Citat:- După ochii tăi văd că crezi că te voi săruta. Îţi imaginezi că nu o voi face, nu? O curvă ca tine nu merită una ca asta şi aşa m-am murdărit destul, zise Samuel cu sarcasm în voce şi îl muşcă de gât.
Nu stiu ce am azi, dar toate replicile astea ma misca intr-un fel sau altu, ba ma sperie, ba ma emotioneaza... Ba ma fac foarte happy.
Citat:Era un monstru ÅŸi era conÅŸtient de faptul dat.
Da, chiar e un monstru. Cum il poate viola asa, fara sa se gandeasca macar la trecutul lor cand s-au inteles bine? Ohh, firar, ai descris si de data asta perfect si te felicit .
:chuu:

#27
Ce ma bucur ca ai venit cu nextul. Eram asa curioasa si acum m-am lamurt. Cat de tandru si dulce a inceput, cu atingeri blande, mangaieri, ia facut chiar si un blowjob, dar la sfarsit totul a devenit un adevarat dezastru. Ce m-a surprins este faptul ca nu simteu nimic, nici el dar nici Alexis. Poate doar durere, o durere interioara de nedescris. Cat despre povestea aceea din copilaria lui Alexis, imi venea sa plang de cat de bine le era atunci. Erau prieteni, chiar daca aveau o diferenta de varsta. Erau prieteni! M-am bucurat cand au simtit amandoi nevoia de al-l saruta pe celalalt. Sa zicem ca ficul se apropie de anumite dezvaluiri. Imi place! :p
Ma intreb ce se va intampla cand Alexis va afla adevarul? Acolo mi-se pare o probla. Ador acest capitol si treaba buna pe care o faci. Astept nextul si te pup dulce de tot "mi amiga".
Tu spor la lucru, eu astept nextul! ;)
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#28
Uite-ma si pe mine cum apara dupa un secol :| Nici n-am vazut ca ai pus urmatorul capitol T^T Oricum eu las comentarii la un an xD. De obicei eram prima, dar m-am lenevit :-"
Wow, il iubeste si ceee? Il cunoaste din copilarie? Cum de Alexis nu-si mai aduce aminte, nu-l discriminez, eu nu-mi aduc aminte ce am facut saptamana trecuta, dar cand eram mai mica >___<"
Incepe sa devina interesant >:] Ti-am mai spus cat te iubesc? ;;]
Il inteleg pe Samuel, adica...serios, s-a comportat asa dragut cu el, l-a lasat sa faca dus si i-a oferit si lui placere, dar asta tot cu fite pe el, hai ca am enerveaza, bine..nu ma enerveaza chiar asa rau, dar intr-o anumita masura ma enerveaza >-<"
Please kiss him <3333 Please :o3 Doar un sarut, unul mic, mic de tot, atat de mic, incat sa dureze cateva minute, pana raman ei fara aer :-"
Atunci era foarte aproape, chiar dorea să-l sărute, să-l guste, să simtă un răspuns, dar... nu putea să-şi permită aşa o slăbiciune. Nu e tocmai o slabiciune, sau...poate e, adica daca se indragosteste de el [deja e indragostit, dar nu-si da seama] nu va putea sa-i mai faca rau :-? Hm...si asta e ceva ^^
Astept urmatorul capitol baby >;d<
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#29
Hello there ^^ Am ajuns, ceva mai tarziu, dar tot am ajuns.
Ahh ce.mi place de Samuel :3 Cand totul pare intr.un fel, el rastoarna situatia, ce frumos. Ahh un viol, sublim. Mai nou ador violurile, crimele si lucrurile de genu´ . Si te pricepi sa formezi un cadru interesant, cu personaje care se afla in antiteza, imi place asta. Sunt curioasa ce se va intampla mai departe. Va inceta Samuel cu violul, redevenind tandru? (nu cred) Il va saruta in cele din urma? (neah, e un mostru cu inima de gheata :3) Cum isi va aminti si va reactiona Alexis cine este cu adevarat barbatul de deasupra lui? Si in ultimul rand, de ce e asa de important acel document? Si ah da, cum se va razbuna blondul?
Si la poll, eu cred ca vor supravietui ambii, deoarece intr.un final vor descoperi ca au sentimente pentru ei, Samuel va uita de document, iar Alexis se va indragosti de rapitorul lui - am uitat cum se numeste acel sindrom x.x- si ii vor omori pe ceilalti, ramanand doar ei pe o insula pustie :3 (bine, bine, fara insula pustie :P )

Huh, de data asta nu mai facem prognoza meteo, deoarece o facusem mai devreme, totusi in jurul tau este imaginatie din plin.

Zbye and see ya later ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#30
Buna!!! :-h Mi-as dori ca Alexis sa fie cel care va supravietui pana la final...in mod normal unul trebuie sa moara..."I'll kill you tonight",dar poate nu e vorba de cei doi,stiu si eu :-? ehhh...presupun ca mai e mult pana atunci :-J (asa e,nu? ;;) ) oricum imi place mult ideea ficului...e cat se poate de originala :victorie: si personajele,Samuel si Alexis ma duc cu gandul la "Okane ga nai"...tipul micut si firav si bestiaaaaa,dap...cred ca mai dur de-atat nu se poate :-?.Cat despre greseli...nu prea le urmaresc,presupun ca nu exista.Tine-o tot asa...faci o treaba foarte buna \:D/ Oh daaaa...sa vi repede cu next-ul :70: :))
[Imagine: tumblr_llf1dfvyEZ1qg9bp2o1_500.gif]" Un mormânt îl satisface pe cel pentru care întreaga lume nu a fost de ajuns!"(referitor la bravura lui Alexandru Macedon)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Angels don't kill Savarina Ali 4 4.349 20-01-2012, 11:29 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Kill me tender [+16] ringingBells 6 4.502 14-11-2010, 11:06 AM
Ultimul răspuns: perenelle
  Kill by Anita MisS.sAdiStic 2 2.528 26-05-2010, 11:17 PM
Ultimul răspuns: Katarina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)