Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume!

#21
Imi place si literatura universala si cea romaneasca. Literatura romaneasca se exprima, nu stiu mai poetic si e mai fascinanta in unlele cazuri. Cea univerala este la fel de frumoasa! Smile

Multumesc de urare Tatiana si eu sper sa ne mai intalnim. Am 2 animale. Un catelusha de 2 luni pe care o cheama sonny si un motanel pe nume Miso. Nume ciudate, dar totusi foarte importante <3
Ma bucur ca si tie iti place Eminescu si Seks. Smile Am auzit ca la design se intra greu, dar nu imi fac probleme. Sunt buna la design si cred ca voi lua. Depindes. 4
Da, tocmai ma pregateam sa fac un nou fic. sper sa iti placa. Smile O sa ti'l trimit prin PM.

Kawaii

O sigur ca o sa te contactez prin Pm sa mai vorbim. Multumesc di nou pentru compliment si eu vreaus a te complimentez: Esti sooo sweeerttt pupic
Nu este siropos ci' foarte dragut <3 si eu te pupik 3
[Imagine: 49785]

#22
Deci sa nu uiti... la orce fic (sau asa ceva) sa ma anunti. Ca daca vad ca ai unu' si nu mi-ai zis de el >.<... Nu stiu ce o sa fac (sper ca nu crima de om :]]) Mersi pentru complimente. Cred ca iubirea se simte in aer :]] Acum ca sa nu fie un post fara folos, sa pun si niste intrebari.
-Primul iubit? Cand? Ce varsta?
-Ultima intalnire? Cand? Ce varsta? Data.
:]] Daca vrei sa raspunzi e ok, daca nu tot ok e. Acum inca doua, daca e sa nu raspunzi la alea.
-Ti-ai dorit vreodata sa fi in locul alcuiva? A cui? Si de ce?
-Ce preferi: 1.O zi cu soare, afara cu prieteni.
2. O zi cu ploaie, stand in casa citind o carte?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#23
-Primul iubit? Cand? Ce varsta?
** Primul iubit la varsta de 16 ani.

-Ultima intalnire? Cand? Ce varsta? Data.
** Ieri. La varsta de 18 ani data de 8 septembrie 2010
(ce funny e <3 )

-Ti-ai dorit vreodata sa fi in locul alcuiva? A cui? Si de ce?
** As fi vrut sa fiu in locul unei vedete, pentru o zi. Deoarece as dori sa vad ce fel se simpte una. Dar in rest nu, pentru ca imi iubesc viata.
-Ce preferi: 1.O zi cu soare, afara cu prieteni. asta Smile
2. O zi cu ploaie, stand in casa citind o carte?

Promit ca o sa te anunt, Andreea * am retinut numel tau! XD
Si no problem.. Dragoste ?! OwO ce dragoste?
[Imagine: 49785]

#24
Ma bucur sa aud asta Smile
Pai nu stiu ce sa te mai intreb...nu vreau sa intru in chestii prea personale 10
"Iti place sa calatoresti...ai calatorit in alta tara? Ti-ai dori? Daca da unde si dece." - inca nu ai raspuns 10
Pai daca ai ambitie o sa intri unde vrei 15 (asta imi place sa cred si despre mine)
Mai vorbim pupic hug

#25
Da... aşa este.. intrii dacă îţi dai silinţa..
Scuze că nu am răspuns...
Păi da, îmi place să călătoresc... am fost şi în Spania, Italia şi Londra. Tu unde ai fost??

Sper să intrii şi tu la o fac. bună. Unde vrei să dai?
[Imagine: 49785]

#26
Buna Cyn!

Bine ai venit aici si iti urez distractie placuta. Nu cred ca mai am asa multe intrebari... Dar iti urez o sedere placuta si sa iti faci multi prieteni aici 3

Intrebari micute:
1. Iti place manga?
2. Iti plac persoanele micinoase?
3. Iti place muzica?

Atat am avut de spus 3 Bun venit , again and enjoy here 3

#27
1. Da imi place manga.
2. Nu.
3. Da.

Multumesc de intrebari si de urarea cu bun venit 3 Da, sper sa ma distrez aici 3 La revedere si apropo, foarte frumos avatarul 3
[Imagine: 49785]

#28
Eu inca nu am reusit sa plec in afara...dar imi doresc foarte mult.
Legat de facultate...pai eu vroiam sa dau la limbi straine...dar parintii mau convins sa dau la drept acum...si daca ma descurc ei ma sustin si cu o a doua facultate...daca chiar insist sa o fac si pe ca de limbi straine...ideea e ca vreau sa plec in afara dupa ce imi termin studiile.
Oricum, oriunde dau, o sa fie in Bucuresti Smile

#29
Oii, eu nu am probleme sa intreb de viata persoanala : ))
Mersi ca mi-ai retinut numele.
- care a fost cel mai funny moment?
- mai primi la tine in casa sa locuiesc cateva zile? (; )) imaginatia asta)
- mi-ai face temele ? (lipsa de ocupatie )
^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#30
Ello Cyn! ^^ Ce mai faci? hug Imi place mult avatarul tau. Ma bucur ca ai reusit sa iti faci prieteni pe Zup. M-am intors pe aici cu cateva intrebari:
~cum te simti pe Zup? cum ti se pare forumul?
~bei cafea? consumi alcool? fumezi?
~ce limbi straine stii si care iti place cel mai mult? ce limbi straine ai vrea sa mai inveti?
~vrei sa fim prietene? ^^
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)