Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minciuna despre userul de deasupra

#1
Joc haios! (luat de pe alt forum ,stiu ,deci sa nu va urcati in capu meu )
Spuneti o minciuna cat ma aiurita despre userul care a postat inaintea voastra . Dar sa nu fie adevat Smile

#2
Narumi - of..nu stiu cum se face ca eu mereu pic la tine, unde gasec ceva interesant si ma uit cine e ultimul user esti tu mereu.
Mereu esti unde nu trebuie si ma enervezi la culme, si spui numai tampeni zau asa, ma plctisesti esti cel mai mare cosmar al meu.

-Glumesc, adica eu urmez jocul, nu te supara pe mine ce am spus..totul este o minciuna, chear mi-as dori sa fi tu cel mai mare cosmar...dar din pacate sunt urmarita de alt cosmar, unu care l-as schimba cu oricine altcineva numai ca sa scap de el :99:
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#3
Mitzuke sa sti ca esti o rea... de cand te-am vazut te urasc, si nu esti buna de nimic, tot ce faci e sa incurci lumea, mai bine stai in banca ta. Si sa sti ca numele nu ti se potriveste deloc.
Si ca sa sti si tu eu nu urasc Blood+ il dispretuiesc, daca as putea l-as face de tot rasu pt ca e un anime de 2 bani care nici nu ar trebui sa existe. Asa ca de acum ma dedic impotriva anime-ului Blood+ :ha::die::yes:
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#4
Ce amuzant este acest joc 21
Extasy toata lumea,intreg universul,tot forumul si chiar tot internetul a aflat ca vrei sa renunti la chibi-ul tau pentru ca nu iti mai place si ti se pare ca parul chibi-ului tau s-a deteriorat asa ca trebuie sa ti-l schimbi.Pana si eu am aflat acest lucru,ceea ce este foarte grav pentru ca eu nu aflu lucrurile asa de repede si oricum despre orice si oricand,.Oricum ar fi sa stii ca nu eu am spus tuturor ca ai de gand sa faci acest lucru.Se afla pur si simplu si chiar vrea sa isi schimbe chibi-ul..va vine sa credeti? 22
(Sorry exstasy,doar asta mi-a venit in minte - I love your chibi ^^ )

#5
Ichigo ^^
Toata lumea stie daca stiu eu chiar toti trebuiesc sa stie despre asta.Deci oricum depsre tine stiu ca ai avut un vis extrem de ciudat si maelfic,dar atat de ciudat incat era incredibil.Si te-ai dus la scoala,trebuia sa nu mergi in ziua aia.Si le-ai povestit tuturor ce s-a intamplat in visul tau,care tu de fapt credeai ca era realitate.Si era despre o persoana din grupul tau de preiteni,ceva foarte jenant.Si well ai spus tuturor , desi era doar un vis si tu credeai ca era realitate.Si toti te-au crezut.Persoana aceea era foarte jenata si jignita din cauza ta . Well nu trebuia sa faci asta Ichigo ai grija ce visezi 33 Si plus ca si tu credeai ca era in stare acea persoana sa faca asa ceva.
Ce urat din parte ta 21
( nu m-au deranjat minciunile tale chiar m-au amuzat.SPer sa nu te deranjeze minciuna mea )

#6
Ninno avand in vedere ca nu te cunosc absolut de loc cred ca am dreptul sa spun ori ce despre tine ( poate spune ceva crezand ca e miniciuna si se nimenerste a fi adevarat :ha: )
Oky pai Ninno draga, toata lumea de pe forum si din 3 state stie ca il urasti pe marele, regele, seful tuturorrrr.... Michael Jackson. ( stiu, cam prea lingusitor.) dar in fine.
Si toata lumea mai stie ca adori yaoi mai mult decat viata, desi incerci sa negi acest lucru. Visezi yaoi noapte, te gandesti intruna la el cher mananci pe paine asa ceva 21 .
Pai gata am terminat. Sper sa nu fie prea dur, daca te supara cu ceva gandestete la titlul jocului 3 .
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#7
My turn ^^ Well Blood_Saya au fost faine minciunile tale despre mine,chiar m-au amuzat 21
Revenind,IChigo toata lumea stie , aici in Romania,in toata Europa si a ajuns si prin cateva state din America..deci toata lumea stie ca tu esti fan yuri,si ca toata noaptea stai si te uiti la anime-uri yuri,si citesti manga yuri si 21 toate aceste chestii pentru ca esti yuri maniac.Scuze ca am spus tuturor dar deja stiau,si stiu si ca visezi sa devii un anime maker,de genre yuri.Wow gata acum stie toata lumea,don't kill me please!!
(hi hi hi , poate chiar este adevarat - glumeam - well sper sa nu te-a deranjat minciuna mea mica 21 )
Acum eu 65

#8
Ichigo Kurosaki nu m-am suparat,chiar odata era sa fac asta(noroc cu mama)24

Ninno,comentezi atat de mult incat cred ca ai gura cat o pestera,ai stalagmite si stalactite in loc de dinti si vocea ta este facuta din tipatul liliecilor,cred ca si de aceea iti place sangele,ai lilieci care sug sangele,saliva din apa sarata,buzele din mocirla.

(scuzeeeeeeeeeee:plsSmile


#9
Well Denise minciuna ta a fost interesanta 21 si comentez cam mult,asta este adevarat.
En fin revenind , toata lumea stie ca tu iesi noaptea afara,de fapt la 1: 00 cand toata lumea doarme pentru ca asa este normal,sau poate ca stau la pc,pentru ca si asta este normal tu iesi afara sa te intalnesti cu prietenii tai imaginari si mergeti si spargeti banci,furati banii apoi mergeti in Las Vegas si va distrati cu ei.Bine tu te distrezi pentru ca prietenii tai sunt imaginari asa ca ei nu se pot distra dar tu crezi ca si ei se distreaza.En fin dimineata vii acasa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat dar tu in realitate esti o hoata!!
( hi hi hi, sry doar asta mi-a venit in minte )

#10
Well multumesc pentru compliment ^^ , stai nu era un compliment O_O . Hi hi hi ,foarte tare.
Randul meu de aceasta data,denise toata lumea stie ca tu esti invidioasa pe "copii" mei,dragutii mei monstrii si acum vrei ca prietenii tai imaginari sa vina sa ma distruga dar cum stii ca nu o vor face,pentru ca totusi sunt imaginari tu in fiecare noapte faci vraji la lumina lampii ^^ pentru ca parintii tai nu iti dau voie sa aprinzi lumanari in casa,nu cumva sa dai foc la ceva.Well revenind faci vraji pentru a ma indeparta de tine pentru ca iti este cu adevarat foarte frica de dragutii mei monstruleti mov.Si iti doresti sa cad intr-o groapa,sa calc intr-un lac si sa imi cada un ghiveci in cap.Dar nu o sa iti iasa cum vrei tu,ma auzi ? * bwahahaha* dar acum ca stie toata lumea ca esti o vrajitoare or sa te opreasca :pls:
(sorry for that )



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Caracterizeaza userul de deasupra (2) Utlaning 153 115.392 08-04-2014, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.708 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)