Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume!

#31
Tatiana, si eu am de gand sa plec... aici nu prea mai ai ce face.. noi nu promovam nimic... 2 Bravo sper sa itrii si tu la o facultate buna! ^^

@Andreea:
Nu'i nimic! Eu tin minte numele prietenilor mei 3

- care a fost cel mai funny moment?
* am atatea momente funny ca nici nu stiu cum sa iti povestesc.. a fost o data cand trebuia sa dau test la matematica, si m'am facut ca mi'am luxat mana, si profu' ma gasit mancand pizza cu prietenele mele in parc, si nu aveam nici o durere... si m'a facut de rusine in tot parcul, parca facusem o crima. De atunci nu m'am mai prefacut! 21
- mai primi la tine in casa sa locuiesc cateva zile? (; )) imaginatia asta)
Te'as primi.. este destul de mare penturu un vizitator,, nu? 21
- mi-ai face temele ? (lipsa de ocupatie )
Hmm.. depinde.. nu la comanda, decat daca m'ai ruga frumos si am fi foarte bune prietene. Nu ti le-as face asa... doar te-as ajuta unde nu stii. ^^

@Makeda:
Si eu ma bucur si iti multumesc ca iti place! Si mie imi place mult avatarul tau! ^^

~cum te simti pe Zup? cum ti se pare forumul?
Mi se pare frumos si interesant.. Smile Este destul de frumos si oamenii sunt interesanti, chiar daca unii si'o mai iau in cap..
[b]~bei cafea? consumi alcool? fumezi?
Nici una din aceastea. Mai bine beau un capucino. SAu cand merg cu masina mai i'au cate o cafea.. dar nu o ador.. doar daca sunt obosita..
~ce limbi straine stii si care iti place cel mai mult? ce limbi straine ai vrea sa mai inveti?[/b]
Stiu engleza si franceza, si as dori sa invat japoneza.. dar asta cu timpul.
~vrei sa fim prietene? ^^
Desigur ca vreau! Smile Nu refuz pe nimeni din a fi prietene Smile

Multumesc de intrebari, mai astept pupic pupici tuturor car m'ati intamplinat!
[Imagine: 49785]

#32
De cand nu team mai vazut... Cat timp a trecut? Cateva ore? Ma bucur ca esti comunicativa si de toate... sa intri pe multeee jocuri (poate ne mai intalnim pe acolo) 8 puncte? Bravo, mai. Si cate posturi, genial. Sper ca nu ai facut spam (ca moderatori, ca si alti, sunt impotriva).

Ca tot veni vorba. Ce fic-uri iti plac? [ ;X ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)