Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Minciuna despre userul de deasupra

#21
RockPrincessforever

Ce sa spun despre tine....aha!^^" Pai in primul rand: urasti rockul. Esti o diva pop si o adepta a lui Paris Hilton. Iubesti sa fii kitsch-oasa si sa tuguiezi buzele. Il iubesti, admiri, adori etc. pe Gutza, fiindca crezi ca este cul.
(sper ca nu te-ai suparat...It's just a game^^")

#22
Tu te-ai nascut defapt la Polul Nord,iar familia ta avea o ferma de crescut pinguini.Tu erai foarte atasat de un anume pinguin numit Grizly,dar din pacate din cauza foamei,parintii tai au trebuit sa-l faca friptura fara sa stii tu...Cand ai aflat ti-ai ars casa cu parintii tai in ea drept razbunare,si ai venit aici unde ti-ai inceput o noua viata sub un alt nume....In prezent politia de acolo te cauta,iar tu strangi fonduri pentru un adapost de pinguini in memoria lui Grizly amintinduti cu bucurie casa in flacari....

Ar trebui sa te predai....
[Imagine: kamysig.png]


Aspiratii,iluzii,poate doar un vis...
Ochii-mi argintii privesc tabloulul vietii,
Toate gandurile din acest abis
Se-mprastie in aburii cetii...

"Cine sunt eu?" ma-ntreb cu ardoare...
Nimeni nu poate raspunde.
O viata de visuri,o oarecare frustrare,
Nimic concret...

[Imagine: chibi_1855.gif]
, chibi-ul lui kamy


http://s2.bitefight.ro/c.php?uid=104046

http://kesy.mybrute.com

#23
Esti cea mai neprietenoasa persoana kre am intalnit`o ever. Nu ai deloc simtului umorului in tine, dak itzi trimit o gluma te uitzi in cruci la ea, ce sa mai zic dak itzi mentionez de vreo parodie. Poate intrebi ce`i aia -.- Deci te urasc din tot sufletul 4.
Scuzati, altceva nu stiu ce sa mai mint. Sper ca e suficient smile
KyuMin.

#24
Teikiatsu Yoru, tu urasti ficurile. Incerci sa le eviti, ti se par prostesti, ingrozitoare. Te-ai saturat de miile de povestioare care tot apar la fan fiction. Ai vrea doar sa vorbim despre anime-uri, si sa ii gonesti pe toti cei care au scris ficuri pe un site dedicat special fan-fictionului. Te seaca. Si, din acest motiv, te urasc enorm.
Nu e cea mai buna minciuna, dar asta e.
Cine spune ca n-a avut parte de tristete este un mincinos.
Violenta este ultimul refugiu al incompetentei.
Optimistul e un prost fericit. Desigur, pesimistul e doar prost.
Nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare clipa!

#25
esti o persoana care adora Harry Potter si vrea sa asasineze in secret toate tipele care se dau la el ca sa fi tu cu el..desigur el sa fie uke,ca sa faci lucruri sadice cu corpul lui si dupaia sa dai vina pe altcineva,cautandu-ti o alta victima...T_T

#26
ReviÅŸor' tu esti cea mai malefica persoana pe care o cunosc!Ai rapit pe sarmanii baieti,i-ai bagat intr-o cusca de sticla si ti-ai pus pozele la avatar si sig!Cu ce ii hranesti?Nu vezi ca mor de foame?Acuma sunt ca niste mumii uscate!Trebuie sa facem ceva!21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#27
Userul de deasupra nu se masturbeaza cu poza unui random j-rocker in mana.

Smile
Do not speak unless you can improve the silence.

#28
Cine esti tu, mah? Am vorbit noi vreodata? O_o
Esti cea mai mare betiva pe care nu am intalnito, pana azi, erai la o sosea si faceai auto-stopul. Mi-ai facut cu ochiul si ai zis ca imi sta extrem de bine in haine mulate. Pe Zup e prima oara in viata mea cand te vad. Stiu ca porti mereu ochelari de soare chiar si cand e iarna, iti place sa ii calci pe alti pe nervi doar ca sa simti tu bine, ultima data cand am vorbit a fost cand te-a dat aia de la ProTv la stiri " o asasina omoara doi baieti gay care o faceau in hotel " dupa acea mai sunat si mi-ai zis sa iti dau bani ca sa te poti caza la un hotel de la mare.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#29
>> Fetelor, aveti o mica grija la spam ^.^<<
Kurama^_^Sweet, esti cea mai nepoliticoasa fata de pe zup. Esti cea mai dispretuita si nu vrei sa-ti faci prieteni si de asta nu tii la ei. Nu iti place sa desenezi [pe asta nu stiu daca am nimerit-o >.>]
Sincer nici nu am ce minciuni sa-ti spun. Nu prea te cunosc. Doar am tras cu ochiul pe profilul si raspunsurile tale. Sper sa avem o micuta ocazie de a vorbi ^.^
[Imagine: Hm757.png]





#30
Michiyo-chan este o persoana rea si insensibila . Mereu i-a placut sa jigneasca alti useri si sa isi bata joc de ei. Nici odata nu isi va cere scuze si mereu va fi mandra de ceea ce face . Ea se crede cea mai cea si intodeauna se va crede regina .

P.S : ._. ' '
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Caracterizeaza userul de deasupra (2) Utlaning 153 115.391 08-04-2014, 09:15 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.708 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)