Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce va place si ce nu va place la Lumiere?(Kiddy Grade)

#1
Mi-a trecut si mie prin minte o idee de topic nou,asa deci,intrebarea este "ce va place si ce nu va place la Lumiere?"
Mie una imi place cand zice ea " O doamna trebuie sa fie mai eleganta" ma amuza asta 21,imi place de ea ca e asa cute si politicoasa.Dar e cam tacuta si asta nu imi palce la ea.Corpul e e cam mic..si nu cred ca are ea vro 11-12 ani.

Dander: Argumentati-va opinia in minimum doua sau 3 randuri.
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#2
Imi place:
* faptul ca o face tacuta, care o face sa para un geniu
* e naturala, e ceea ce e.

Nu imi place:
* e retrasa si nu prea participa la actiune.

#3
Imi place:
-personajele: absolut grozave si exprima multe sentimente
-grafica: destul de buna

Nu imi place:
-povestea: unori este cam aiurea
-personajele: uneori ini schimba infatisarea prea repede si nu prea mai intelegi nik
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#4
Lumiere mi se pare prea matura(desi e mai mica ca Eclaire) in felul cum se comporta,ii place opera etc.
In misiuni ea sta mai deoparte decat Eclair si petrece timpul cu Armbust(robotul pe care l-a creat).

Corpul ei: primul...nu-mi place cum isi prinde parul; al doilea: arata super :X desi nu ar strica 10 cm in plus...(la inaltime).Motto-ul "A Lady should really be more elegant." pe care il zice mereu mi se pare umpic exagerat totusi.
Imi place la ea: nush exact..felul ei de a fi si arata chiar sweet :X
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X

#5
Mi se pare prea matura pentru varsta ei o.O Nu stiu Eclaire e mult mai mare decat ea si e mai copilaroasa . Trebuie sa fie mereu eleganta si chestii de astea o.O Tot ce-mi place la ea este faptul ca e foarte draguta xD Dar in rest nimic . Nu imi place deloc personalitatea ei si felul cum se comporta xD Nu stiu ... prea matur xD Trebuie sa-si vina in fire xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#6
Imi place ca este frumoasa, draguta si desteapta.Imi place mult replica ei:"A Lady should really be more elegant.", dar ar trebui sa fie mai vesela, mai ca Eclaire.Nu-mi place la ea ca e serioasa tot timpul si tacuta....Se comporta ca o persoana adulta, ar trebui sa fie mai indrazneata.Asta este parerea mea despre acest personaj.Smile
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#7
Mie imi place personajul lui Lumiere si nu cred ca ezista ceva ce sa nu imi placa,ea este atat de sweet si de matura pentru varsta ei si imi place felul ei de a fii o micuta domnisoara eleganta iar plus ca este mereu calculata si nu actioneaza niciodata fara sa gandeasca iar mie nu mi se pare prea matura pentru varsta ei deoarece cum am mai spus ea defapt nu este tanara(ma refer la varsta nimeni nu stie exact cati anii au pe wikipedia se spune ca ea are cam 200 de ani si partenera sa 250 de ani dar nu stiu sigur daca este adevart sau nu) plus ca ei nu i-au fost sterse amintirile fata de eclair
Si imi mai place replica ei:,, O doamna trebuie sa fie mai eleganta''
Si ce nu imi place la ea:
Pai nu prea gasesc lucruri care sa nu imi placa si cam cu parerea mea despre personaj
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#8
Nu imi place acest personaj , deoarece eu sunt un copil si niciodata nu ma pot comporta ca un matur . Fata aceea este total opusul meu . Lumiere vrea intotdeauna sa fie eleganta si matura , cand este si mai mica decat Eclair .Eclair este alt tip de om , mult mai amuzanta si usor de indragit . Nu imi place cam deloc cum arata Lumiere , in special la par xD . Not my type xD . E mereu serioasa si tacuta , isi petrece cam tot timpul alaturi de robotul care l-a creat . Doamne , in loc sa iasa afara cu prietenii sta cu un robot o_o . "A Lady should really be more elegant" ? Ea intrece masura =]] . Cred ca singurul lucru care imi place la ea este faptul ca stie sa lupte , fiind destul de puternica . Si are niste ochii atat de sweet ^^ .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce va place la Eclair? MaDy^^ 2 4.605 03-08-2012, 04:30 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Clasificare echipe (Kiddy Grade). Lye 8 7.106 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Cel mai dragut baiat (Kiddy Grade) Lye 11 12.598 16-04-2011, 05:32 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Eclair vs Lumiere Hikari 21 14.666 27-12-2010, 07:07 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)