Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cel mai dragut baiat
Tweedledum
42.11%
24 42.11%
Sinistra
28.07%
16 28.07%
Dextera
15.79%
9 15.79%
Cesario
7.02%
4 7.02%
Armblast
7.02%
4 7.02%
Total 57 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Cel mai dragut baiat (Kiddy Grade)

#1
Care credeti ca este cel mai dragut baiat si de ce l-ati ales?Mai jos,o sa pune personajele ce "candideaza" la acest titlu21.
1)Tweedledum
2)Sinistra
3)Dextera
4)Cesario
5)Armblast
Yo prima:pai il aleg pe Tweedledum.Dupa parerea mea,este cel mai sweet.Mai ales atunci cand se inroseste in obraji.Dar nici ceilati nu se lasa mai prejos.Ce alegere dificila...dar totusi raman la Tweedledum.

Edit Dander: Vreau sa vad argumentari (ati ales baiatul x pentru ca ...).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Dupa parerea mea , cel mai dragut baiat din acest anime este Tweedledum.
Imi plac foarte mult ochii sai rosii si parul negru si mai ales felul in care se imbraca !o//o
De asemenea , este foarte dulce atunci cand roseste (ii dau dreptate lui love_yuki_eiri).
Si Armblast este destul de dragut , insa mi se pare cam prea serios/matur 9nu m-am putut hotari in privinta unuia dintre acesti termeni).
Insa , la fel ca si love_yuki_eiri,raman la Tweedledum.:001_wub:
[center][Imagine: 2ibj691.jpg][/center]

#3
Eu votez pe Sinistra :X. Am o slabiciune pentru baietii din anime care au parul lung :X.
Imi place foarte mult de el. E politicos, destul de cumsecade, mai prietenos decat Dextera. Oricum fac o echipa super amandoi.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#4
Preferatul meu e Sinsitra,imi palce mult de el...e puternic,respectat,politicos cum a zis si Kazeno Ayame.Imi palc ochi lui,foarte sweet si misteriosi 21

[Imagine: sinistra.jpg]
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#5
Dupa parerea mea Dextera e cel mai dragut.
imi place parul sau la nebunie si este foarte frumos :X
nici Tweedledum nu-i rau si el e frumos, dar yo raman tot la Dextera.
la Dextera ma atrege parul sau 21 este roscat si eu am ceva cu roscatii 21.Deci eu raman la Dextera.
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#6
Well, este o decizie foarte - foarte grea dupa mine pentru ca toti baietii din acest anime sunt pur si simplu minunati ^___^ . Sinistra si Tweedledum sunt foarte draguti <333, dar, dupa parerea mea, cel mai frumos baiat din Kiddy Grade este Dextera <333. Totusi, toti baietii din Kiddy Grade sunt adorabili de frumosi X: . Dar imi plac mult ochii lui Dextera si am ceva cu parul rosu la baieti, imi plac mult ( ador ) baietii anime cu parul rosu <3 .
Si Tweedledum este dragut, la fel si Sinistra si Cesario, dar eu tot la Dextera raman ^___^ .
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#7
Toti baietii din Kiddy Grade sunt absolut extraordinari , cum as putea sa aleg :cry: Dar cred ca doar unu singur ii intrece pe toti , iar acela este Tweedledum . Este absolut incredibil mega ultra frumos xD Totul e sexi la el xD Imi plac la nebunie ochii lui . Sunt pur si simplu adorabili . Parul , nici nu mai comentez , incredibil . Imi place in mod deosebit cum arata acesta , pacat ca nu exista si in viata reala T_T Ar fi fost al meu pe veci xD Imi place comportamentul sau , si imi place la nebunie cand acesta se inroseste xD Imi vine sa-l mananc numai cand il vad xD Al doilea ar fi Dextera . Roscatul ala arata atat de bine =p~ Salivez dupa ochii lui xD Imi place atitudinea sa , este asa de calm si cumsecade . xD Dupa parerea mea toti arata incredibil , cum am mai zis , pacat ca nu exista si in realitate T_T

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#8
Trebuie sa recunosc ca baieti din Kiddy Grade sunt foarte draguti. Mai ales Tweedledum si Armblast. Armblast imi place foarte mult deoarece pare calculat, serios si o enerveaza la inceput pe Eclair.
Cu toate acestea eu il aleg pe Tweedledum deoarece imi place parul lui negru care ii sta intr-un mod unic si interesant, ochii lui rosii sunt nemaipomeniti (baieti cu ochii rosii sunt atat de dragiti si speciali, au un aer putin misterios) si cum s-a mai precizat si inainte acest personaj este absolut adobaril atunci cand roseste.

#9
Trebuie sa aleg dintre ei nu?17
Foarte complicat avand in vedere ca toti sunt foarte draguti...Pai sa vedem Sinistra si Dextera, amandoi sunt superbi si puternici si tot ce vrei. Pacat ca sunt deja doi si nu pot sa aleg intre ei :3
Tweedledum....OMG...baiatul asta ma da pe spate. E super dragut si politicos. Iar atunci cand roseste e atat de simpatic :X
Armblast...ei bine el e genul acela mai poznas. Imi place mult cum zambeste si e foarte simaptic.
Deci batalia finala intre Tweedledum si Armblast...pai cred ca il voi alege pe Armblast. Tweedledum mi se pare putin cam prea rusinos si prea tacut.
Deci da alegerea mea finala Armblast :3
KyuMin.

#10
eu il aleg pe sinistra din doua motiva...
1-doar ca sa nu il aleg pe frac-su si sa ii fac in ciuda unei persoane careia ii place de dextera
2-pt ca imi place absolut totul la el(ochii, calmul sau pe care vreau sa il am si eu, puterea in lupta, ochii, culoarea bleu de pe haine/par/ochi, ochii etc.)
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Clasificare echipe (Kiddy Grade). Lye 8 7.105 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Ce va place si ce nu va place la Lumiere?(Kiddy Grade) Topaz 7 6.169 02-05-2010, 02:58 PM
Ultimul răspuns: βεκi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)