Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P

De unde sa stiu daca ti se pare?21...ultima data cand am verificat aveam 0 puteri paranormale, asta include si sa citesc ganduri sau altceva21. Pai verifica si tu daca atunci cand postezi este bifata casuta cu "Semnatura:include semnatura" si in cazul in care e nebifata, bifeaz-o tu4...spre exemplu aici semnatura e plecata in vacanta[fir-ar uitasem ca ideea era sa nu folossti cuvantul "nu" so...am dat edit71]

next: vrobesti mult? [eu da, cel putin uneori65]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

OMG sunt o mica mare 4 gura sparta. Trancan toata ziua de cand eram mica. O scot din minti pe biata mea sora care e neputincioasa in fata mega gurii mele 4... Pot vorbii ore in sir ( cateodata inutil )..... Am exagerat dar totusi dar sunt vorbareata dap 4.


Esti destept/ desteapta ?

poate uneori cand ma apuca si pe mine desteptaciunea cam rar dar asta este 24

next iti plac soparlele(lipsa de inspiratie)

Soparlele o.O Sunt foarte ... interesante ? Uh , nu sunt o mare fana a reptilelor , cred ca as sari in sus de speriata xD Plus ca au pielea aia ciudata cu solzi , pe mine ma inspaimanta xD

Iti place sa chiulesti de la scoala/liceu ? xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

De unde sa stiu eu......... treaba lor parca m-am interesat de ei
next:Iti place sa -ti faci temele?(nu am inspiratie)

Hm... Avand in vedere ca detest scoala si tot ce este legat de ea presupun ca sti care este raspunsul meu. ^^

Iti plac orele de engleza?

nu spun neaparat ca imi plac dar sincera sa fiu ma pricep destul de bine la ele 10 dar ora de scoala e ora in care puteam sa fiu acasa si sa dorm in loc sa scriu si chestii dastea .in fne 4

next:
iti place manga "Chibi Vampire" "?

ja ne :bye: !~nya
sys-urile mele mult iubite : cory-chan, denny-chan si manu-chan si nu am preferata 4 10

my chibi
[Imagine: chibi_1816.gif]
ichigo, chibi-ul lui neko-chan


[Imagine: 3389757.png]

Urasc limba spaniola. Motivul este pentru ca pur si simplu o urasc. De altfel eu si limbile latine suntem ca uleiul si apa.

Next: Ce parere aveti despre Craciun?

Craciunul este o sarbatoare plina de bucurie si de iubire care trebuie petrecuta cu familia.^^ Craciun fericit ! ^.^

Next: iti place olandeza? 15

Prefer alte limbi....

Vrei sa vina vacanta??? :yes:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evită cuvântul DA sau Nu (2) History 324 66.579 16-08-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Emi
  Cuvantul preferat white angel 149 60.007 21-12-2010, 05:59 PM
Ultimul răspuns: Debb.'


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)