Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cel mai dragut baiat
Tweedledum
42.11%
24 42.11%
Sinistra
28.07%
16 28.07%
Dextera
15.79%
9 15.79%
Cesario
7.02%
4 7.02%
Armblast
7.02%
4 7.02%
Total 57 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Cel mai dragut baiat (Kiddy Grade)

#11
Este o alegere destul de grea , deoarece cum au mai spus si ceilalti toti baietii din Kiddy Grade sunt adorabili . Grafica este extraordinara , nu ai cum sa nu-ti placa tipii de acolo . Daca ar fi dupa mine i-as alege absolut pe toti , deoarece toti sunt speciali in felul lor , atat ca structura fizica cat si in ceea ce priveste comportamentul .
Eu una ma lupt intre Dextera si Tweedledum . Nu am cum sa aleg intre cei doi , deoarece ambii baieti sunt incredibil de frumosi . Dextera are un par roscat si niste ochi absolut perfecti . Salivez dupa ei =]] . Este mereu cumsecade si foarte calm o_o . Ma face sa il am printre preferatii mei , cuz ... cum am mai zis , e adorabil ^.^ . Tweedledum este deasemenea super frumos , ii ador parul negru <33 . Are niste ochi superbi la fel ca ai lui Dextera o_o . Cum as putea sa aleg intre ei ? o_o In nici un caz xD . Imi place de Tweedledum la nebunie in momentul in care roseste =]] . E prea kaawai . Nu ai cum sa nu-i adori obrajii aia demni de invidiat xD . Ce i-as mai pupaci xD .
Deasemenea imi place si de Sinistra , dar nu in special modul in care arata , deoarece nu imi plac tipii cu parul lung o_o . De ce sa ii incurc cu o femeie ? xD Oricum pot spune ca are niste ochi perfecti <33 . Dar eu tot raman la Dextera si Tweedledum . They are the best !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#12
Mai intai o sa zic ca toti baieti din acest anime sunt frumosi foc, asa e nu? Daca ar exista unul, awww.. pe loc indragostita! Preferatul meu este TweedleDum. Cel mai mult imi place forma ochilor lui si culoarea <3, iar cand se rusineaza e asa de kawaii. O sa i-l fur lu' TweedleDee : > ^^. TweedleDum! Dar si Dextera e kawaii, s-ar potrivi cu Eclair.
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Clasificare echipe (Kiddy Grade). Lye 8 7.105 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Ce va place si ce nu va place la Lumiere?(Kiddy Grade) Topaz 7 6.169 02-05-2010, 02:58 PM
Ultimul răspuns: βεκi


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)