Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello lume!

#11
Bloom/Alexandra, multumesc extrem de mult! Sigur ca doresc sa fim prietene! De ce nu?
Ai un nume foarte frumos si iti multumesc foarte mult pentru urarea de bun venit 3
Si eu sper sa ne mai citim pe forum 3

#12
Buna dimineta... Multi inainte. Si eu ador k-pop-ul :X (viata mea) Ceilanti deja ti-au pus multe intrebari. Eu sunt o "moara stricata" si daca te iau la intrebari nu mai scapi 71 Vreau sa spun ca prima impresie a fost una buna... chiar foarte. Sper sa te distrezi sa faci multe fff multe fic-uri (daca faci anuntama) Sper sa ne imprietenim. Iti urez o sedere placuta si sa fi foarte activa. Sper ca nu team stresat.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
Bun venit pe Zup!! hug Sper sa iti placa aici, sa te simti bine si sa iti faci multi prieteni!! ^^
As avea si eu o intrebare.. Am citit mai sus si am obs ca ai zis ca treci in cl a 12-a.. Unde vrei sa dai mai departe la facultate?
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#14
kawaii:
Multumesc foarte l=mult de urare, si da 21 nu mai scap de tn, nu? : )) Glumesc. Esti foarte simpatica si ma bucur ca ti'am dat o impresie buna! Smile Poate ne imprietenim, adica, deja suntem prietene 3 Chair daca varsta dintre noi e mare! 21 Nu m'ai stresat si multumesc de complimentul pentru avatarul meu. Si al tau e so sweet ;3

Makeda:
Iti multumesc de bun venit si de imbratisare! Smile Imbratisarea de la tine este asa de calda <3 Da, trec a 12-a. La o facultate.. Chiar ma gandeam la asta.. 39 Nu prea stiu... AS dori sa dau la o facultate de arte foate desing si decor, dar prima oara m'as gandi la o facultate de Avocatura. Smile Mi'ai pus o intrebare foarte buna! Smile Multumesc again 3 Ai un avatar foarte deosebit de toti! [ma includ si eu prin cei " toti"]
[Imagine: 49785]

#15
Oii, kawaii! Ce draguta esti. Runda intrebarilor 21
-iti place sa visezi la imposibil?
-iti doresti ceva mai mult de la viata?
-cum crezi ca ceilanti te vad?
Cam atatea...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
Multumesc si tu esti draguta 3 Runada.. hai ca citesk...
-Da imi place sa visez la imposibil...ador asta!
-Imi iubesc viata asa cum este si nu as schimba nimic . As dori doar ca oamenii din lumea asta sa se schimbe [nu cei de pe zup, deoarece sunt so sweet]
-Cred ca ma vad simpatica 21

Da am si pentru tine niste intrebari 10
-tu cum ma vezi? 21
-Ce animeuri iti plac in general?
[Imagine: 49785]

#17
21 Hai ca iti raspuns, dar parca era topic-ul tau :]]
-tu cum ma vezi?
Cred ca esti fascinanta de carti, cea ce e bine. E ca o lume magica, te pierzi in acele randuri. Nu-i asa? :]] O persoane sociabila, intelegatore, optimista, care se face placuta de persoanele din jur. Si mai multe... 71
-Ce animeuri iti plac in general?
Pai... imi placea Nana, Special A, si mai multe... Mai ales genul Yaoi :X:X:X (le iubesc)
Daca mai vrei sa ma intrebi ceva, da-mi un mesaj privat sau lasa-mi la profil.
Acum euZuppy08
-Nu ti-ai dorit niciodata moartea cuiva?
-Daca ai putea alege dintre o lume pasnica sau una in ca acum, unde viata de poate lovi din plin in orce moment. Ce ai elege? Si de ce?
-Crezi ca daca ai putea sa schimbi ceva la acesta tara cu ce ai incepe?
-Iti place o persoana comunicativa, care vorbeste mult si prost sau una care vorbeste cand si cand dar sa vorbeasca cu noima. Ce ai prefera? Si de ce?
Cam atata... Anyway XD
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#18
ok.. ok sa citesc ce ai scris si tu XD

Multumesc eu cred despre tine ca esti fff draguta <3 21

-Nu ti-ai dorit niciodata moartea cuiva?
Nu nu mi'am dorit, deoarece nu are rost sa ma gandesc la asa ceva...imi fac rau si suparare mie! 2

-Daca ai putea alege dintre o lume pasnica sau una in ca acum, unde viata de poate lovi din plin in orce moment. Ce ai elege? Si de ce?
As alege o lume pasnica. Mai bine sa fiu brutar sau pastor, decat sa ma uit la Televizor, la basescu, cum zice ca el nu a spus aia, dar defapt a spuso acum un an si chestii dinastea. Multa dujmanie si barfa de nu ai cum sa o duci!

-Crezi ca daca ai putea sa schimbi ceva la acesta tara cu ce ai incepe?
As incep cu oamenii de acolo, care ne conduc pe noi, si freaca menta in loc sa se ocupe de tara. Ca daca se schimba oamenii aia si se pun altii buni, adevarati patrioti, sunt sigura ca si lumea se va schimba in bine.

-Iti place o persoana comunicativa, care vorbeste mult si prost sau una care vorbeste cand si cand dar sa vorbeasca cu noima. Ce ai prefera? Si de ce?
Nici una din ceea ce ai zis. Cred ca imi place o persoana vorbareata dar sa gandeasca ceea ce spune este cel mai bine. Deoaarece mai bine esti vorbaret si vorbesti bine, decat sa fii tacut si sa arunci 2-3 cuvinte inteligente. 4

Multumesc, si sigur ca daca mai vreau sa mai vorbim, iti voi trimite un PM sau vb la profil 3
[Imagine: 49785]

#19
Dap, sper sa tinem legatura XD Poti sa imi trimiti orcand mesaje daca vrei sa vorbesti cu cineva. Sper sa ne mai intalnim pe joc-uri. Poate intr-o zi o sa facem si un duel24 Desigur ca tu castigi21 Deja te-ai acomodat, ti-ai facut prieteni, lumea te indrageste. Ce mai? I love you! Si te pup dulcepupic Prea siropos?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#20
Hei...noi ne-am intalnit pe forum...dar abia acum observ ca esti user nou...deci mi se pare frumos sa iti urez si eu bun venit cum se cuvine.
Din posturile de mai sus pari o persoana deschisa, sociabila si amuzanta si imi place asta la tine.
Ma bucur ca ubesti literatura...ma pregateam sa te intreb la ce facultate dai (si eu sunt in aceeasi situatie) si daca ramai in Bucuresti, dar mi-a luat altcineva intrebarea sa spun asa 21
Oricum...legat de design gandestete bine...eu una m-am interesat si nu se intra tocmai usor...plus ca ai nevoie de timp sa iti faci dosarul...banuiesc ca te referai la Unarte ca asta e cea mai cunoscuta in Bucuresti (am vrut si eu aici...ori aici ori la U.N.A.T.C.D) dar am renuntat...cat despre avocatura....sa inteleg ca alegi Dreptul (si aici ne potrivim oarecum...eu vreau sa fac facultatea de limbi straine...dar parintii sau gandit sa intru anu asta la drept si mai apoi sa fac o a doua facultate...in caz ca nu reusesc sa plec in afara sa am ceva stabil aici)...poate ne intalnim...cine stie...ca si eu dau la Drept in Bucuresti, in prima instanta 21
Sa inteleg ca iti plac Eminescu si Shakespeare...aici mai atins total...caci eu ii ador.
Ce parere ai despre literatura romaneasca in comparatie cu literatura universala...ce te impresioneaza la fiecare si pe care o preferi?
Also sper sa te vad pe la rubrica Fan Fiction si ne mai citim pe acolo...caci daca ai o poveste buna eu sunt gata sa o citesc hug
Mi se pare frumos sa canti la pian...bravo tie...
Si ce sa te mai intreb (mai mult am vorbit decat sa intreb)
Iti plac animalele? Care? Ai vreunul? daca da cum il cheama...
Iti place sa calatoresti...ai calatorit in alta tara? Ti-ai dori? Daca da unde si dece.
Si ne mai citim pe aici...distractie placuta pupic




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)