Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minciuna despre userul de deasupra

#11
Ichigo Kurosaki o minciuna despre tine 39
poi te gandesti sa te duci afara cu prietenii pe la 10 noaptea....te pregatesti.....dupa ce ai terminat cu pregatirile 21 vrei sa iesi,apesi pe clanta, dar cand sa deschizi usa ai un soc 22.......in fata usi tale este tatal tau nervos care iti spune ca nai voie sa iesi din casa o saptamana,decat la scoala si inapoi.......tu incepi sai explici ca afara te asteapta prietenii tai si daca nu te duci ei se supara.......dar tatal tau nu vrea sa auda de explicatiile tale....te trimite la tine in camera si iti mai spune ca acum nu mai ai voie nici la calculator [ sper ca nu te-ai suparat la ce tiam zis dar alceva in minte nu-mi venea 4 ]
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#12
Crom Zefir
( ha Ha ha sa vad ce mint eu despre tine ^^')
Toata lumea,tot universul,toata Romania si pana si cei din Antarctica stiu ceea ce voi spune eu despre Crom Zefir.Stiu ca va intrebati cum de mai spun si eu din moment ce toti stiu?Hmm asa sa ma aflu si eu in treaba ^^' Deci tu vrei sa devii un hot in viitorul apropiat si sa il furi pe Brad Pit,heh nu pe Brad Pit doar bunurile sale,apoi vrei sa il ucizi.Ceea ce te va face si un ucigas.Deci stiu ca vrei sa faci asta,sa il ucizi si sa ii iei toti banii si celelalte bunuri materiale ,mai intai le vei lua pe acestea apoi pentru ca nu vei fi multumit doar cu acelea il vei ucide si te vei razbuna pe el pentru ca este mult prea faimos. Off , deci cand tu vei deveni putin mai mare ne putem lua adio de la Brad Pit, dar macar tu vei fi bogat .Ah sper sa reusesti,asta daca nu te prinde F.B.I-ul cu postul pe care tocmai l-am facut eu :die:

Oh Sorry but nu mi-a venit altceva in minte ^^'

#13
5 Ninno ^^ Pff... stiu eu ce stiu 5 Ieri... am vazut eu ce ai facut acasa la tine... nu mai incerca sa te scuzi ca stiu ce ai facut ^^... Sa incep: ai iesit pe geam afara si te-ai dus in gradina si te-ai uitat la un ardei, iar in spatele tau era pisica aia alba ^^, iar tu cand te-ai saturat de ardei ai vrut sa pleci, dar ai calcat pe pisica si ai omorat-o ^^ [ asa-i trebuia 21 ], iar tu te-ai dus si ai ascuns-o in hambar ca sa nu o vada bunica ta si sa te certe ^^... vezi ca stiu ^^ sunt periculoasa 21
I'm not insulting you. I'm describing you.

#14
Me: Ha stiu eu o minciuna maare despre Kido.*evil smile*
iner me: O.o care care?
Me: asculta aici.
iner me: O.O
me: Kido, a plecat de acasa, luand masina tatalui ei. A condus apoi 'din greseala" a bagat masina intr-un stalp, distrugand masina. Apoi a iesit din ea ( Kido nu a patit nimic ) apoi a plecat si 'rapit' toate prajiturile de la magazine si de pe la cofetari. cand a ajuns acasa a mintit-o pe mama ei in legatura cu masina, ea find cu gura plina de prajituri si cu zahar pudra pe la gura, nu a putut sa vorbeasca clar. In sfarist a uracat in cmaera ei modificandu-si notele din caret si mediile.
iner me: O,O
me: mdaaa

lipsa de inspiratie. >.<
-

#15
Ichigo..sa vedem ce mai spunem noi despre tine ^^
Hmm stiu ca se presupunea a fi un secret dar trebuie sa spun tuturor altfel simt ca voi exploda ca voi fi pedepsita :99: Imi pare rau cu tine dar trebuie sa o spun,toti trebuie sa afle.Deci atunci cand erai mic ai ras atat de tare incat parintii tai au trebuit sa iti lipeasca ceva pe gura ca sa taci din gura.!! De atunci nu ai mai ras niciodata pentru ca iti este frica sa nu iti fie gura lipita,cu lipici scoci sau altceva.Imi pare rau dar nu e frumos sa o tii doar pentru tine,asa ca a trebuit sa o spun tuturor..Asta e , 2
(Sorry dar chiar nu mi-a venit altceva in minte 21 )

#16
Ichigo......Zuppy08 sa vedem ce am aflat intrand in creierul tau,acum stiu totul "buhahahahaha"Zuppy08

Cand erai mic te jucai in gradina si ai inceput sa mananci pamant.In pamant era o rama,care ai crezut ca este jeleu si ai mancat-o.Ai mai gasit alta rama pe care i-ai bagat-o in urechea surorii tale in timp ce dormea.Ea a trebuit sa faca controale si acuma nu mai aude cu o ureche din cauza ta!
Tu te-ai prefacut ca nu s-a intamplat nimic si cand ai aflat,ai sarit in sus de bucurie.Acum inca mai tipi in urechea surorii tale cand ai nervi.Ai fost si esti un copil malefic!!!!

Zuppy08(buna minciuna)Zuppy10


#17
24sa vedem ce o sa spui acum24

Il urasti pe Ichigo,char il dispretuiesti.Il iubesti pe Hichigo si cand te uiti la el canti o manea de vai si dor,te gandesti la el zi si noapte.Ai si o papusa confectionata de tine.Iinainte de culcare ii canti o manea,il saruti dulce si te uiti la posterul care este cat tot peretele,adormind si visand-ul dulce.
Dimineata te trezesti tot cu el,cantand o manea de iubire si una smechera,lund micul-de-jun.La scoala iei numai note mici din,cauza ca imaginatia iti ia razna.Ai numai note de 1 si 2,nu ma mir dece iti place sa faci glume despre scoala.Nici nu-ti faci temeleZuppy08

(asta da minciunaZuppy08,scuze,m-a luat valul.Daca te-ai suparat sa iti versi nervii pe mess,da buzzZuppy08)


#18
Denise.Cernat
Imi pare rau dar voi spune tuturor micul tau secret,care de fapt este unul imens si iti va strica total reputatia.Imi cer iertare insa nu mai pot ramane in liniste asupra acestui lucru.Eu o stiu,tu o stii..trebuie sa stie toata lumea nu crezi?Off, deci nu te supara pe mine ca iti voi deslusi marele secret..dar nu am ce sa fac,daca nu o voi face ma voi sinucide,si tu nu vrei asta nu ? 21 Deci acum ma adresez tuturor celorlalti,deci...marele imensul si incredibilul secret a lui denise este ca si acum doarme cu ursuletul de plus pe care i l-a daruit matusa sa cand avea doar 5 ani.Nu se poate deslipi de acesta,doarme cu el si il poarta oriunde merge.Chiar si cand sta la calculator nu se poate stapani,trebuie sa aiba ursuletul acela langa ea.Unul maricel si roz cu ochii verzi.Deci,Denise nu crezi ca ar trebui sa pui la o parte ursuletul?Acum stie toata lumea intunecatul tau secret.Imi pare rau ca ti l-am scos eu la iveala dar nu mai puteam sa imi tin gura 21

Well ce pot spune,doar asta mi-a venit in minte.Sper sa nu te superi,or something ^^'

#19
Ichigo Kurosaki :

Esti un misogin si un cocala caruia ii place sa stea mereu pe Hi5 si sa-si actualizeze fotografile cu lantul scos pe dinafara car eseamana cu cel pe care-l poarta cainele.te crezi "jmecher" chiar daca toti te scuipa in cap cand treci pe strada crezi ca femeile mor dupa tine dar lumea mereu iti da un sfat pe care nu l-ai ascultat niciodata dute la doctor si fati un control problema daca mor femeile dupa tine .Nu te speli pe dinti deoarece crezi ca pasta alba este cu totul altceva.


Ps : Nu te supara dar trebuia sa gasim o minciuna .
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#20
Rose... nu trebuia sa-mi spui acel secret, stiai ca voi sune si celorlalti... nu-mi place sa tin numai pentru mine 33 Intr-o zi de vara, te-ai dus la bunici, iar ei te-au trimis sa hranesti gainile Smile dar tu in loc sa le hranesti cu grau le-ai dat sa bea 33, iar la cat de bete erau gainile au cazut una cate una la pamant, iar bunica ta era ingrijorata crezand ca gainile au murit, dar le dormeau. Ce copil neascultator 21
I'm not insulting you. I'm describing you.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Caracterizeaza userul de deasupra (2) Utlaning 153 115.405 08-04-2014, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.712 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)