Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume!

#1
Buna ziua tuturor de aici!

Încaîntată să vă cunosc pe toti de aici! Numele meu? Este Cristina. Sunt zodia Balanţă. Sper să vă cunosc pe toti si să fim buni prieteni.

Hobbzyzz: Îmi place sa scriu, să citesc, să mă distrez.
Crek o să mă întrebaţi câţi ani am... am 18 ani.

Sper să nu fiţi răi cu mn 4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cyn!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit pe zup, Cyn ( btw, nice nick, imi place foarte mult ). Iti urez distractie placuta, sa-ti faci cat mai multi prieteni si sedere placuta =] Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, poate ne mai vedem pe forum, desigur daca esti un user activ. Din postul tau reiese ca-ti plac cartile, ce carti citesti? Si care este genul tau preferat? Deasemenea, ai vreun actor preferat? Ai terminat liceul sau treci clasa a 12a? Cam atat cu intrebarile, nu vreau sa te inebunesc. Inca o data bun venit.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Hello pe zup Cristina. Ah ştii cât iubesc numele ăsta o.o Vai Vai îmi place tare mult.
Cum ai dat de animezup ? Şi btw mulţi înainte. Eu am doar 16 ani T.T but de abia aştept să am şi eu 18. Îmi place vârsta asta. xddd Ce animeuri ai vizionat ? Dar manga citeşti ? Şi de unde eşti ? Sper să fi un user activ, să citeşti regulamentul şi ne mai citim pe forum. Buh Bye
* h u g g i e s *

EDIT : Băi Bekeh mi - o iei înainte, măi !? Cum se poate aşa ceva = ))
-

#5
Bun veniiiit . Câteva întrebări 4 :
¤ Culoarea preferată ?
¤ Cânţi la ceva ? La ce ?
¤ Mare sau munte ?
¤ Fanta sau Cola ?
Şi atât . Încă odată bun venit şi să ai o şedere plăcută .

Ediiit : Nu mă supăr dacă îmi spui Godzii .

#6
Am chef de urări de bun venit 21 a trecut ceva vreme de când am trecut pe aici.
Bună, Cristina. Îmi place nickname-ul tău, Cyn /( l-am mai întâlnit pe undeva dar jur că nu îmi amintesc care era cazul ). În orice caz, nu asta e important acum, bine ai venit pe anime zup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi şi tot tacâmu', a trecut ceva vreme de când am zis toate astea aşa că doar îţi urez o şedere cât mai plăcută.

Avem câteva lucruri în comun, scrisul şi cititul. Scrisul = viaţa mea. Cititlul = altă viaţă a mea * laughs * . În orice caz, cu mici mari exagerări.
Agatha Christie îţi place? ( deşi încă nu ştiu ce genuri consumi o.o )
CiteÅŸti poezii? Vreun poet preferat?

Cam atât. Ne mai vedem p'aci.
Şedere plăcută!

#7
Beki imi plac multe carti cea care mţa impresionat a fost Rommeo si julieta... atat de romantic...
Imi place sa citesc carti de genul romantic,comedie, aventura, dramatic, si basme 21
DA si eu vrea usa ne mai intalnim :X
/actori.. actrite... sunt multii... Imi place cum joaca Leonardo dicaprio..[sau cum se scrie 24] Beki, yep trec a 12-a!<3 Poate da, o sa ne mai citim p'aici! pupic

Lynn foarte drăguţ din partea ta! Mă simt flatată! 9 Si mie imi place numele acesta <3 Numele tau care este? Mersi si tie multi inainte. Lasa ca o sa ajungi si tu peste putin timp la farta asta si ai sa te simti mai libera...pe mn m'au tocat parintii ca cik: Esti tu mare dar ai grija la baieti! 21 Am vizionat animeuri de la Mew mew power pana la Paradisse kiss si etc..
Imi place mult Kuroshitsuji si ascult si k-pop este foarte interesanta si ritmatica :X
Am citit manga... Master nuj cum si mi'a placut.. da, addor manga <3

Stiu de zup de la o colega veche de gimnaziala. Ea mi'a zis ca e super si am vrut sa incerc si vad ca este chiar super! 21

* hugs * Pentru lynn, beki , godzi si TEH <3 membre foarte dragute <3

Godzi: Mersi mult si sper sa nu te superi ca iti spun godzi <3
Culoarea preferată ?-- Mov, verde, galben, negru, alb 21
¤ Cânţi la ceva ? La ce ?- Cand la pian
¤ Mare sau munte ? Ambele la ambele ma distrez. Daca ma duc la hotel la munte, musai' sa aiba piscina! 21
¤ Fanta sau Cola ?- Cola.. fanta nu imi prea place.
Mersi mult te urare si tie la fel iti urez sedere placuta pe zup!

Teh:

Ce ma bucur ca va place numele meu :X
Teh sa stii ca avem cateva lucruri in comun... si eu adr scrisul si cititul, nu m'as putea desparti de aceste 2 hobby-uri ale mele <3 pupic
Aghata:
Citat:Agatha Mary Clarissa, Lady Mallowan, DBE (născută Miller; 15 septembrie 1890 – 12 ianuarie 1976), cunoscută în general ca Agatha Christie, a fost o scriitoare engleză de romane, povestiri scurte și piese de teatru polițiste.

O ador si romanele ei sunt o revelatie ptr mn <3
Citesc poezii si da am poeti preferati. Mai ales Eminescu este un adevarat poet! Si poezia catelusul schiop, pe bancile scolii am plans la aceasta poezie 4 :X

Multumesc de urare si tie la fel! Smile Da, poate ne mai intersectam pe aici <3

#8
hehe, au ratat toti ceva, din ce oras esti 10?

(ca sa nu ziceti ca nu intreb si eu ceva 10)
si sa stii ca si mie imi place nickul tau 24, in special ca daca il citesti in engleza seamana la pronuntie cu sin 10
anyway, welcome to AnimeZup10

#9
24 si tie 3 Multumesc mult Tan! Ce sa spun...
D: Sunt din Bucuresti. ^^

Citat:in special ca daca il citesti in engleza seamana la pronuntie cu sin
da.. sa stii... ce repede ai sesizat! Smile

Multumesc di nou, pentru bun venit si sper sa ne mai citim pe aici.

P.s: Mz mool pentru reputatie, chiar aveam nevoie 3

#10
Heyyy, lume noua! Bun venit pe AnimeZup Cristina! Sunt sigura ca iti vei face prieteni si te vei distra. Eu sunt Alexandra, incantata sa te cunosc! Pai. . . Ai vrea sa fim prietene? Daca da, i-am id-ul de la profil. [Ete ca am intrebat si eu ceva21 ]
Pai. . . iti urez inca odata un calduros welcome si ne mai citim pe forum^__^
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)