Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meeting in Brasov.

#41
Ca o veste naspa. Eu n-am vazut nici un fiml calumea pe listele alea afurisite [io ieri eram in oras cu mama si javruta mea]. Daca e mergem la umbrelute [24] despre care am o vaga idee unde sunt 39.

#42
Eu n-am mai fost la cinema de aniii 21. Ultima dată când am fost m-am ales cu o gripă plus că nici nu-mi amintesc ce film am văzut. xD
Eu zic să mergem în vacanţa de Paşti la o plimbărică (sper să ne adunăm mai mulţi) şiii poate reuşim să mergem la concertul ăla de pe 7 mai [eu nu garantez că vin, dar s-ar putea].
Iru, cu noi rămâne aşa: ne vedem luni eventual în Triaj să ne rolărim puţin, iar joi poate vii tu pe la mine. xD Btw, Firefly, luni e prima zi de vacanţă, poate ni te alături şi tu la o plimbare cu rolelele. xD

#43
Pot sa vin cu skateu'? Sau cu altceva? Rolele mele sunt atat de handicapate incat ii cad rotile [24]. Daca e sa mergem prin triaj o iau si pe o colega de-a mea, ca sa vedeti ca eu nu sunt o vaca asa mare.
Btw, am vorbit cu dragul meu verisor si a spus ca face el ceva si se intereseaza de un film calumea 39. [Ca draga de mine are chimie pana peste cap.]

#44
@Firefly, poţi veni cu ce vrei tu, noi nu ne supărăm deloc. 21. Este ok dacă mai aduci pe cineva, adică eu una chiar nu mă supăr. xD E ok dacă se interesează de un film mai ca lumea, doar că trebuie să cădem de comun acord, ca nu cumva să stabilim un film la care una/unii dintre noi au mai fost. 21

#45
ăăăăăă, ok. Eu am văzut filme la viaţa mea, greu să mă surprindeţi 21.
Hm... Am htărât că eu luni o să-mi fac de cap. Clar. Şi din câte am înţeles de la profă o să ne vedem de dimineaţa. Deci o să fiu foarte fresh după-amiaza.

Deci, rămâne luni?

#46
Eu ma gandeam la piratii din caraibe 4 20 ... 3D. Si firefly, nu te astepta ca ai vazut si filmele care le dau in premiera la cinema -.-

#47
Le vaaad. Caraibe 4 nu l-am vazut. Da' nu cred ca avem noi norocul sa mai prindem bilete care nu-s la supra pret

#48
Am putea merge la orice film, eu devorez filmele, really, totuşi, să nu fie la suprapreţ că de-i aşa mai bine vă aduc la mine şi ne uităm la un film. 21))
Luni rămâne faza cu rolele (cred), cât timp e vreme bună, că doar nu ne rolărim prin ploaie, însă ne putem plimba dacă e. xD . Am vorbit cu amicul meu şiiii s-ar putea să vină şi el (mai mult ca sigur), but staţi fără grijă că vine mai mult ca să stea cu văru-miu. Vedem pe parcurs, ne mai auzim la telefon (mă refer la Iru, că Firefly, nici măcar id-ul nu ţi-l am) 24

#49
Zi-i lui Corina sa ti-l dea sau iti trimit un PM. Saaaaauuuuu ii spui lui Corina sa-ti dea direct numaru' de telefon ca sa ma buzzaiti noaptea pe la doua. xD

Luni si marti nu pot, la dracu'. Chimie de la noua la doispe. Daca vreti ne intalnim in Astra.

#50
Pana la urma ramane luni la 10 la podul din triaj? Ca nu ai mai dat ieri nici un semn. Cu concertul mai sti ceva? Hai ca te mai prelungesc ca nu am apucat oricum vineri sa merg dupa bilete 21. Vina mea...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bucuresti/Brasov/ Timisoara Lia 27 14.208 02-08-2014, 05:10 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)