Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minciuna despre userul de deasupra

#41
Daniela, ma mir cum de nu ti-e jena sa iesi in lume (pe forum) cu un set asa urat. Sincer. Sa nu mai vorbim de faptul ca n-ai pic de bune maniere cu userii, dovada ce scrie la tine la signature. Eu te-as fi dat in judecata, in locul Liei. Nu prea le ai cu gramatica si nu faci observatii userilor, ca si cum ai crede ca esti singura pe forum si doar tu postezi. De asemenea, esti un mascul sub acoperire...
~ si de aici, nu mai pot continua pentru ca imi ia imaginatia razna.
[Imagine: ls.jpg]

#42
Fata cu păr de foc.

Nu ai postat la Chibi acum ceva timp, nu ai un nume lung și nici litera „ă” în el. Nu ai o semnătură cu un siggie roșu și nici cu niște vorbe în trei limbi. Ești bolnavă de plictiseală în secundă, minut, oră, zi! Ești o găină zburătoare, ai părinții preoți și locuiesc în Alaska și cântă la banjo în fiecare săptămână. Te uiți la programe de Pescuit și adori să-ți faci unghiile de la picioare cu gura și cu ochii închiși.

The end.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#43
Derzy, tu esti cel mai teribil copil crescut in eprubeta si ai fost adoptata de somalezi la varsta de cinci ani, dupa care i-ai impuscat pe amandoi in stomac si ai fugit de acasa. Ai reusit sa te infiltrezi in valiza cuiva pentru ca erai un copil de statura pitica inca de la varste fregede si asa ai ajuns in Romania. Locuiesti intr-un satuc uitat de lume care are doar trei case si trebuie sa stai pe acoperis ca sa prinzi Internet. In fiecare zi prinzi cate o gaina a vecinilor care au o ferma intreaga si o devorezi cruda dupa ce ii frangi gatul. Cand te saturi te duci si furi laptele vacilor si niste prajiturele si asa ai desertul in fiecare seara.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Caracterizeaza userul de deasupra (2) Utlaning 153 115.391 08-04-2014, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.708 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)